SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FULLBLOWN-KONCÓWKA ŁAPANIA MASY I TRENING KLATKI!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz jeszcze opisac mi swoje rekordy ?? (np. ile na late, barki, przysiac, wyciskanie na sownicy itp) - bede wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
tez jestem tego zdania ze tłuszcze sa wazniejsze od wegli w fazie rzezby i sie tego 3mam.jeszcze 4 tyg kreatynki potem zaczynam juz powoli zmieniac dietke a zaczne od wyrzucenia słodyczy hehe!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
rekordy hmm;wyciskanie na klate 200kg przysiad 250 martwy 250 wyciskanie zza karku 140(w powt)sztanga biceps 100kg.tak po krótce

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6749
FULL widze ze tez jestes zwolennikiem ciezkiego treningu. Na mnie tez taki trening lepiej dziala, miesnie sa zaspokojone bo dostaja ostro w kosc i taqk ma byc. Np nie umiem robic tak jak pisza zekomo na mase: płaska 4, skos4, rozpietki 4. Heh od tego by mi nic nie rosło

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6749
I soga tez dam ;)

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dzieki bardzo

Bo wlasnie tez umiescilem foty kumpla i wymiary jak i osiagi ma podobne do Twoich wlasnie: https://www.sfd.pl/temat161362/ 

Powodzenia w dalszych treningach i osiagach

Zmieniony przez - tomaszeq w dniu 2004-09-28 23:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6749
Tomasheq ten Twój kolega mało z deka na suwnicy wali chyba ze na serie.

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
full - gainerek bez cukru, wegle tylko z ziemniaków i platkow owsianych
mam podobnie do ciebie choc pewnie gorzej (cieniutko u mnie z wrazliwoscia na insuline.. zalewa na max)
tłuszczowa to zbawienie dla takich jak my
dobra tłuszczowa to droga do sukcesu
nie żartuje i nie wychodzi tak drogo

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzian182 dlaczego malo ?? Jak na 3,5 roku to uwazam ze bardzo dobrze mzoesz Ty sie wynikiem pochwalic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6749
nie chce sie niczym chwalic ale Twoj kolega ma wy***cone uda i wiecej by wzioł 550kg to ja ze 2 razy pociągne. na takiej co w góre pchasz wiesz. moze on na serie brał te 550kg.

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pleckiiiiiiiiiiii

Następny temat

Oceńcie czy coś widać...

WHEY premium