SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Frank Zane

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 837
Gdzieś czytałem, że robił w seriach w wyciskaniu na klatę 150kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6772
Ech...absolutny ideał, jak dla mnie definicja tego, jak powinien wyglądać kulturysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się, choć kto wie jakby to wyglądało, gdyby mieli dostęp do dzisiejszych supli, ph i ssa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297
Jak dla mnie najlepsza sylwetka w historii kulturystyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 483
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 483
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3509
Z jedna olimpię bym mu dał ale bez przesady. Prawda jest taka, że wielu się rozpływa nad jego sylwetką bo jest do zaakceptowania dla szerszej publiczności a dodatkowo wymaga stosunkowo mniej wyrzeczeń i zdrowia. Jak puszczał najszersze i ich nie napinał to stosunek talia-plecy przodem wyglądał bardzo przeciętnie. Po prostu podobnie jak Arnie był mistrzem w pozach typu pół obrót itp. Maskował wtedy mankamenty sylwetki skrętami. Oczywiście stosunek talii do klatki bokiem budził podziw ale to tez ze względu na to, że nie miał za dużo do wciągnięcia. Coleman gdyby nie miał kilkunastokilogramowego:) przerostu organów wewnętrznych też mógłby robić vacum. Ja na przykład dałbym jedną olimpie franka robbiemu robbinsownowi lub menzerowi i byłoby po równo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12205
Sylwetka Franka jest idealną sylwetką łączącą sprawność oraz wygląd i tak jak mówisz jest do zaakceptowania przez większość ludzi bo po prostu wygląda tak jak wielu by chciało wyglądać na co dzień bez rygorystycznej diety i tony koksu (Nie ma się co oszukiwać na zwykłych suplach po 10 latach dobrych ćwiczeń można teraz osiągnąć poziom prawie jak Frank, może bez takiej definicji uzyskanej przez sterydy ale zbliżony wygląd spokojnie dało by się uzyskać) W dodatku Frank pochodzi z złotej ery kulturystyki jak to niektórzy mówią, tamci kulturyści mieli to coś i wyglądali jak ludzie a nie potwory, jak wychodzili na scenę to każdy był inny a dzisiejsi mutanci wyglądem niewiele się różnią a brzuchy mają takie jak dawniejsi kulturyści klaty :P



Zmieniony przez - bartolomeo1 w dniu 2013-08-17 20:14:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Frank Zane ma jedną z najlepszych sylwetek jakie były w historii kulturystyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Najlepszy kulturysta w historii razem z Arnim oczywiście. Po prostu ideał, marzę, żeby wyglądać choć w 70% tak jak on, na szczęście mam na to jeszcze bardzo dużo czasu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chuck Sipes - Siłacz i Kulturysta

Następny temat

Hamdullah Aykutlug

WHEY premium