SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forum sympatyków SFD - Tradycyjni! www.markos.fora.pl

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
zdjęcia najfajniejsze
zwłaszcza zdjęcia tych co robią zdjęcia "z ukrycia"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
Czy mogę dostać dostęp do forum zamkniętego? Mialem zachować milczenie, i być obojętny. Ale widzę, że ktoś nie daję za wygraną na co liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
..lem. Dawni koledzy też nic. To nie widzę powodu by w takim razie wszytko w milczeniu. Mną się nikt nie przejmowal, nie muszę i ja. Ciekawych rzeczy o sobie tez dowiaduje:) ale nie tu i nie tylko o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Nie chciałem naciskać, ale cieszę się że sam się na to zdecydowałeś - jak najbardziej zapraszam do grona zaufanych!!!

Dobre wejście: http://www.markos.fora.pl/forum-zamkniete-sympatykow-sfd,2/nagranie-z-rozmowy-telefonicznej-dowod,183.html 

Zmieniony przez - MarKosTSD w dniu 2010-06-02 23:35:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
Dzieki. Tu na ogólnym na pewne tematy nie będę się wypowiadal, nie ma takiej potrzeby. Tam czemu nie, niepubliczne. O mnie niepublicznie pewnie też w tej chwili krążą "różne wieśći dziwnej treśći", a i spokój koledzy może bedą mieli w swych skrzynkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
tsailifo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 678 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5210
Pewnie doznasz szoku, ale tam wszystko jest szokujące :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Jacku wiem o co biega luzik, markos.fora jest prywatnym forum, niepublicznym więc nikt tam nie może ani wejść ani użyć czegokolwiek jeśli by tam wszedł jako dowodu, bo to jest .... prywatne dzięki SyFyDy już mieliśmy wiele zamieszania ;-/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w treningu HELP

Następny temat

Chce Kopac w Głowe-jakies ćw???

WHEY premium