SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GOLD OMEGA 3 sport edition - JUŻ JEST!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Koniu również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panowie, cenę kształtuje jakość. Pewnie, że można kupić sobie tanie omega 3 - 30-toprocentowe lub w ogóle niestandaryzowane, ale w przeliczeniu na dawkę czystych kawasów, to pewnie i tak wyjdzie drożej.

A ceny i promocje w aptekach to dyktuje (czytaj: wymusza!) rynek farmaceutyczny, nie Nutrifarm.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
"A ceny i promocje w aptekach to dyktuje (czytaj: wymusza!) rynek farmaceutyczny, nie Nutrifarm."

To chyba jeden z niewielu plusów "rynku farmaceutycznego"

Z drugiej strony szkoda ze to nie Nutri "wymusza" promocje...


Zmieniony przez - Stillborn w dniu 2011-04-16 11:20:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26689
Jesli ktos umie liczy to moze spokojnie spodziewac sie jeszcze tanszych O3 ( chodzi mi o te ktore teraz zostaly zapreznetowane).


Nie wiem skad taka fala krytki. Ceny poszly do gory - ale tak bedzie wszedzie!

Jeszcze chwile temu pol sfd wchodzilo olimpowi w... inna firma daje wiecej probek ? gadzetow ?

Fajny produkt mysle ze jesli cena w sklepach bedzie odpowiednio nizsza ( jak w przypadku wszystkich innych supli) to sprawdzi sie na rynku polskim

pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Ja i tak z prozdrowotnych kupuję tylko żeń-szeń za 8,90 zł w jednej z sieci aptek,a nie za 15zł w sklepie stacjonarnym z odżywkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Z pewnością będzie można dorwać taniej opakowanie
Gold O. sport e. niż 2 opakowania Gold omega.
A jak jeszcze będą promocje 2+1...

Zmieniony przez - Stillborn w dniu 2011-04-16 12:39:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Stilborn, te promocje apteczne są oczywiście dobre dla klienta, ale 'psują krew' właścicielom sklepów z odżywkami. I do tego piłem w mojej wypowiedzi.

A Oli wciąż robi przecież jakieś promocje dla konsumentów...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Miejmy nadzieję że będą dostępne pakiety jak teraz robią w niektórych sklepach, a na pewno będzie się opłacało trochę lepiej niż wersja nie sportowa.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
Detal Olimp to detal Olimpa, a cenę i tak kształtuje rynek i sprzedawcy.
Więc jak teraz mam rabaty na wszystko, to i później będę miał, a cena wyjściowa bardziej korzystna niż 60 kaps, więc będzie mi się bardziej opłacać.

Proste

Jankes - made in USA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
jankes no niekoniecznie zobacz co robi TREC czy Fitmax, stałe ceny i w necie i stacjonarnych i rynek ma g... dogadania, no chyba że masz kumpla sprzedawcę to Ci opuści cenę inaczej zapomnij bo jak ktoś doniesie to może stracić z nimi umowę. Rynek może tylko wpłynąć w taki sposób że nie będziesz czegoś kupował danej firmy i tyle.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszamy na pierwszy rzeszowski marton Zumby - One Fit

Następny temat

NO preLoad - NOWOŚĆ!

WHEY premium