SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FULL BODY WORKOUT - wejdź !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
dzi
dzięki
tym planem co podałeś wyrobie się w godz.

FU
Split działa na mnie dość dobrze , ale chce odmiany i spróbuje FBW , jak dobrze zadziała na mnie to napewno wróce do niego ale może już w formie HST
a do WODYNA zagadam żeby wpadł do tematu jak bedzie mial czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie .
jest np 3x15 robimy progesja czy bez ??
bo jesli chcialbym na maksa efektywnie wykorzystac trening to bym musial z regresja cwiczyc np na klatke 65x15,60x15,55x15... jak u was ? robicie z zapasem ?? czy progresje klasyczna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Ja tam robilem staly ciezar i stala liczba powtorzen. Lepiej zostawiac zapas niz sie katowac w przypadku FBW. Wiec chyba staly ciezar i zapas w pierwszych seriach, dopiero ostatnia jest na styk.

Z tym ze ja tak sobie na wyczucie gadam. No ale nikt z fachowcow sie nie wypowiada to co zrobic...

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Jak masz robic FBW to zrob poprostu HST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
masz racje , wczoraj usiadłem i zacząłem czytać wszystko co dostało 10 albo więcej sogów na artykuł pod hasłem hst w wyszukiwarce teraz kończe to czytanie , rozpisze plan i chyba właśnie zdecyduje się na hst

P.S : może dziś wrzuce troche fotek mojej siłki piwnicznej , tylko wkurza mnie , że nie mam abona i nie moge wykupić ( jak wysyłam sms-a to odsyłają "usługa nierozpoznana" ) , bede wrzucał 30 min. bo fotek troche jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
przepraszam za zasmiecanie ale w jakiej masz sieci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
era
tak samo miałem jak chciałem wcześniej wysłać na dom dziecka sms-a , też odesłali "usługa nierozpoznana"

troche to dziwne bo sporo czasu wcześniej też wysyłałem sms-a na abona z tego samego numeru i nie było problemu , a w ustawieniach sieciowych nic nie grzebałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Hmmm tez mam w erze i dziala bez problemow! Moze masz polskie znaki wlaczone?
A jak nie to kup starter za 10zl z jakiejs sieci i wyslij sms'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to co w koncu chcesz robic ??

hst czy fbw ?

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napieie miesni podczas cwiczenia

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium