SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOTKI z Dzisiejszego Dnia...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


To robione na matmie... tylko czesc klasy byla "ladnie" ubrana

Spice... jakie bałamucenie? Ja jestem jeszcze niewinnym chłopcem... Sama chciala do szatni

Ps. Zapraszam do starego postu... dodalem nowe zdjecie, dla zainteresowanych i tych ktorzy watpili w moj biceps...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Chłopaki mają kompleksy... i muszą to chociaż palcem nadrobić... Ciekawe czy podczas stosunku też se pomagają palcami...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Spice on jest mapetem
zrozum to

Brian pokaz fotke jak jestes z 3 laskami nago w szatni
albo nie bo sie ludzie zgorsza

... przyznaje piłem , przepraszam pardą ...

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Van... nie mam takiej z trzema mam z pięcioma... wiec chyba nie moge wkleic...

A tu... chcieli mnie zgwalcic... ale sie nie dalem...

No wlasnie... Spice zrozum to... Hehe

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3600
Teeeee Brian a ten kolo z ostatniej fotki na 3 stronie to co se tak ten długopis wpycha w nos ???

" 3 iks el na salony wokół ulizane ziomy i gadka którego ojciec wyżej postawiony, ja lekko znietrzeźwiony tylko sie przyglądam, jak moi towarzysze polują na pieniądzach, dla mnie bomba byle by pełno w kiermanie, kiedy nikt nie patrzy ktoś ma pozamiatane, nie to żebym był draniem takich tu niema, za to jest to co w łapy pcha się na takich imprezach...."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
spox foty



"Trzeba się urodzić albo królem, albo głupcem..."

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
niezla ostatnia fotka...
ale masz duzego... .................palca

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog za gajery:)

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


3XL - ona ma długopis przerobiony na rurke do tabaki
Salv- Chyba mnie pomyliles... ja nie wystawiam tam palca
na pierwszym zdjeciu z palcami jestem najbardziej po lewej i na drugim zasłaniam twarz
Xero - dzieki!
Tomazzo- dzieki ale i tak juz chyba nie policzy, juz se dawalismy!

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


To na korytarzu jakies panny, nie wiem kto robil te zdjecie ale pewnie jakis patałach...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja córeczka

Następny temat

Ekipa nie do .....

WHEY premium