SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Film z dyskoteki z Pudzianem.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
nie przesadzaj

dobre jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie sa tutaj bramkarze na sfd, niech powiedzą mi grzecznie jak z takim stadem wytrzymuja??odrazu biją w mordę czy nie warto na nich splunąć?a moze robia sobie jaja:D ****a nie wytrzymal bym z takimi półmózgami

Zmieniony przez - kult w dniu 2007-12-28 22:24:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1434
Czemu " półmózgami " , ta ekipa telewizyjna po prostu takich kolesi wybierała ... aby śmiech był.... Ja czesto bywam w podobnych klubach i serio jest kultura i dobra zabawa, takie typki to rzadkość.

Zmieniony przez - dariusz191 w dniu 2007-12-28 22:29:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorka ale dla mnie to polmozgi i bachory, ja nawet jak popije to jakos sie zachowuje, lepiej zeby wogole sie nie odzywali, jak ekipa tv takich wybierala to znaczy ze sa tak samo infantylni i glupi jak ci co gadali do kamerki...ale dno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
dobre sog
nawet obejżałem całe co niektore teksty wymiatają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3928
Żenada ten klub i te pedały co graja to disco polo, Pudzian moim zdaniem tez sie osmiesza tym tworzeniem "muzyki", na co on liczy? Kazdy rozsadny czlowiek nie przerzuci sie na jego "muzyke", moze to bedzie dobre dla 13,14 latkow. W ogole ostatnio zle rzeczy sie dzieja z nim i ci smieszni dziennikarze nazywajacy Pudziana najsilniejszym czlowiekiem swiata, a wszyscy wiemy, ze aktualnie prawda jest inna. Plusem tych czestych wystepow w mediach jest jedynie chyba coraz to wieksza swoboda wypowiadania sie Mariusza, bo jak bylo kiedys kazdy wie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
co za wies...takich bym zamykal do klatek w zoo...razem z tygrysami ...wyglodzonymi

- no wieś jak wieś, a ludzie jak ludzie.
Jedni to prawdziwe betony (pokazywanie bicepsów 35 cm przed kamerą ), a inni całkiem sympatyczni
Nawet mi się żal niektóych zrobiło
My tu z nich brechtamy, ale co w tym złego, że jakiś koles zajmuje się 20 ha, praca jak praca. Nie ma czasu na siłke, bo wystarczająca się namęczy przy swojej robocie.

Rozumiem się pośmiać, bo i ja ostro lałem
ale teksty "pozamykać do klatek", co - to podludzie czy co?
Weź się puknij, bo takimi tekstami to wcale od nich lepszy nie jesteś.


Zmieniony przez - wortal w dniu 2007-12-28 23:39:02

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Kult to jak zareaguje bramkarz to niestety sprawa bardzo indywidualna.. niektórzy nie są lepsi od tych co rozpierdziel i wiochę robią

Ale powoli się zmienia bo ludzi z łapanek zastępuję się ludźmi z licencjami, choć prawdą jest że czarne owce zdarzają się tak wśród tych bez jak i z licencją

A co do filmiki to śmiech ostry, ale żeby od razu z tygrysami... do lwa ****a do lwa
Ogólnie zawsze jakaś grupa osób "spsuje" opinię tych normalniejszych, ale też nie idzie się na imprezę żeby posłuchać kazania, przyjąć opłatek i wrócić grzecznie do domu przed północą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
j/w ochrona reaguje roznie. TO czesto zalezy czy stoisz na bramce zeby tylko dorobic do normalnej wyplaty czy stoisz bo jest to dla Ciebie zyciowy sukces i uwazasz ze jestes tylko do tego stworzony. Bywaja jeszcze tacy nadgorliwcy ktorzy zyja tylko tym i czasem reaguja nieodpowiednio na sytuacje, zeby sie wykazac :) ale takich dyskotek jak na filmie jest pelno w Polsce. Obecnie spora czesc ludzi woli wlasnie taki polski dance czy disco polo.

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Niektóre wywiady miażdżą, ale poziom wypowiedzi co niektórych w tym poście jest żenujący. Nie wiem co w tym dziwnego, ze ktoś ciężko pracuje na gospodarce odciażając rodziców i nie ma po prostu czasu na siłownię? Ktoś tam powiedział żeby ich do klatek pozamykał. To do Ciebie gosciu: Gdyby nie tacy ludzie to ty nie miałbyś chleba powszedniego, więc opanuj się trochę.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jutro głosujemy naPudziana :-)

Następny temat

iron hand - gdzie teraz kupic ?

WHEY premium