SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOTKI z Dzisiejszego Dnia...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brian jakim aparatem robione byly te zdjecia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Norton mozesz przetlumaczyc co tzn. "zwaliles sobie tawrz" A skad wiesz ze ja nie mialem zwalonej twarzy juz od dziecka? I po czym wnosisz taki powazny zazut

Solid nie wiem co to za aparat, jutro sie dowiem... kumpel sprowadzil takie fajne cacko ze Stanów...

No i jeszcze cos dozuce z kumplami...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 552 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15240
buzi to Ci moge dać jak ktoś inny mi dał

Kiedyś wam jeszcze pokażę na co mnie stać...

"Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To by bylo w sumie na tyle... moze jutro cos dozuce... Dzieki za SOG'i! Moze komus sie spodoba tych kilka fotek... Pozdrawiam All, Jeriko wzuc se na luz... to nie ma sensu... dla niego i tak juz jest zapozno...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
wiecej lasek podaj a mniej facetow to bedzie ok ale spoko fotki

BEZ MASY NIEMA KLASY

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


TINY jak bede mial wiecej lasek to zapodam...
Narazie jest to co mam...
Ateraz jeszcze taka mala przerobka mojego kolegi...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603


Moderator gierów komputerowych
* 2 PREZES MAFII SFD
*Znany jako Sędzia Dreed

"...W regulaminie SFD jest napisane ze kto jedzie na moderatorow ten ma prze***BANe..."


*** Błogosławione to co czyni człowieka twardym ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
mbj brian calkiem fajne fotki...


Sandi

"Potykając się można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Ostatnio ogladałem taki film "Prawo bronxu" (chyba ale nie jestem pewien z De Niro, na polsacie chyba był) i ****a jestes podobny jak 100****ów do typa który tam grał głównego bohatera, tylko on był Włochem i sie inaczej niz ty czesał

...przyjechałem tu na bounce, nie na wczasy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
dobre fotosy, dalbym ci SOGa ale juz nei chce wejsc, wrzuc jeszcze cos jak masz

d.j666
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja córeczka

Następny temat

Ekipa nie do .....

WHEY premium