SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 175
Od wrzesnia 2010 cwiczylem w domu, staralem sie wszystko co moglem mialem dostep tylko do 1 hantla i expandera wiec udalo mi sie trenowac cale cialo po trochu. Od miesiaca cwicze na domowej silowni FBW i chce na lato wyrobic sobie troche miesni poprawic sylwetke wiem ze w tak krotkim czasnie nie bedzie to nic specjalnego wiem chce tylko lepiej troszke wygladac, fatu troche jest zaczne go spalac kwiecien/maj i moje pytanie jest takie czy mam caly czas jechac FBW? To najlepsza droga do "plazowej sylwetki"?:>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepsza droga to odpowiednia dieta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 175
Masz racje uloze sobie diete, i bede lezal na lozku caly czas miesnie pojda w góre mowisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będziesz miał nadwyżkę kaloryczną to nabierzesz masy , proste .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5652
Dieta i trochę ruchu w dzień na pewno da więcej niż redukcja bez diety, o to się mogę z tobą założyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 175
Czy ja napisalem ze nie stosuje diety? Poprosilem o rade czy trenowanie calego ciala 3x w tyg jak to jest w FBW to najlepszy sposob. Nie pytalem sie jak osiagnac dobra sylwetke tylko kurde jakim treningiem. Dieta to jest chyba logiczna sprawa jezeli chce sie schudnac\nabrac miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FBW na początek dobry , a powiedz mi ile spożywasz b,w,t na kg/mc dziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 175
b-2g na kg t-1g w-6g jezeli dobrze pamietam to tak mam ja rozpisana w domu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile ważysz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dojsc do czego takiego

Następny temat

ułożenie kciuka przy wyciskaniu sztangi

WHEY premium