SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness Authority - Napalm

temat działu:

Fitness Authority

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55334

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
Napalm w proszku szału nie robi...

dzis probowalem tego napalmu w szotach...

bralem przed 14, do tej pory mam srake...

na treningu bez fajerwerków, czyć bylo troche beata-alanine, nic wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Jak dla mnie Napalm jest tak dobry jak go reklamują.Pieprznęło mnie konkretnie.Głos na bardzo dobry.Pobudzenie,skupienie piękne a pompe barkow miałem taką jak chyba nigdy xD
1,5 porcjii zjadłem.Polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3883
przereklamowany... pobudznie bardzo słabe. Pompa dobra ale bez szału.
1

"Przyznaj SOG'a"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
nic nie poczułem, tylko mnie głowa rozbolała i trochę poswędziało.

szoty mulą.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-05-31 00:26:58

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7393
Koleszka dał mi jedną zaszetke, maksymalne skupienie i chęć do ćwiczenia jak dla mnie bardzo dobry produkt :) Jedynie smak ochydny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
Dobry, "lekki" jak na obecne warunki stack. Nie ma pyerdolnięcią jakiegoś, ale ładnie pompuje i lekko pobudza. W smaku też ok w ustach pozostaje posmak balonowej gumy do żucia

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388497
jak na te wszystkie preworkout to moge napisac o nim jedno - sila jest, pompa jest, a lipy nie ma, za ta cene wychodzi bardzo fajnie...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 946
Na mnie działał lepiej niz no xplode. Pompa dobre, pobudzenie lekkie, ale bardzo dobra koncentracja. Jak na przedtreningówke bez geranium bardzo dobry ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 223 Napisanych postów 10103 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66359
testowalem dzisaj wersje w plynie shot. i najwieksze g**** jakie istnieje zle samopoczucie bałagan w glowie zero pompy dusznosci zawroty glowy w polowie treningu zwymiotowalem znajomy ktory tez wzial identycznie nie polecam... testowalem teoretycznie mocniejsze rzeczy i nigdy sie tak nie czulem zero checi do trenowania sennosc mega sajdy. a sam fakt ze i na mnei i na znajomego tak dzialalo nie ma opcji ze uczulenie NIE POLECAM!! jak macie cos kupowac to doriana. przez efekty tego chu... srodka nie dokonczylem treningu.

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Authority - Muscle Serum

Następny temat

Fitness Authority - PLATINUM Micellar Casein

WHEY premium