SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fbw a trening domatora.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

męzczyzna

Wiek

15

Waga

77

Wzrost

185

Cel treningowy

początkowo zredukowanie tkanki tłuszczowej, wyrównanie proporcji sylwetki

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

2 hantle z małym obciążeniem.

Dieta

typowo masowej nie ma, ale bilans wacha się w granicach 3k

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

1szy raz zaczynam ćwiczenia

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Z góry mówię, że nie o mnie ta ankieta, tylko o koledze, którego zachęciłem do spróbowania się w kulturystyce. ;)

Załóżmy, że nie zrobię więcej w jednej serii niż 12 pompek, ciężko 15 przysiadów i z 5 - 7 brzuszków. Staż treningowy zerowy, będzie to pierwszy mój taki jeden z intensywniejszych treningów.

Posiadam 2 sztangielki i tutaj pytanie. Czy na początku skupić się tylko na treningu domatora, tzn. tylko same pompki, przysiady bez użycia sprzętu . Czy do tych ćwiczeń dodać jakieś ćwiczenia wchodzące w skład najprostszych FBW, czyli wiosełko, jedno ćwiczenie na biceps, triceps, itd.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poradzi ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5893
NIE ROZUMIEM, NIE O TOBIE ANKIETA, A PISZESZ W 1 OS. (JAKO TY) NP. '' Załóżmy, że nie zrobię więcej w jednej serii niż 12 pompek, ciężko 15 przysiadów i z 5 - 7 brzuszków. Staż treningowy zerowy, będzie to pierwszy mój taki jeden z intensywniejszych treningów. ''
MOŻE/SZ ŁĄCZYĆ TRENING DOMATORA, Z TRENINGIEM Z OBCIĄŻENIAMI CZEMU NIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To czy pisze w jednej czy w drugiej osobie to jeden pies.
Ktoś jeszcze doradzi coś ewentualnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 809
nie, nie jeden pies. PPpawlopawlo mówi dobrze, bo nie wiemy pod kogo układamy treningi, nie wiemy z kim mamy doczynienia, nie wiemy nic ( szczególnie o zdrowiu ) W takim przypadku nie powinno się w ogóle odpowiadać na pytania, gdyż nie mamy pewności, że dana rzecz będzie dobra pod daną osobę. Dieta dla jednego nie będzie dobrą alternatywą dla drugiego człowieka np. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem, tylko po jakiego kielicha mi tu mówisz o diecie i wgl. jakbym się zapisywał od razu do trenera.

Napisałem ten temat by się dowiedzieć tylko i wyłącznie, czy na mojego kolege, którego gabaryty macie wymienione w ankiecie będzie dobre połączenie treningu domatora z niektórymi treningami FBW.

Nawet bez pisania ankiety mógłbym się spytać czy wgl. ktoś stosował trening domatora dokładając do tego ćwiczenia z FBW.

No chyba, że będziecie chcieli wypytywać mojego kolegę o jakieś małe szczegóły, to ok. Zarejestruje się, ale chciałbym z nim już zaczynać od jutra.

Także potrzebujecie go osobiście koniecznie odpowiecie mi na to proste pytanie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myszka dwa razy chwilami ciska, sry za spam.

Zmieniony przez - maroko1197 w dniu 2012-10-07 18:56:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5893
Nie widzę jakiś przeciwskazań w łączeniu tych treningów, byle nie przesadzał z ich objętością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a będzie opłacalne robienie treningu domatora, ale coś podobnego do FBW A, B.
Tzn, że ćwiczenia z treningu domatora, ale dwa plany i na przemiennie, poniedziałek, środa, piątek - A,B,A, następny tydzień, B,A,B.

Można by coś takiego zrobić? Zeby ciągle tych samych ćwiczen nie robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5893
Mięśnie nie zaadaptują sie tak szybko.
Z resztą po jednym biegu, nie jesteś sprinterem i nie masz kondycji, jakbyś biegał solidnych pare lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a trening domatora standardowo 3x w tygodniu? pn,śr,pt?
Czy zrobić 2x w tygodniu dla lepszej regeneracji?

Zmieniony przez - maroko1197 w dniu 2012-10-08 13:57:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING DOMATORA!!! (PILKARZA) ocena planu!

Następny temat

Plan jazdy ! Do oceny.

WHEY premium