SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miecio2 1,5,6-nowe

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61015
Siema, kilka fotek ode mnie do oceny, krytyki co jest słabe a co bardzo slabe, co powinieniem robic by to polepszyc,wszelkie wskazowki i sugestie mile widziane i licze na nie(glownie po to wrzucam tutaj te fotki). Do diety przyłożyłem sie jakoś od stycznia/lutego a tak sumiennie to gdzies od polowy czerwca, jak przestałem chodzić do szkoły. Na profesjonalna silownie chodze od jakis 2 miechow, tak to trenowałem w... zreszta jedno foto takie znalazłem zeby zobrazować gdzie cwiczylem. W kazdym razie nigdy nie nazwałem tego silownia. Przyszła powódź zalało w ****v i to tak ...

Wiek 21 lat ;(
Waga ok 85kg
Wzrost 181
Staż treningowy: 3,5 roku
Obwód ramienia: z 36 bedzie
Obwód klatki: pojecia nie mam
Obwód Pasa: w najwęższym miejscu ok 81-82cm (duze skosne:()
Wyciskanie leżąc: oficjalnie 92,5(jakos po pol roku cwiczen) nieoficjalnie troche wiecej chyba
MC Nie wiem, nigdy nie zakładałem więcej niż 150kg- ale to w serii a nie max.
Przysiad Wiecej niz 140 w serii nie zakładałem- maxa nie znam.


Dobra fotki:

Przed rozpoczeciem cwiczen, po jakis tam pompkach itp to juz jako "wyrosniety" bo tak to bylo gorzej, ulubiony wtedy sport(ahh ten okres buntu) aha i widoczny podręcznikowy atak nastolatkowego gino




Tutaj po okolo 1,5 roku cwiczen- wiem bieda.




Teraz nieco aktualniejsze, z tego roku, przez długi czas była stagnacja, zero postępów irytacja itp toteż fotek nie robiłem bo bylo fest marnie... Okej 30 marca tego roku apogeum robienia masy strasznie podlalo- nigdy wiecej tak nie bede robil masy:





Jakos srodek kwietnia bodajże:




Tutaj maj, lecz na tym foto nie o sylwetkę mi chodzi a chciałem pokazać jak wyglądała piwnica w której tyrałem prawie 3,5 roku, tj widac, a w miejscu gdzie stoi telefon stała sterta jakiś rzeczy sasiada lodowki, walizki, motor,rowery,dywany itp- tak ze, duzo miejsca nie mialem. Ale milo wspominam. Byc moze sie wroce tam kiedys..





Stwierdziłem ze, czas zacząć dłubać coś na lato w tym smalcu i takie tego efekty były fotki z lipca:








Końcem lipca stwierdziłem, ze ani to dobrze dociete ani to masa, wiec dołożyłem kilkaset kalorii wiecej żeby sukcesywnie powili robić jak najbardziej suchy mięsień, żeby jako tako to wyglądało i jest mniej wiecej tak:

Zaczne od pleców:

Luzem- 2 foteczki rożne oświetlenie aha noi po powrocie od fryzjera :







Najszerszy(musze wrocic do wioslowan, plecy strasznie stracily na szerokosci ostatnio):





I "bicepsy tylem" nie umiem sie napiac w tej pozie za skvrwisyna najbardziej to mi lydki spielo chyba z tego wszystkiego , nie podoba mi sie to ale zeby obiektywny pogląd byl wrzucam:





Okej teraz troche przodu, boku...








Tu świeże z wczoraj:





I teraz nogi... a na usprawiedliwienie tego ze sa kiepskie mam tylko to, ze nie miałem na czym ich ćwiczyć w tej piwnicy dopiero gdzieś w okolicach lutego znajomy kopsnął stojaki to zacząłem coś robić, w sumie to troche olewalem je, robilem tak po 6 serii czasami w ogole, dopiero od kad chodze na siłownie profesjonalna to robie regularnie i sumiennie, ponad to jest kiepsko bo jedna noga troche chorowala jak bylem dzieciakiem, wyladowalem na oddziale onkologicznym bo wyglądało to na cos niedobrego, okazlo sie na szczescie, ze interwencja tego oddzialu jest zbedna,o ile sie nie myle skonczylem na ortopedii, nie mniej smigalem na wozku jakis czas, na noge lewa nie moglem stanac przez kilka miechow-z bolu, w ogole mialem zakaz uzywania jej... noi jest chudsza, slabsza o wiele itp. Okej do rzeczy:

















Dobra to wszystko,koorva takiego wypracowania to na maturze nawet nie napisalem chyba jak ktos to przeczytał i przeglądnął wszystko to szacunek- mnie by sie nie chcialo A i sorry za wszelkie bledy, nie sprawdzalem tekstu- mam nadzieje ze da sie to przeczytac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1529
I like it ;). Mam nadzieje, ze tez sie doczekam widocznych efektow - if you know what I mean ;) Pozdro wionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61015
O oł, po wrzuceniu na forum fot to to w ogole nie wyglada

A i za wszelkie rzeczy znajdujace sie na fotkach nie odpowiadam jakby sie jakies wibratory znalazly czy cos to nie moje

Zmieniony przez - Miecio2 w dniu 2010-08-15 15:30:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
konkretnie SOG ile wszystko zajelo Ci czasu? i jak wymairy waga sie zmieniała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
o niezle te lipcowe łap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61015
@ dobrykoks 2007 w styczniu zaczalem cwiczyc, tak ze, jakos 3,5 roku. Waga byla cos z 92 teraz 85, wymiarow nie wiem, jakos nie mialem ochoty wtedy sie mierzyc ale pas pewnie z 95 byl, mialem w sumie tu wrzucic wlasnie progrsywnie fotki fajnie to w sumie widac jak z biegiem czasu to sie zmienia, co wakacje robilem "redukcje" i mozna bylo zobserwowac postep fajnie. ale to bym musial z 50 fotek wrzucic.

@hilde zapewniam, ze sierpniowe lepsze , a licowe wyszlo lepiej bo blizej aparatu, ale to tylko fotki hehe

Dzieki chlopy.

aaa jeszcze jedno się zawieruszyło i nie dodałem:







Zmieniony przez - Miecio2 w dniu 2010-08-15 16:05:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ladnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5868
nooo forma jest;d pozdrawiam i zycze sukcesów. jak wejdzie to soga zostawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
bardzo łądnie progress znaczny

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1862
Noo, całkiem całkiem. SOG poleciał.

'No pain, no gain..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Dobra robota gratulacje SOG

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9280
Bardzo miło mi się czytało dopóki nie zacząłeś klnąć! :P
Powiedz mi jaki jest twój priorytet ? Do czego chcesz dojść? Osobiście ja bym poprzestał na tym zdjęciu jak byłeś z dziewczyną

Pozdrawiam,Marcin

Zmieniony przez - goku15 w dniu 2010-08-15 17:13:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MET_RX

Następny temat

Przemiana, 17 lat, niecały rok treningów.

WHEY premium