SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOTORELACJA - NATURE'S BEST na XXXII Mistrzostwach Polski

temat działu:

NATURE'S BEST

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 347
W dniach 25-27 kwietnia w Płońsku odbędą się Mistrzostw Polski Kobiet, Mężczyzn, Par i Osób Niepełnosprawnych w Kulturystyce i Fitness. Firma NATURE’S BEST POLSKA zaakcentuje swoją obecność na tych zawodach.

Już dziś zapraszamy Państwa na nasze stoisko, gdzie będą mogli Państwo uzyskać wszelkich informacji na temat produktów NATURE’S BEST.

Firma NATURE’S BEST przygotowała dla wszystkich użytkowników forum sfd.pl wyjątkowo atrakcyjną promocję.
KAŻDY UŻYTKOWNIK FORUM KTÓRY ODWIEDZI NASZE STOISKO W DNIACH 25-27 KWIETNIA BĘDZIE MÓGŁ KUPIĆ PRODUKTY NATURE’S BEST OTRZYMUJĄC BARDZO WYOKI RABAT !!!
Warunkiem kupna produktów z rabatem jest PODANIE HASŁA, które umieścimy w naszym dziale (w tym temacie) na kilka dni przed zawodami.
DLA WSZYSTKICH NASZYCH KLIENTÓW PRZYGOTOWALIŚMY LICZNE ZESTAWY PROMOCYJNE, A TAKŻE OGROMNĄ ILOŚĆ GADŻETÓW W POSTACI SHAKERÓW, BIDONÓW I WIELE INNYCH.

Pragniemy Państwa poinformować, iż jak co roku firma NATURE’S BEST będzie fundatorem atrakcyjnych nagród dla zawodników.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 204
Super.Wybieram sie na te zawody.Czy ktos wie jaka bedzie obsada?Kto staruje?Czy bedzie Piotrkowicz i Szyderski??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 623
na kif.pl jest regulamin i pisze tak:
"5. ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia imienne startujących przyjmowane będą do dnia 21 kwietnia 2002 na adres:
- Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, z siedzibą w Warszawie, ul. Szolc- Rogozińskiego 3"
wiec obsada juz od 6 lat znana:)
a tak na serio to wyglada ze dopiero na tydzien przed zawodami bedzie znana obsada,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 623
link do regulaminu: http://**********/www/content/view/2861/53/

Zmieniony przez - beny_ w dniu 2008-04-04 18:27:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 371
Chyba bedzie duza impreza,duzo zawodnikow jest w dobrej formie.Warto jechac,zajrze na stoisko NATURESBEST i QNT moze cos kupie w promocji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1445
ja tam byłem ostatnio jak naturesbest się wystawiał ma mistrzostwach polski, normalnie bomba promocje wywali taką że chyba to w cenie hurtowej oddawali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 575
Bede i licze na jakies fajne promocje od NATURES BEST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
a jak będę w koszulce reprezentującej inne forum, to też będę mógł kupić po podaniu hasła?

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-04-09 20:14:36

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
gdybym tylko kurva miał bliżej:[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1445
ja też nie mam za glisko bo około 400 kilometrów ale jakiś czas temu byłem na takich zawodach i było bombowo obkupiłem sie troche suplami od natures best bo były naprawde w super cenach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poruszać się po naszym dziale?

Następny temat

NOWOŚĆ ! QNT DELICIOUS WHEY MASS

WHEY premium