SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Film z dyskoteki z Pudzianem.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
kult - ostrzezenie
Arnold1975 - ban za pedałów na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przepraszam ale za co ostrzeżenie? bo napisałem teks o klatkach? prosze o sprosotwanie

ps. co do niektorych mnie wrzuccie do klatki , ja chcociaz bym sie z tygrysami dogadał poprostu nie moge patrzec na infantylność ludzi( i nie pisać mi tu teraz mądrale to nie patrz, bo juz obejrzalem film ), jeszcze ten reporter co sobie z nich jaja robi i wybiera specjalnie nagrzanych albo malolatów co nie potrafia nic innego powiedziec oprocz "przyjezdzajcie na zabawe jest za..." dno dno dno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Dyskutowac

ale kulturalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Ja także jestem zdania, że typek zagadał nie do tych ludzi. Tylko narobili sobie wioski. Ogólnie cały film spoko. Zadziwiła mnie ta babka, co te 8kg tyle czasu utrzymała. Respect. Film na dysk można ściągnąć z tąd: (185mb)
http://www.itvc.pl/flv/BHM/PudzianShow2.flv

http://youtubedownload.altervista.org/download.htm - tym programem można przekonwertować do .avi

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
filmik super najlepiej rozwalił mnie koleś discopolo to moje życie ja sie z tym urodziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
co za żenada.. prostactwo...i jak to ktoś określił wieś..

blee...czuje niesmak

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Czuj sobie, nikt nie każe ci z nimi się zadawać
Każdy bawi się jak mu się podoba.
Kult - no proszę cię. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś - zaleciało faszyzmem, serio. Że jak kogoś uważasz za mniej inteligentnego albo nie pasuje ci jego sposób bycia to do klatki z nim?
A pytanie o to jak bramkarze wytrzymują z takimi - przecież ludzie płacą za to, żeby wejść do dyski i się pobawić. Ochrona ma im to zapewnić, tak samo jak dj czy barmani.
Dopóki nikt nie rozrabia wszystko jest ok





Zmieniony przez - emceha w dniu 2008-01-02 10:30:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
łoo co za filmik nie mogę :P szczerze to tam nieźle ludzie na pigułach jadą ale to w większości polskich klubów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20730
Pudzian lubi odwiedzac takie dyskoteki ostatnio widzialem go na dyskotece pod Biala. Wpadl rozejrzal sie i pojechal i ot tyle tam byl. Odwiedza stare strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16407
ile te walizki maja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jutro głosujemy naPudziana :-)

Następny temat

iron hand - gdzie teraz kupic ?

WHEY premium