SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Formotiva czy warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
A reklama to reklama... Moga mowic, ze suple bada im NASA na ksiezycu i co z tego?
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
gdybym był zawodnikiem i firma ta dałaby mi suple za free to bez mrugnięcia okiem był brał ale za te pieniądze to nigdy poza tym zobaczcie na przykładzie serwatki co tam nadzwyczajnego? nic.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Jesli to rzeczywiście Aflofarm to nigdy w życiu tego nie kupie. Ta firma bombarduje nas non stop w tv i radiu swoimi suplementami dosłownie na wszystko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
tez bylo dla mnie zagadka skad nowwo powstala firma ma tyle kasy na pimp w tv
no i wyszlo skad

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
Aflofarm producent. juz od pewnego czasu było wiadomo że planują wystartować z linią odzywek. Reklama dzwignią handlu ale ta firma poza apteki raczej nie wyjdzie bo ceny z kosmosu.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Mam kilka próbek- odnośnie jakości to która firma nie reklamuje się, że ma najlepszą jakość, zero zbędnych składników zapychaczy, że suplement działa bo robili go byli zawodnicy itp? :)

BCAA- o jakości wiele nie powiem bo co można po jednej próbce BCAA powiedzieć. Smak beznadziejny, rozpuszczalność średnia.

Przedtreningówka- smak beznajdziejny (bubble gum), pieni się, zapycha brzuch, dziwnie się czułem. Samo działanie? Kopie bardzo mocno, trening zrobiłem znacznie szybciej, spociłem się jak dwa świniaki. Serce wali, energia jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Jak nazywa sie od nich ta przedtreningowka ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66924
Focus Energy Set

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
200mg kofeiny w skladzie wiec nie wiem co tak kleplo musiales byc dosc wrazliwy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8458
Pije wlasnie bcaa z tej firmy znajomy przywiózł mi z Polski odżywki reklamują już chyba wszędzie ☺ cena wysoka, rozpuszczalnosc ok smak nie za specjalny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownie

Następny temat

Suplementy

WHEY premium