SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głównie najszerszy grzebietu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Rób szrugsy razem z ćwiczeniami na barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Robisz trening na wyciągach to się nie dziwie... na tym się można rozgrzać a potem się robi normalny trening.
drążek
wiosłowania
martwy...

zacznij od podstaw

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4904
Mi najlepiej wchodzi na motylki wiosłowanie półsztangą
Sprawdź może pomoże

Niedługo otworzę własną spamierię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
A opłaca się 2 razy w tyg. ćwiczyć motyl ?

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
Jeśli traktujesz plecy priorytetowo to możesz je robić2 razy w tygodniu. Polecam następujący trening -

podciąganie do klatki chwyt szeroki 3xmax
wiosłowanie w opadzie 4x15,12,10,8
wyciąg górny za kark 3x12,10,8
"przenosy" 3x12,10,8

Mój najeszeszy nareszzie ruszył, jak zacząłem stosować ten plan. Jeśli chcesz robić plecy dwa razy w tygodniu to zmnijesz ilość serii, na drugim treningu daj martwy ciąg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1755
trening plecow 1 raz w tyg. w zupelnosci wystarczy, ale rob takie cwiczenia jak ciagi wioslowania nom i podciaganie na drazku oczywiscie a wyciagi sobie daruj( chyab ze bardzo chcesz to zrob sciaganie za kark 4 serie po 10-14 powtorzen)

Walcz o swoje !!!!
1. SYSTEMATYKA to klucz do wszystkiego !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
Taa ale ciężko jest pogodzic ze sobą martwy ciąg, podciąganie i wiosłowanie na jednym treningu... Chyba, że wykonasz je na od******l, bo ja na przykład po 4 seriach podciągania do klatki nie mam juz sił na porządne wykonanie wiosłowania, o ciągu już nie wspominająć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
podciąganie się na drążku nachwytem wąsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
Dzisiaj zrobiłem trening, który polecił mi Chomson, czuję zmęczenie, mam nadzieję, że będą zakwasy Innych na razie nie wykorzystałem, bo dopiero co przeczytałem, ale będę eksperymentował, co mi najlepiej wchodzi. Dzięki za podpowiedzi.

Mam jeszcze pytania, czy jak podciągając się na drązku nachwytem szerokim w 3 seriach daję radę powtórzyć tylko kolejno 10, 5, 2, to i tak robić, czy robić coś wspomagającego.
Do tego, czy to normalne, że po ćwiczeniu pleców biceps jest znacznie słabszy?? W końcu, chyba tylko podciąganie go męczy.
I jeszcze: wiosłowanie to ja robię na wyciągu dolnym, może być, czy koniecznie sztangą ?? Martwy też na maszynie, przynajmniej na razie, wprawić się, bo ćwiczenia na motyle do lekkich nie należą Thx.

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
I zapomniałem wspomnieć, że robię wszystko piramidą, tak 12, 10, 8, 6, 4, zależy ile serii. Na motyl też może być?

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana treningu

Następny temat

Mieć nogi jak Roberto Carlos...

WHEY premium