SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GOLD OMEGA 3 sport edition - JUŻ JEST!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
również

dodam że siedzę w handlu aptecznym od ładnych paru lat, z powodzeniem

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Przeca wiem

Duzo jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 218 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1095
Kupiłem u siebie na Bródnie po 22 zetka,ale dzięki mojemu koledze farmaceucie od którego dostałem solidny rabacik,............,już wiem na czym polega ta cena w aptekach,cena potrafi zejść poniżej 20 zetka gdy biorą suplementy w pakietach,a ostatnio w mojej aptece tego nie robią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Ten sam skład co Gold Omega 3 tylko bardziej się opłaca bo więc3ej kapsułek wychodzi kupując Sport Edition niż 120kapsułek kupując 2 opakowania Gold Omega-3 . Patrząc na ceny podane na stronie olimpu.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a patrzac na ceny rynkowe, ktore juz sa, to produkt sie nie oplaca

myslalem, ze bedzie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Czy to rynek farmaceutyczny, czy spożywczy - każdy z nich ma swoją specyfikę. Jeżeli jakaś firma jest graczem na takim rynku, musi dostosować się do jego specyfiki.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Kazio daj chwile pobytu na rynku produktowi - z reguly cena jest znacznie nizsza od tej ktora widnieje w sklepie firmowym

walka i tak (z tego co czytam) rozgrywa sie miedzy Gold Omegami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Doszły do mnie te nowe Omegi,muszę napisać ze opakowanie wygląda fachowo,powoli rozumiem ten zabieg :P

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
Ładne opakowanie być musi .
Inna sprawa jest taka, że może w tym nowym produkcie tłuszcze będą się mniej utleniać, a co za tym idzie EPA, DHA i inne z rodziny omega-3 będą lepszej jakości .
Czekam na przedstawienie składów porównawczych.
Niech każdy w ten sposób się dowie - co i jak .

ED,Dumny z Polski - Nieuchwytny człowiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 86 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 604
Jednak nie oddawali kasy ale wysłali kapsulki. Szkoda ze nie wzialem wiecej na przyszlosc bo 18zl za 120 kapsow to ladna cena
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszamy na pierwszy rzeszowski marton Zumby - One Fit

Następny temat

NO preLoad - NOWOŚĆ!

WHEY premium