SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forum sympatyków SFD - Tradycyjni! www.markos.fora.pl

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
chkk ładnie popisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Uroczyście oświadczam:

markos.fora odtajnione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
We are knockin on the heavens door now ołłł yeee

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Teraz kilka słów wyjaśnienia po co ta szopka:
- pewien człowiek jest cholernie przewrażliwiony na swoim punkcie, wszędzie węszy zniesławiaczy, wyszydzaczy, dewiantów i manipulantów, pomysł z forum miał być eksperymentem, który potwierdzi tę teorię - udało się! Na tym forum nic nie nigdy nie było co byłoby niezgodne z prawem, nawet nie padało nazwisko pewnego posiadacza 10 dan, ale wielu myślało, że są tam cuda na kiju - łącznie z nim samym, ale to był jeden wielki spampost, który miał podgrzewać umysł kogoś kto jest wyczulony na swoim punkcie. Zainteresował tym forum nawet policje, prokuraturę, GIODO ... - paranoja normalnie!!


Panie soke - wielu ludziom jesteś pan obojętny, ale sam sobie prowokujesz przeciwników, w ten sposób zniechęciłeś do siebie pół Polski, niech ta nasza zabawa z forum da ci do myślenia, że nie każdy jest spiskowcem i nie każdy kto pisze "soke" chce Cie wyszydzać. To jest dobry moment do zmiany nastawienia do ludzi, zachęcam do tego.



Zmieniony przez - MarKosTSD w dniu 2011-03-08 00:07:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
Takie szczęśliwe zakończenie, że aż łza się w oku zakręciła.

Trochę szkoda.

Może - drugie takie forum - ale ktoś by sobie zachodził w głowę czy to nadal spam czy tym razem specjalnie żeby uwagę odwrócić a tam faktycznie sporo prawdziwych informacji.

Sądziłem, że z tym odblokowaniem to też podpucha.

Tak jak mówiłem o 23:59 dostałeś u mnie w tym temacie SOG'a.

PS: No to teraz pewien blog się rozpisze!

Tak na marginesie:
"chkk ładnie popisałeś "
W słusznej sprawie zawsze masz mój głos i moją pomoc!

pseudonim: bernard.sołecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Nie chciałem robić kolejnej podpuchy, bo szanuję userów SFD (SyFyDa - pozdro dla R.) - cel został osiągnięty, chodziło tylko o wskazanie paranoicznego zachowania - udało się, wielu rejestrowało się i czuli się zawiedzeni tym faktem, czułem się z tym nie do końca OK.

Mam nadzieję, że przynajmniej dotarli do wyjaśnień stąd:
http://www.markos.fora.pl/forum-zamkniete-sympatykow-sfd,2/do-nowych-userow,56.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
No i sie doczekalem...Niekoniecznie tego,czego sie spodziewalem,bo jak jest naprawde nawet mi do lepetynki nie przyszlo!!!A jest naprawde gites majonez.Troche tylko mi wstyd,ze dalem sie nabrac jak jakis zwykly SOKE.Coz,bedzie trzeba z tym jakos zyc,bo na seppuku odwagi brakGratulacje Markos za tak sprawnie przeprowadzona dewiancka manipulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
No nie gadajcie że się ktoś nabrał na to looool
Swoja drogą Riki znów na topie widze

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1313
ciekawe czy soke wyczekiwał z niecierpliwością otwarcia forum, przy komputerze swojego pracodawcy na stróżowce

muay thai&K1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w treningu HELP

Następny temat

Chce Kopac w Głowe-jakies ćw???

WHEY premium