SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filip - arch/Dziennik/ból, poświęcenie, praca -> czyli nasza walka o bycie dużym

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175
Witam,
dawno mnie tu nie było.
Dzisiejszy trening zaliczyć możemy do udanych, aczkolwiek faktycznie potrzebna nam przerwa...
Co do samego treningu:
podciąganie: o taak;] to lubie: 4 serie po 10 powt
unoszenie sztangielek bokiem w góre stojąc: rzeczywiście zaczęliśmy od zbyt małego obciążenia (7kg), ale barki bolą;]
wiosłowanie: bez rewelacji...
martwy: to zdecydowanie nie był mój dzień, bolą mnie nogi po środzie, a jak wiadomo, też są potrzebne w tym ćwiczeniu
reszta: poszła jak po maśle:P

a że szrugsy mało męczą Filipa, to wina tego, że się je źle wykonuje:P

podsumowując treningi poranne nie są dla mnie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Trening najlepiej po 2-3 posiłkach, dużo glikogenu w mięśniach, jest siła na wykonanie prawidłowo dobrego treningu.

Co do szrugsów, ruch jest aż chamsko prosty, róbcie sztangielkami, jeżeli idzie łatwo przytrzymujcie na 2-3s u góry, starajcie się napinać mięśnie i nie rozluźniać ich podczas przerwy między seriami.

Opis "bez rewelacji" hmm, a jaki ciężar? Konkrety, tak by ktoś kto tu przyszedł mógł się czegoś dowiedzieć/nauczyć a i wy by otrzymać jakaś radę musicie coś podać.

Proponuje prześledzić dzienniki Wuchty i Russella co nie znaczy że innych są gorsze, ale u nich ładni wszystko zobrazowane

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Uważajcie z tym wysikiwaniem sztangielek w górę. Bo dycha to jeszcze przejdzie. Ale wysikać 15 - tkę, to może parówkę rozerwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6281
Juz jutro na siłownie :D nie moge sie doczekac :D:D:D czuje moc po tym odpoczynku!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175
noo nareszcie, jak nie lubie tych przerw...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
długawo was nie było...

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6281
czemu długawo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
7 dni bez wpisu, to jest dziennik więc systematyczność miło widziana.

I co masz na myśli mówiąc "przetrenowanie" bo ja ćwiczę dosyć długo.

Dieta trening odpowiednia ilość snu i każdego dnia mam siłę na ćwiczenia...

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6281
No niestety czasem sie zdarza tak ze poprostu organizm jest przetrenowany , m.in spada obciazenie na treningach... nie ma sie ochoty na trening... sa to niektóre z objawów przetrenowania. Nie moge sobie pozwolic na spanie wiecej niz 8 godzin a 8 godzin zdecydowanie mi nie wystarcza!! Mysle ze w tej sprawie nie powinno sie dyskutowac z racji tego ze kazdy organizm jest inny. przez te 7 dni jak nie cwiczyłem to mialem pisac : " no to cały dzien po szkole lezałem do góry d***" ?? bez sensu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6281


obc kolejno :
1.45 , 50 , 50 , 50
2. 2x15 , 2x15 , 2x15 , 2x15
3.2x10 ,2x10 ,2x10 ,
4.27,5 ,35 , 35, 35
5. 20 , 20 , 20 ,20
6.10 , 10 , 10 , 10
7.25, 30 , 30, 30
8. tak jak w planie :)

Podsumowanie

cw 1. bardzo ciezko cos szło dzisiaj... ale bylo powoli i jednostajnie :)
cw 2. z tego cwiczenia jestem bardzo zadowolony , dawniej nie uzywałem sztangielek do wyciskania, teraz chyba tylko nimi bede trenował klate
cw 3.tutaj było dobrze tez starałem sie robic powoli i dokładnie i udawało sie!
cw 4.dosyc duze obciazenie ale bicepsy domęczone w połoczeniu z machaniem sztangielkami uchwytem mlotkowym
cw 5.bez rewelacji
cw 6. jak w cw. 4 :)
cw 7.lubie to cwiczenie bo fajnie pompuje trica ;D dobrze poszło jak reszta :)
cw 8.z racji tego ze to pierwszy plan gdzie brzuszki sa w duzej ilosci to bardzo boli brzuch po całym cwiczeniu

ocena : 8/10 - mogło byc lepiej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki rodzaj treningu do aerobow?

Następny temat

Trening dla poczatkujacego

WHEY premium