SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOTKI z Dzisiejszego Dnia...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


kumple i kolezanka...

Wzucil bym fotki z naszego tabacznego nałogu... gangu snifferow... jak wciagamy tabaczke kroczac sladami Napoleona w naszym tabakhausie ale zaraz ktos mnie o******li za te foty...a mam nawet fajne ujecia

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 552 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15240
byq to ty mnie posłuchaj! Po pierwsze nie jestem fałszywy, po drugie nie liże nikomu dupy tylko piszę zasady jakie tu panują i żaden farajer nie będzie tego zmieniał, bo wiesz lizać to ty mi możesz...! Po trzecie z tymi "12-latkami" i Tobie bym dupe okopał więc się zamknij bo nie będę się kłócił z kolesiem co ma IQ = 0 i z siadającą psycho po zżarciu iluś kilogramó koksu! Nara
A laluś to wyśil te swoje parę szarych komórek i pomyśl kto jest

Kiedyś wam jeszcze pokażę na co mnie stać...

"Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jerko normalnie t oty cap jestes hahaha

bede duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nie robcie mi tu burdelu z postu do****a pana!!!

3XL tutaj dopiero zabijam wzrokiem... a tamten koles na czysto pakuje... tu moge poreczyc nawet WACEM

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 552 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15240
Byq capem to ty se dziadka nazwij a nie mnie cielaku głupi ty....

Kiedyś wam jeszcze pokażę na co mnie stać...

"Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeriko pocaluj mnie wkant c.h.u.j.a capie

bede duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 552 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15240
co byqu nie masz jush pomysłów nie myśl tyle bo zostaniesz myśliwym
dobra ja już z Tobą nie gadam bo nie będę fajnego postu zaśmiecał! nara

Kiedyś wam jeszcze pokażę na co mnie stać...

"Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Jeszcze jedna fotka z moja "ulubienica"

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Troche sobie twarz zwaliles-moze za duzo wegli...

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki jeriko za buzi wprawdzie to nie bylo w kant ale nadajesz sie do tego !!!!

bede duzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja córeczka

Następny temat

Ekipa nie do .....

WHEY premium