SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forum sympatyków SFD - Tradycyjni! www.markos.fora.pl

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Weryfikacja przebiegła pozytywnie. Zapraszamy - każdy pomysł jest przydatny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 1 rok Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2626
MarKosTSD: Z tego co wiem to Twój szef ma nieskończenie wiele danów dlatego się nie boję

Buahahaha!!! Dopiero po 3-krotnym przeczytaniu załapałem o Kim piszesz!!! Swoją drogą: przekonałem się, że nie tylko ten-którego-imienia-nie-wymawiamy ma swój wywiad na temat innych...
Na swoje usprawiedliwienie dodam, że jak widać jest już późno, jestem po prawie 3h ślęczenia nad artykułem, a w dodatku ze słuchawek leci "Whirlwind" Transatlantic'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
enshindojo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 231 Wiek 56 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1587
Pytanie w jaki sposob mozna sie wprosic na to forum?

Nie ma zlych uczniow, sa tylko zli nauczyciele!!!

One Road.....One Enshin!!!!
www.enshinkarate.co.uk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Trzeba wypowiedziec magiczne słowo: "dewianci", potem raz splunąć przez lewe i dwa razy przez prawę ramie. Nastepnie dokonać jakiegoś czynu bezecnego. Po tym rytuale wrota zostają otwarte i możesz oddawać się niecnym praktykom bez końca na forum

Btw: ja też bym o aktywację konta poprosił. Jeśli można oczywiście i Najwyższy Dewiant uzna, żem tego wart.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
Oj nie wiecie panowie w co się pakujecie

Zdrowia!

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Swoją drogą: przekonałem się, że nie tylko ten-którego-imienia-nie-wymawiamy ma swój wywiad na temat innych... Tak jest! My wszystko wiem! My wiem kim Wy jesteście san, redar-san! Doskonale wiemy!! Ja wszystko wiemy, znajdziemy Was każdego, gdziekolwiek pojedziecie będziemy Was śledzić i Was znajdziemy - oj sorry naczytałem się na pewnej komunustycznej stronie nowomowy i tak mnie to poruszyło, że aż piszę w ten sposób. Poza tym jak widziałeś, by dostać się na forum musiałeś przejść pozytywną weryfikację IPN a tu Stary nie ma przeproś zebrałem wszystko o Tobie.

enshindojo to bardzo proste - rejestrujesz na forum www.markos.fora.pl konto po nazwie enshindojo, grzecznie czekasz aż kliknę na linka aktywującego konto o nazwie enshindojo, następnie grzecznie dalej czekasz......
.
.
.
.
.
.
dalej czekasz


.











trwa weryfikacja








Proszę czekać





w tym czasie są sprawdzane Twoje wypowiedzi na syfydy








ile pisałeś, od kiedy jesteś na syfydy, co pisałeś i czy nie jesteś szpiegiem z krainy deszczowców





dalej czekasz - weryfikacja trwa



udało się - jesteś czysty jak łza, daję Ci dostęp do działu dla zaufanych, dodaję Cię do grupy dewianci i manipulanci dostajesz oznakę i możesz już pisać, bez skrępowania, że ktoś Cię namierzy lub, że zostaniesz wezwany do sądu. Wchodząc do działu pamiętaj, by zagłosować w ankiecie co myślisz o pewnym panu (ja głosowałem za 3 opcją, bo to "kawał ch.") - zresztą sam zobaczysz.

avic mam dla Ciebie super wiadomość, przeszedłeś super wiadomość, korzystaj z wolności w internecie. Masz nawet odznakę - szczegóły na www.markos.fora.pl

Shinji77 - Ty to umiesz zachęcić to nie jest żaden współudział, to tylko wymiana informacji i poglądów

Zmieniony przez - MarKosTSD w dniu 2010-02-10 07:42:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
MarKos uważaj żeby się ktoś za kogoś nie podał bo za informacje na tej stronie mozemy być (po)ciągnięci a ja lubię być ciągnięty tylko w niektórych okolicznościach

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
jestem czujny na każdego

mam dość szczelne procedury aktywacji kont


Ale mam też plan B













Zmieniony przez - MarKosTSD w dniu 2010-02-10 11:10:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
W imieniu Dewianckiej Rady Patriarchów i Matriarchów występuję o nadanie Enshindojo specjalnego statusu i odznaczenia

Zmieniony przez - searme w dniu 2010-02-10 12:42:06

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Jestem jak najbardziej za, ale najpierw niech się trochę wykaże na forum.

p.s. mówiłem Wam, że to forum nie rejestruje IP ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w treningu HELP

Następny temat

Chce Kopac w Głowe-jakies ćw???

WHEY premium