SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 495
Witam.
Mam pytanie dotyczace gainerow .
robiłem cykl masowy biorac monohydrant kratyny , gainer 20 oraz aminokwasy ( przynajmniej tak mi doradzili ) ale bez diety :/
zero efektow , moze male na sile i troche przyszlo w lapce ale wydaje mi sie ze to od regularnego cwiczenia niz tych supli .
mialem pewnien odstep od supli i teraz znowu robie cykl masowy ale z dieta :
NitroBolonII , Gainer 1 oraz aminowkasy
Gainera biore troche dłuzej niz nitro i nie widac zadnych efektow jezeli chodzi o nabycie masy , mzoe robie jakis bład ? gainera biore rano i po treningu
albo te gainery sa do niczego ?
prosze o pomoc , z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2277
gainer jest to uzupelnienie brakow w diecie a nie cudowny eliskir na przyrost mięsni dieta+trening to jest podstawa!

Zmieniony przez - AnalAngel w dniu 2009-03-07 21:22:58

Dieta najlepszą odżywką!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4662
jak nie było diety to co się dziwisz .wpierw sobie ja ułóż a potem chwytaj za suple a tak wogóle to poczytaj sobie co to jest gainer :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 495
czytalem co to gainer to wyczytalem ze gainer jest to odzywka uzupelniajaca co tam w jedzeniu ale rowniez wspomagajaca na buduwie masy , wiec chyba cos w tym musi byc . i ja sie nie pytam czym jest gainer tylko czy to mi pomoze nabrac masy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2277
jeśli będziesz mieć dobra dietę to żaden gów***y gainer nie jest ci potrzebny żeby nabrać masy!

Dieta najlepszą odżywką!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4662
gainer jest to uzupełnienie diety ale jak jej nie masz to jak myslisz czy jest sens wydawac na niego pieniadze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 495
ale mam diete i to pozadna .
bo po cholera nie ktorzy pisza zebym wziol do diety gainera jezli jest ****o warty?
to jest chyba wiadome ze bo zjedeniu 6 kg gainera nie wywali mnie w klacie i lapie to jest logiczne ze dieta jest tu najbardziej potrzebna , ale czy gainer do tej diety rowniez cos doda od siebie abym nabral masy czy poprostu wydaje pieniadze na nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2277
gainer to jest dodatkowy posiłek zrozum to!!! da to ci tyle ile mniej wiecej 100g ryżu i pierś z kurczaka!

Dieta najlepszą odżywką!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no przecież gainer to przede wszystkim duza ilość węgli a co za tym idzie i kalorii, więc jeśli dostarczysz większą ilość kalorii to chyba logiczne, że zyskasz na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4662
teraz rozumiesz? jak chcesz dodac pare kg to lepiej przed tym poczytaj ciekawe artykuły o diecie:)miłej lektury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 495
ale poco mam to czytac?;/
jezeli juz to nie raz studiowalem i mam dobra diete ktorej sie trzymam . chcialem sie poprostu zapytac czy gainer mi pomoze czy jest do ***y .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena cyklu

Następny temat

Jaki izotonik ?

WHEY premium