SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głupia Sprawa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
Witam wynikła trochę głupia sprawa iż mam już znaleziony klub bokserski a nie mam jak dojechać ponieważ mam w jedną stronę 15km i rodzice nie chcą mnie wozić ponieważ treningi są od pn-pt i ja bym chciał cały tydzień jeździć od pn do pt autobusem trochę się boję bo to już noc jest a i przesiadać się trzeba ... poradźcie co mam zrobić wiem że to głupie pytanie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12995
Nie martw się po paru tygodniach będziesz myślał jak sensei i wtedy będziesz się zastanawiał jak im wpie**olić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
namów jakiegoś kolegę żeby tez sie zapisał i będziecie razem jeździć;) we 2 zawsze raźniej, a może nawet więcej was sie uzbiera;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
cudowna opcja 5 treningow tygodniowo all bym zrobil za taki trening..

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
Teraz zima się zaczyna to zazwyczaj będzie ciemno jak bedziesz wracał po treningu , więc to norma. A czego konkretnie się boisz,że ktoś Cię napadnie ? :)
Ochraniacz na zęby (w kieszeni na czarną godz) , pewny chód i nie zaczynaj się sam do nikogo to nikt się ciebie nie bedzie czepiał :) Na treningach nabierzesz pewności siebie :D

Tyle ode mnie,ale pewnie więcej doradzi Ci Scorpion...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
wez sie zapisz i pozniej sie martw, moze poznasz kogos w klubie kto dojezdza z Twoich okolic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nic Ci nie będzie.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5532
To która godzina jest tą prawie nocą? A ja Ci powiem taki paradoks że czym póżniej tym bezpieczniej i pomimo wszystko niema sie czego bać tylko lecieć na trening a jeśli by Ci miało to pomóc to pomyśl sobie że pzrez to że się boisz znarnujesz szanse na wielka karire bokserska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
no tak a wielkim plusem jest to że zajęcia są od pn do pt od godziny 17 do 19 i nic się za to nie płaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1359
chlopie co cie nie zabije to wzmocni, nie marnuj szansy tylko cisnij, z biegiem czasu to inni beda sie bali cie spotkac noca sam na sam, cisnij przez pierwsze dwa tygodnie i na pewno kogos spotkasz z kim bedziesz mogl tam jezdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2529
Nic się nie płaci więc namów kolegę i będziecie jeździć razem.
Na treningach nabierzesz pewności siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
a czy jeśli jestem nie za dobry z w-f to znaczy że będę nie za dobrze umiał boksować??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay thai stuff

Następny temat

Wojsko

WHEY premium