SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filmik (Lukomen)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 675
u mnie otworzyl to program VideoLAN

wpisz w google szukane haslo "VideoLAN" i kliknij na pierwsza pozycje ktora pojawi sie w wynikach wyszukiwania - tam bedzie mozna sciagnac ten programik

KiDeK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 675
zi3nt3k czemu nie wierzysz, ze do takiego wyniku mozna dojsc na sucho ? ja waze 100 kg i cwicze na sucho,
150 kg jak mam dobry dzien to nawet 6 razy podniose ostatnio klatke konczylem 2x160 nie wyciskalem juz bardzooooooo dawnooo na maksa
nie wierzysz? prosze bardzo daje sie przebadac jak zasponsorujesz mi badania :P hehe

Sticzek jest git

KiDeK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470314
kidek

jaki wiek???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 715 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6580
kidek: ale nie w tak krtokim czasie jak to on zrobił cwiczy ponad rok i takie osiagi nie wierze co innego gdyby napisał ze 3-4 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966
a co zzera cie zazdrosc co ?? ze koles ma super genetyke

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 675
Marian 87. : 23 lata

zi3nt3k: no fakt ja cwicze dluzej niz on i ze tak powiem wiecej czasu dochodzilem do tego... chociaz musze przyznac ze do 120 kg to szybko poszlo pozniej bylo mocno pod gorke, ale to napewno przez to, ze mialem przerabane w domu i w ogole... ale teraz zle nie jest
a jak z nim jest to ciezko powiedziec, widzialem juz rozne przypadki :D

KiDeK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1004
Czesc wam, dzieki za pozytywne opinie pierwszy raz na tym forum po opublikowaniu czegos swojego czuje sie doceniony

a co do badań, noł problem, nawet sam sie zrzuce....ile takie badania moga kosztowac, jak beda tanie to sam sobie zasponsoruje i wam zeskanuje:-]

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
hahahahaha
mam lepszy pomysl

zglosmy do mateo zeby zrobił linie smsową "zrzuta na badania dla lukomena"
wyslemy sms'a "pomoż lukowi" pod numer "0700" całkowity koszt sms'a to 5zł + 22%vat

zapomniałem dodać ze połowa tej kasy pojdzie dla mateo a natepne 30% dla operatora

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2005-05-10 11:44:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
te 174 ciskasz na tej zabawkowej sztandze czy na normalnej laweczce takiej jak na zawodach(roznica przy tym samym ciezarze potrafi byc spora)

ps.napisz jakie odzywki jesz
POzdrawiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1004
no ławeczka jest firmy APOLLO czy cos takiego na pewno nie ejst zabawkowa ale tez taka jak na zawodach tez nie....
a roznica jest, dosc spora, tak jak mowisz...na dłuzszej sztandze wyciskam duzo wiecej ( nasza jest krociutka, zreszta widac ) np kiedys u siebie wyciskalem 140 kg raz w porywach do dwuch razy, a u peponenta ktory ma ciut dluzsza sztange 4x 140 bez problemu...u nas ciezej, pepo moze poswiadczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mojo foto cd

Następny temat

FAT-JOE z 120 juz 90kg ostatnie fotki z redukcji

WHEY premium