SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma na lato

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7284
Mam za sobą 2 lata masowania z niewielkimi przerwami na cykle redukcyjne i siłowe. Do wakacji zostały 3 miesiące więc czasu jest w sumie sporo na zrzucenie zbędnych kilogramów. Zaczynałem od 63kg z ogromnymi dysproporcjami, obecnie 87kg. Dysproporcje w miarę zmniejszone, ale dalej są. Myślę, że to przez za wysoki bf, który szacuje na 25%~. Trenuje splitem, choć jest możliwość przerzucenia się na FBW na jakiś czas. Doradźcie mi jakieś suplementy, by waga spadała a siła została. Osobiście myślałem nad:
Trec/Biogenix - Cm3
BCAA - przed treningiem siłowym
+ jakiś spalacz

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): ...

Waga: 87

Wzrost: 180

Cel cyklu: Redukcja

stosowane już wcześniej suplementy : Kreatyny: Powder Olimp, Biogenix Cm3, Horse Power, Mono vitalmax

Uprawiane inne sporty: Lato idzie, a co za tym idzie: Bieganie, Piłka Nożna, Basen

stosowane wcześniej spalacze : Brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Brak

ilość dni wolnych od kreatyny: 90~

przewidziane finanse na cykl: 200zł nie wliczając BCAA, bo mam jeszcze ponad 300gr

uwagi i sugestie: Brak

Staż treningowy: 2 lata i 3 miechy

OK to wszystko ;)

Zmieniony przez - Werewolf18 w dniu 2010-03-29 23:15:34

Zmieniony przez - Werewolf18 w dniu 2010-03-29 23:16:00

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13015
planujesz jakies areoby albo hiit? jak masz bcaa w prochu to popijaj podczas treningu. miałeś wcześniej do czynienia ze spalaczami? jak nie to na 1 raz może być dyma burn, spalacz całkiem lajtowy. jak bedziesz miał sporo bcaa to myślę że kreatyna jako antykatabolik jest zbędna imo

p.s. sory teraz doczytałem o tym bcaa.. jak masz 300g to troche mało, dokup puche np. bcaa xtra, do tego wiadomo białko i dyma burn'a i akurat około 200 zł wyjdzie

Zmieniony przez - grubasek19 w dniu 2010-03-29 23:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7284
Tak aeroby już zacząłem, co do HIITA do na razie odpada z powodu kondycji... Jak złapie trochę tchu po zimie to zaczne robić.

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: Mega siła by Acid

Następny temat

Suplementacja,problem...

Fruzelina