SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIWE & MPJiW w Kulturystyce & Fitness 2016 - RELACJA!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 10035 Napisanych postów 71097 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939771


FIWE – Międzynarodowe targi Fitness & Wellness znowu w Polsce!

Przede wszystkim, jak już zapewne zdążyliście się zorientować po poprzednich edycjach, FIWE to największe wydarzenie branży Fitness & Wellness w Europie Środkowo - Wschodniej. Nie inaczej będzie w tym roku. Tegoroczna edycja zapowiada się z jeszcze większym rozmachem. Organizatorzy już dzisiaj ( na ponad pół roku przed imprezą!) zapowiadają aż czterokrotne zwiększenie powierzchni wystawienniczej w stosunku do imprezy z 2014 roku.
Odpowiedzmy zatem na kilka istotnych pytań dotyczących tegorocznej edycji FIWE.

Po pierwsze: Gdzie i kiedy?

Miejsce się nie zmienia. Warszawa, Expo XXI, 8-9 październik 2016r.

Po drugie: Co nowego?

BIZNES!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Wystawców i Odwiedzających kolejnej edycji FIWE organizator podjął decyzje o otwarciu specjalnej hali biznesowej, na której swoje miejsce znajdą wystawcy prezentujący sprzęt, wyposażenie oraz nowoczesne oprogramowanie wspomagające obsługę klientów. Hala biznesowa posiadać będzie oddzielną recepcje, strefę VIP oraz bilety BIZNES.
Trzy hale wystawiennicze zgromadzą ponad 200 wystawców i 20 000 zwiedzających. Złotym Sponsorem targów FIWE została firma ALE Active Life Energy, Srebrnym Sponsorem targów FIWE została firma BAUER FITNESS, Głównym Partnerem TOP GYM, oficjalny dystrybutor LIFE FITNESS natomiast Partnerami targów FIWE są firmy BioTechUSA, Mega Form, All Nutrition, Apus Sports oraz Neo Fusion.

Po trzecie: Kogo zobaczymy?

Michał Fijałka – polski zawodnik MMA występujący w wadze półciężkiej. Walczył m. in. w KSW i BOTE. Styl walki Brazylijskie jiu-jitsu Kategoria półciężka.

Paweł Głuchowski
- Mistrz Europy 2015 - Mr. Universe 2014 - 3 krotny medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce - Szkoleniowiec/Wykładowca

Emil Kaleński - Polski kulturysta IFBB, medalista lokalnych i międzynarodowych konkursów kulturystycznych, trener personalny.

Michał Karmowski - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce w kategorii powyżej 100 kg, Srebrny Medalista Mistrzostw Europy, a także Finalista Mistrzostw Świata. Członek Kadry Narodowej w Kulturystyce, oraz międzynarodowy trener personalny.

Agnieszka Kułaga - certyfikowany trener personalny, instruktor kulturystyki. Całe życie związana z profesjonalnym sportem (koszykówka). Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w koszykówce kobiet.

Michał Materla - polski zawodnik mieszanych sztuk walki, członek Berserkers Team Szczecin. Były mistrz federacji KSW w wadze średniej (do 84 kilogramów).

Rafał „Kulturysta” Moks − polski zawodnik mieszanych sztuk walki. Były mistrz rosyjskiej organizacji M-1 Global w wadze średniej, obecnie zawodnik największej Polskiej Federacji KSW.

Justyna Soja - fitness motywator. Zawodniczka Sportów Sylwetkowych, trener personalny, instruktor kulturystyki, instruktor nowoczesnych form gimnastyki, specjalista suplementacji oraz dietetyki.

Michał Garnys - jeden z najbardziej cenionych specjalistów od przygotowania fizycznego w Polsce. Pod opieką jako konsultant współpracuje m.in. z Mamed Chalidow

Wojciech Herra - absolwent psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2011 roku doktorant na wydziale psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Prowadzi badania nad wpływem cech osobowościowych i temperamentalnych na wyniki sportowców. Regularnie prowadzi warsztaty dla trenerów z zakresu motywacji w sporcie oraz budowania efektywnych zespołów. Współpracuje z biegaczami, kolarzami i triathlonistami.

Po czwarte: Co oprócz targów?

FIWE EXPERTS – platforma biznesowa przeznaczona dla przedsiębiorców, managerów i kadry instruktorskiej z branży fitness & wellness. Jest ona swoistym kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy. W ramach FIWE EXPERTS obędzie się międzynarodowe spotkanie branży, networking, coaching, warsztaty, konferencje i panele dyskusyjne, które ułatwią nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami

FIWE FANS - spotkania z największymi gwiazdami sportu , osobami z inspirującą karierą zawodniczą w Sportach siłowych, sportach walki oraz przedstawicielami dyscyplin olimpijskich. Nowością w 2016 roku będzie sala Fiwe Motywacja czyli możliwość poznania niesamowitych historii ludzi którzy dla pasji poświęcili wszystko.

FIWE PERSONAL TRAINER – cykl wykładów i szkoleń dedykowanych dla trenerów personalnych. Podczas prelekcji dowiemy się wszystkiego co związane jest z zawodem trenera. Jak zacząć, jak wyróżnić się na tle konkurencji, jakie techniki i metody stosować. Poznamy wszystkie nowości i trendy. Trenerzy – wszystko czego szukacie znajdziecie w jednym miejscu.

FIWE CROSS CHAMPION - Jedne z największych zawodów na Polskiej scenie CrossFit z czołówką zawodników z całej polski oraz Europy. Formuła zawodów jest podzielona na amatorów i zawodowców obojga płci. Nie zabraknie spotkań z ambasadorami strefy oraz warsztatów i szkoleń poprowadzonych przez master trenerów.

FIWE BODYBUILDING - podczas dwóch dni targów FIWE odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce & Fitness! To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń na polskiej scenie sportów sylwetkowych. Na zawodach zobaczymy tych którzy zaczynają i są na etapie budowania swojej wymarzonej sylwetki, a także tych którzy swoją formą i wiekiem stali się żywym świadectwem na to, że sport to zdrowie!

FIWE STREET WORKOUT - w ramach Strefy Street Workout odbędą się dwie ogólnopolskie imprezy - Street Workout Showcase oraz Bar Battle 2016. Pierwszego dnia blisko 50 atletów z całej Polski zaprezentuje swoje umiejętności na specjalnie przygotowanej konstrukcji drążków i poręczy.

Po piąte: Gdzie znaleźć szczegóły?

www.fiwe.pl – tam znajdziemy wszystkie informacje.

Po szóste: Czy warto wziąć udział?
Zdecydowanie tak!





Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-14 16:36:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 10035 Napisanych postów 71097 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939771


W październiku w EXPO XXI podczas dwóch dni targów FIWE (www.fiwe.pl) odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce & Fitness! 
Mistrzostwa Polski Juniorów będą eliminacjami do MŚ w Kulturystyce i Fitness!
To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń na polskiej scenie sportów sylwetkowych.
W tym samym czasie odbywać się będą Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness.
Na zawodach zobaczymy tych którzy zaczynają i są na etapie budowania swojej wymarzonej sylwetki, a także tych którzy swoją formą i wiekiem stali się żywym świadectwem na to, że sport to zdrowie!

Podział ze względu na wiek zawodników i zawodniczek:
Juniorzy -  od 16 do 23 lat

Weterani – od 40 lat

Weteranki – od 35 lat

Kategorie w których zmierzą się zawodnicy i zawodniczki to:
1. Juniorki fitness sylwetkowego wszechkategoria (16 - 23 lata – decyduje rocznik)
2. Juniorki bikini fitness do 163 cm (16 - 23 lata – decyduje rocznik)
3. Juniorki bikini fitness powyżej 163 cm (16 - 23 lata – decyduje rocznik)
4. Juniorki bikini fitness open
5. Juniorki fitness wszechkategoria (14 - 23 lata – decyduje rocznik)
6. Juniorzy fitness wszechkategoria (14 - 23 lata – decyduje rocznik)
7. Juniorzy w fitness plażowym do 178 cm (16 - 23 lata – decyduje rocznik)
8. Juniorzy w fitness plażowym powyżej 178 cm (16 - 23 lata – decyduje rocznik)
9. Juniorzy w fitness plażowym open
10. Juniorzy w kulturystyce klasycznej do 178 cm (16 - 23 lata – decyduje rocznik)
11. Juniorzy w kulturystyce klasycznej do 178 cm (16 - 23 lata – decyduje rocznik)
12. Juniorzy w kulturystyce klasycznej
13. Juniorzy młodsi w kulturystyce wszechwag (od 16 do 18 lat – decyduje data urodzenia)
14. Juniorzy kulturyści do 75 kg (19 - 23 lata – decyduje rocznik)
15. Juniorzy kulturyści powyżej 75 kg (19 - 23 lata – decyduje rocznik)
16. Juniorzy kulturyści open
17. Weteranki fitness sylwetkowego wszechkategoria (powyżej 35 lat – decyduje rocznik)
18. Weteranki bikini fitness wszechkategoria (powyżej 35 lat – decyduje rocznik)
19. Weteranki w fitness atletycznym, wszechkategoria (powyżej 35 lat – decyduje rocznik)
20. Weterani w fitness plażowym, wszechkategoria (powyżej 40 lat – decyduje rocznik)
21. Weterani w kulturystyce klasycznej wszechkategoria (+40 lat – decyduje rocznik)
22. Weterani kulturyści do 80 kg (40 – 49 lat – decyduje rocznik)
23. Weterani kulturyści powyżej 80 kg (40 – 49 lat – decyduje rocznik)
24. Weterani kulturyści wszechwag (50 – 59 lat – decyduje rocznik)
25. Weterani kulturyści wszechwag (+60 lat – decyduje rocznik)
26. Weterani kulturyści open
Uwaga! W przypadku braku 3 zawodników w jakiejś kategorii, kategorie w miarę możliwości będą łączone.

MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI W FITNESS
Kategorie
w których zmierzą się zawodnicy i zawodniczki to:
Fitness Dzieci (dziewczynki):
kategoria do 7 lat                    (–2009)
kategoria 8-9 lat           (2008 – 2007)
kategoria 10-11 lat        (2006 – 2005)
kategoria 12-13 lat        (2004 – 2003)
kategoria 14-15 lat         2002 – 2001)
Fitness Dzieci (chłopcy):
kategoria do 12 lat                  (–2004)
kategoria 13-15 lat         (2003– 2001)

Zawodnicy! Informacje o zapisach znajdziecie na www.pzkfits.pl
Zgłoszenia rozpoczną się 4 tygodnie przed zawodami.

Śledźcie również wydarzenie na FB: LINK




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-03 11:04:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4118 Napisanych postów 47808 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516361
Ambasadorką targów FIWE została Andreia Brazier – 4xFitness World Champion.

galeria Andrei na forum SFD: http://www.sfd.pl/Andreia_Brazier_Wbff_Pro-t925106.html





Na zaproszenie magazynu KiF specjalnie na targi przyleci do Polski Cornelia Ritzke!

Ambasadorami z Polski są takie gwiazdy jak:
Michał Karmowski,
Akop i Sylwia Szostak,
Kasia Dziurska,
Michał Materla,
Paweł Głuchowski,
Marta Hordyjewska,
Małgorzata Mączyńska

W tegorocznej edycji swój udział potwierdziło ponad 70 gwiazd sportu m.in.:
Kuba Rzeźniczak,
Agnieszka Kułaga,
Rafał „Kulturysta” Moks,
Justyna Soja,
Daniel Omielańczuk,
Mariusz Mróz,
Łukasz Dabbachi,
Tomek Słodkiewicz,
Marta Banasik,
Marek ‘Oley’ Olejniczak,
Alina Pettke,
Piotr Borecki.


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-08-03 11:13:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 10035 Napisanych postów 71097 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939771
REGULAMIN MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW I WETERANÓW W KULTURYSTYCE I FITNESS
Warszawa, 07 – 09 października 2016 r.

1. ORGANIZATORZY
– Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego
– International Center of Events, Sp. z o.o.

2. TERMIN I MIEJSCE
Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, odbędą się w dniach
07-09 października 2016 r. w Hali Wystawowej nr 2 Warszawskiego Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14.

3. UCZESTNICTWO
W Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness mogą brać udział reprezentanci klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej zrzeszonych w PZKFiTS. Informacji w tej sprawie udziela Biuro Związku (tel. 022 550 09 67). Każdy Klub biorący udział w rywalizacji musi mieć opłaconą składkę członkowską PZKFiTS na 2016 rok. Każdy startujący musi mieć opłaconą Licencję PZKFiTS na 2016 rok. Wysokość opłat podana jest
w KOMUNIKACIE FINANSOWO-ORGANIZACYJNYM PZKFITS na 2016 r., dostępnym na stronie internetowej Związku: www.pzkfits.pl w zakładce „Komunikaty”. Wymagane opłaty na rzecz PZKFiTS należy wnosić na konto PZKFiTS:
BANK PEKAO SA, Nr 08 1240 6250 1111 0000 4591 7718
z podaniem nazwy klubu, imienia i nazwiska zawodnika, za którego wnoszona jest opłata, ewentualnie w Biurze PZKFiTS, ul. Mangalia 4, lok. 427, Warszawa. (e-mail: pzkfits@pzkfits.pl, tel. 22-55-00-967).
Licencję zawodnika może opłacić wyłącznie klub. Wpłaty indywidualne nie będą rejestrowane.
Opłaty wnoszone bezpośrednio przed zawodami będą obciążone dodatkowym narzutem w wysokości 20 zł.
UWAGA:
– Każdy zawodnik/ zawodniczka uczestniczący w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów może wystąpić tylko w jednej kategorii indywidualnej.

4. ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia imienne startujących należy nadsyłać do dnia 30 września 2016 r, wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY zamieszczony na stronie internetowej PZKFiTS pod poniższym adresem:
http://pzkfits.pl/mpjiw2016zgloszenia/

Formularz nie zawierający pełnych informacji o zawodniku nie zostanie przyjęty.
UWAGA!!!

W zgłoszeniu należy podać:
– nazwisko i imię zawodnika/ zawodniczki,
– dokładną datę urodzenia zawodnika/ zawodniczki,
– klub / stowarzyszenie zrzeszone w PZKFiTS, w którego barwach startuje zawodnik/ zawodniczka,
– kategorię startową, w której zamierza wystartować zawodnik/ zawodniczka,
– potwierdzenie dokonania opłaty startowej od każdego zawodnika / zawodniczki.

Wpisowe dla juniorów i juniorek wynosi 70 zł.
Wpisowe dla weteranów i weteranek wynosi 120 zł.
W przypadku nieterminowego zgłoszenia lub zgłoszenia podczas weryfikacji opłata startowa wynosi odpowiednio: 170 zł dla juniorów oraz 220 zł dla weteranów.
Kwotę z dokładnym wyszczególnieniem (w polu: temat / tytułem) imienia i nazwiska zawodnika i dopiskiem „MPJiW KULTURYSTYKA” należy wpłacić na konto PZKFITS:

BANK PEKAO SA, Nr 08 1240 6250 1111 0000 4591 7718

Wpisowe nie podlega zwrotowi w przypadku:
– negatywnej weryfikacji,
– rezygnacji zawodnika ze startu po weryfikacji,
– spóźnienia się zawodnika na start swojej kategorii.

5. PRZYJAZD I ZAKWATEROWANIE
We własnym zakresie.
Uczestnicy Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów przyjeżdżają w dniu 07 października (piątek) i zgłaszają się do Biura Zawodów, które będzie czynne od godz. 13:00 w EXPO XXI, Hala nr II, w Sali A na pierwszym piętrze. Zaraz przy wejściu na Halę będzie kantorek, gdzie uczestnicy otrzymają opaski na nadgarstki, upoważniające do wejścia na obiekt. Opaski takie otrzymają:
– wszyscy startujący zawodnicy
– drużyny liczące do 3 zawodników – 1 trener,
– drużyny liczące powyżej 3 zawodników – 2 trenerów

Organizator zarezerwował noclegi dla sędziów i działaczy (miejsce zostanie podane w późniejszym terminie).

6. WERYFIKACJA ZAWODNIKÓW
Weryfikacja uczestników Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów odbędzie się
07 października 2016 r. (piątek) w godz. 15:00 – 18:00 w miejscu zawodów (Hala Wystawowa nr 2 Warszawskiego Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14).
Kierownicy ekip powinni sprawdzić przed wyjazdem na zawody, czy ich zawodnicy prezentują odpowiednią formę startową i czy są właściwie przygotowani do zawodów od strony estetycznej. Komisja sędziowska może w trakcie weryfikacji nie dopuścić do startu zawodnika / zawodniczki nieprzygotowanych do występu lub niebędących w odpowiedniej formie startowej.
Zawodnicy i zawodniczki stają do weryfikacji w stroju startowym do pierwszej rundy oceny sylwetki.
Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. Zobowiązani są posiadać:
– dokument tożsamości ze zdjęciem, zawierający dokładną datę urodzenia,
– Licencję Zawodnika PZKFiTS opłaconą na 2016 r. (lub potwierdzenie dokonania opłaty licencyjnej),
– zaświadczenie lekarskie, zezwalające na start w zawodach lub aktualną Książeczkę Zdrowia Sportowca
– dowód wniesienia opłaty startowej.
Zawodnicy zobowiązani są posiadać ze sobą stroje startowe do wszystkich rund oraz płytę CD z nagraniem do programu dowolnego. W przypadku nagrania na płycie CD, należy posiadać także rezerwowe nagranie.
W przypadku złego stanu technicznego nagrania organizator zastrzega sobie prawo zastosowania własnego podkładu muzycznego.
Narada techniczna sędziów i kierowników ekip odbędzie się 07 października 2016 r. bezpośrednio po weryfikacji, ok. godz. 18:00, po której ogłoszony zostaje ostateczny program zawodów.

7. KATEGORIE:

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I WETERANÓW
Juniorki fitness sylwetkowego wszechkategoria (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Juniorki bikini fitness do 163 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Juniorki bikini fitness powyżej 163 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Juniorki bikini fitness open
Juniorki fitness wszechkategoria (14 – 23 lata – decyduje rocznik)
Juniorzy fitness wszechkategoria (14 – 23 lata – decyduje rocznik)
Juniorzy w fitness plażowym do 178 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Juniorzy w fitness plażowym powyżej 178 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Juniorzy w fitness plażowym open
Juniorzy w kulturystyce klasycznej do 178 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Juniorzy w kulturystyce klasycznej powyżej 178 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Juniorzy w kulturystyce klasycznej
Juniorzy młodsi w kulturystyce wszechwag (od 16 do 18 lat – decyduje data urodzenia)
Juniorzy kulturyści do 75 kg (19 – 23 lata – decyduje rocznik)
Juniorzy kulturyści powyżej 75 kg (19 – 23 lata – decyduje rocznik)
Juniorzy kulturyści open
Weteranki fitness sylwetkowego wszechkategoria (powyżej 35 lat – decyduje rocznik)
Weteranki bikini fitness wszechkategoria (powyżej 35 lat – decyduje rocznik)
Weteranki w fitness atletycznym, wszechkategoria (powyżej 35 lat – decyduje rocznik)
Weterani w fitness plażowym, wszechkategoria (powyżej 40 lat – decyduje rocznik)
Weterani w kulturystyce klasycznej wszechkategoria (+40 lat – decyduje rocznik)
Weterani kulturyści do 80 kg (40 – 49 lat – decyduje rocznik)
Weterani kulturyści powyżej 80 kg (40 – 49 lat – decyduje rocznik)
Weterani kulturyści wszechwag (50 – 59 lat – decyduje rocznik)
Weterani kulturyści wszechwag (+60 lat – decyduje rocznik)
Weterani kulturyści open

Uwaga! W przypadku braku 3 zawodników w jakiejś kategorii, kategorie w miarę możliwości będą łączone.

ELIMINACJE DO REPREZENTACJI POLSKI NA:
Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbędą się w grudniu 2016 r. na Dominikanie. Kategorie rozgrywane jako open są jednocześnie eliminacjami do reprezentacji Polski. Dodatkowe rundy eliminacyjne będą rozegrane w bikini-fitness juniorek, fitness plażowym juniorów, w kulturystyce klasycznej juniorów i w kulturystyce juniorów.
Weterani muszą wziąć udział w Mistrzostwach. Na tej podstawie zostanie ustalony ich skład na MŚ (udział weteranów w MŚ jest nielimitowany, sami pokrywają koszty swojego udziału).
Wszyscy zawodnicy (juniorzy i weterani) kandydujący do wyjazdu na MŚ muszą mieć paszporty ważne co najmniej do 30.06.2017 r.

8. POSTANOWIENIA PORZĄDKOWE
Zgodnie z zarządzeniem IFBB, na zawodach nie można już używać bronzerów łatwo ścieralnych. Opaleniznę należy uzyskiwać poprzez stosowanie samoopalaczy (na kilka dni przed zawodami), na które przed wyjściem na scenę nakłada się już tylko oliwkę.
Podczas weryfikacji zawodnik otrzymuje od organizatora identyfikator, który umożliwia wejście do szatni i sali rozgrzewki.
W celu zapewnienia sprawnej obsługi zawodników przed startem, Organizator na Naradzie Technicznej wydaje kierownikom ekip identyfikatory „Trener”. Liczba wydawanych identyfikatorów uzależniona jest od liczby zawodników startujących w barwach danego klubu / stowarzyszenia, tj.:
– drużyny liczące do 3 zawodników – 1 identyfikator,
– drużyny liczące powyżej 3 zawodników – 2 identyfikatory.
Osoby nieposiadające stosownego identyfikatora (np. członkowie rodzin zawodników, inni trenerzy, instruktorzy itp.) nie będą miały wstępu na zaplecze.

9. PLANOWANY PROGRAM ZAWODÓW
08 października 2016 r. (sobota) godz. 14:00

ELIMINACJE I PÓŁFINAŁY:
juniorki fitness, wszechkategoria runda 1 – programy dowolne
juniorzy fitness, wszechkategoria runda 1 – programy dowolne
juniorki fitness, wszechkategoria runda 2 – ocena sylwetki w dowolnym bikini, porównania
juniorzy fitness, wszechkategoria runda 2 – ocena sylwetki, porównania
juniorzy w kulturystyce klasycznej do 178 cm: runda 1 – pozy obowiązkowe, porównania
juniorzy w kulturystyce klasycznej +178 cm: runda 1 – pozy obowiązkowe, porównania – 60
juniorzy młodsi w kulturystyce, wszechwag runda 1 – pozy obowiązkowe, porównania
juniorzy kulturyści: 75 kg, + 75 kg runda 1 – pozy obowiązkowe, porównania – 45
weteranki fitness sylwetkowego, wszechkategoria runda 1 – ocena sylwetki w dowolnym bikini, porównania
weteranki bikini fitness, wszechkategoria runda 1 – ocena sylwetki w dowolnym bikini, porównania
weteranki w fitness atletycznym, wszechkategoria runda 1 – pozy obowiązkowe, porównania
weterani w fitness plażowym, wszechkategoria – ocena sylwetki, porównania
weterani w kulturystyce klasycznej: wszechwag runda 1 – pozy obowiązkowe, porównania
weterani (40 – 49 lat): 80 kg, + 80 kg runda 1 – pozy obowiązkowe, porównania
weterani (50 – 59 lat): wszechwag runda 1 – pozy obowiązkowe, porównania
weterani (+60 lat): wszechwag runda 1 – pozy obowiązkowe, porównania – 80
UWAGA: W przypadku 6 lub mniej zawodników w kategorii półfinały nie będą rozgrywane

09 października 2016 r. (niedziela) – godz. 09:00
ELIMINACJE I PÓŁFINAŁY – CIĄG DALSZY:
juniorki fitness sylwetkowego, wszechkategoria runda 1 – ocena sylwetki w dowolnym bikini, porównania
juniorki bikini fitness do 163 cm: runda 1 – ocena sylwetki w dowolnym bikini, porównania
juniorki bikini fitness +163 cm: runda 1 – ocena sylwetki w dowolnym bikini, porównania
juniorzy w fitness plażowym do 178 cm: runda 1 – ocena sylwetki, porównania
juniorzy w fitness plażowym +178 cm: runda 1 – ocena sylwetki, porównania

FINAŁY:
weterani kulturyści (50 – 59 lat) wszechwag runda 2 – pozy obowiązkowe, dogrywka
weterani kulturyści (50 – 59 lat) wszechwag runda 3 – programy dowolne
weterani kulturyści (+60 lat) wszechwag runda 2 – pozy obowiązkowe, dogrywka
weterani kulturyści (+60 lat) wszechwag runda 3 – programy dowolne
juniorki fitness sylwetkowego wszechkategoria runda 2 – T-walking + ocena sylwetki w dowolnym bikini
weteranki fitness sylwetkowego wszechkategoria runda 2 – T-walking + ocena sylwetki w dowolnym bikini
weterani w kulturystyce klasycznej wszechwag runda 2 – pozy obowiązkowe, dogrywka
weterani w kulturystyce klasycznej wszechwag runda 3 – programy dowolne
I BLOK DEKORACJI: kulturyści weterani 50-59 lat oraz +60 lat, juniorki w fitness sylwetkowym, weteranki w fitness sylwetkowym; weterani w kulturystyce klasycznej.

PRZERWA ok. 30 minut
OTWARCIE ZAWODÓW

juniorzy młodsi w kulturystyce wszechwag runda 2 – pozy obowiązkowe, dogrywka
juniorzy młodsi w kulturystyce wszechwag runda 3 – programy dowolne
juniorzy w fitness plażowym do 178 cm: runda 2 – prezentacja indywidualna + zwroty
juniorzy w fitness plażowym +178 cm: runda 2 – prezentacja indywidualna + zwroty

juniorzy kulturyści: 75 kg runda 2 – pozy obowiązkowe, dogrywka
juniorzy kulturyści: 75 kg runda 3 – programy dowolne
juniorzy kulturyści: + 75 kg runda 2 – pozy obowiązkowe, dogrywka
juniorzy kulturyści: + 75 kg runda 3 – programy dowolne
weteranki w fitness atletycznym, wszechkategoria, runada 2 – pozy obowiązkowe, dogrywka
weteranki w fitness atletycznym, wszechkategoria runda 3 – programy dowolne
weterani kulturyści (40 – 49 lat): 80 kg runda 2 – pozy obowiązkowe, dogrywka
weterani kulturyści (40 – 49 lat): 80 kg runda 3 – programy dowolne
II BLOK DEKORACJI: juniorzy młodsi i juniorzy w kulturystyce, juniorzy fitness plażowego, weterani 40-49 lat, 80 kg
juniorzy w fitness plażowym – OPEN – tylko mistrzowie (zwroty)
juniorzy kulturyści – OPEN – tylko mistrzowie (pozy obowiązkowe, porównania)
juniorzy w fitness plażowym – runda eliminacyjna do Mistrzostw Świata
juniorzy kulturyści – runda eliminacyjna do Mistrzostw Świata

juniorki fitness wszechkategoria runda 3 – programy dowolne
juniorzy fitness wszechkategoria runda 3 – programy dowolne
juniorzy w kulturystyce klasycznej do 178 cm: runda 2 – pozy obowiązkowe, dogrywka
juniorzy w kulturystyce klasycznej do 178 cm: runda 3 – programy dowolne
juniorzy w kulturystyce klasycznej +178 cm: runda 2 – pozy obowiązkowe, dogrywka
juniorzy w kulturystyce klasycznej +178 cm: runda 3 – programy dowolne
juniorki fitness wszechkategoria runda 4 – ocena sylwetki w dowolnym bikini
juniorzy fitness wszechkategoria runda 4 – ocena sylwetki
juniorki bikini fitness do 163 cm: runda 2 – T-walking + ocena sylwetki
juniorki bikini fitness +163 cm: runda 2 – T-walking + ocena sylwetki
weteranki bikini fitness wszechkategoria runda 2 – T-walking + ocena sylwetki
weterani w fitness plażowym, wszechkategoria, runda 2 – prezentacja indywidualna + zwroty
weterani kulturyści (40 – 49 lat): + 80 kg runda 2 – pozy obowiązkowe, dogrywka
weterani kulturyści (40 – 49 lat): + 80 kg runda 3 – programy dowolne
III BLOK DEKORACJI: juniorki i juniorzy w fitness, juniorzy w kulturystyce klasycznej, juniorki bikini, weteranki bikini, weterani w kulturystyce (40 – 49 lat) + 80 kg.
juniorzy w kulturystyce klasycznej – OPEN (tylko mistrzowie)
juniorki bikini-fitness – OPEN (tylko mistrzowie)
wszystkie kategorie weteranów w kulturystyce: OPEN
juniorzy w kulturystyce klasycznej – runda eliminacyjna do Mistrzostw Świata
juniorki w bikini-fitness – runda eliminacyjna do Mistrzostw Świata

OSTATECZNY PROGRAM ZAWODÓW BĘDZIE ZATWIERDZONY PO WERYFIKACJI !!!
Ostateczny program zawodów przekazywany jest niezwłocznie sędziom funkcyjnym (głównym, sekretarzom, nagrań, rozprowadzającym), podawany przez spikera zawodów do publicznej wiadomości, a także rozwieszany przy szatniach oraz widocznych miejscach na hali.
Kierownicy ekip zobowiązani są do zapoznania się z aktualnym programem zawodów i po weryfikacji poinformować o nim zawodników swojego klubu.

Z uwagi na liczbę zgłoszonych zawodników, niektóre kategorie mogą zostać połączone, w innych mogą zostać rozegrane tylko rundy finałowe lub w ogóle mogą nie zostać rozegrane, co wpływa na kolejność startu!!!

10. PUNKTACJA DRUŻYNOWA
Do punktacji drużynowej Mistrzostw Polski wliczane są wyniki dziesięciu najlepszych zawodniczek i zawodników z danego klubu, wg punktacji obowiązującej w IFBB.

11. NAGRODY:
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I WETERANÓW:
Zawodnicy zajmujący I, II, III miejsce w swojej kategorii otrzymują medale, puchary oraz dyplomy.
Zawodnicy zajmujący miejsca IV-VI w swojej kategorii otrzymują dyplomy.
Zawodnik zajmujący I miejsce w kategorii OPEN otrzyma puchar i dyplom.
Trzy najlepsze drużyny otrzymują puchary oraz dyplomy.
Organizator przewiduje nagrody rzeczowe – w zależności od liczby i hojności sponsorów.

12. KOMISJA SĘDZIOWSKA
Komisję Sędziowską powołuje PZKFiTS.

13. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Sprawy sporne wynikłe podczas zawodów i nie ujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga Komisja Odwoławcza złożona z Prezesa PZKFiTS, Sędziego Głównego i przedstawiciela Organizatora, po wpłaceniu wadium w wysokości 100,– zł na rzecz Organizatora.

14. INFORMACJE
Szczegółowych informacji o imprezie udziela: biuro PZKFiTS, telefon: 022 550 09 67. e-mail: pzkfits@pzkfits.pl

Zatwierdzam Organizator
mgr inż. Andrzej Michalak // Bartosz Pomarański
Wiceprezes PZKFiTS // Manager
dn. 17.06.2016 r // International Center of Events, Sp. z o.o.

WAŻNE !!!
Wymagania odnośnie stroju:
W żadnej z konkurencji kobiecych nie wolno używać pantofli na koturnach (platformach)
Dozwolona grubość podeszwy to maksymalnie 1 cm, wysokość szpilki – 12 cm.
Nie wolno używać majteczek bikini w formie stringów.
Nie wolno mieć na ciele (pępek, twarz) kolczyków ani innych metalowych ozdób. Dozwolone są tylko kolczyki w uszach oraz skromna biżuteria (bransoletki) na nadgarstkach plus obrączka na palcu.
Nie wolno używać łatwościeralnych bronzerów, nanoszonych tuż przed wyjściem na scenę.
Można je zastąpić stosowanymi 2-3 dni wcześniej samoopalaczami.

AKTUALNE LIMITY WAGI CIAŁA ZAWODNIKÓW W ZALEŻNOŚCI OD WZROSTU
W FITNESS MĘŻCZYZN ORAZ KULTURYSTYCE KLASYCZNEJ
JUNIORZY:
Fitness mężczyzn: Maks. waga ciała [kg] = wzrost [cm] – 100
Kulturystyka klasyczna:
Wzrost do 168 cm: Maks. waga ciała [kg] = wzrost [cm] – 100
Wzrost do 171 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 1 [kg]
Wzrost do 175 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 2 [kg]
Wzrost do 180 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 3 [kg]
Wzrost do 190 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 4 [kg]
Wzrost do 198 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 4,5 [kg]
Wzrost powyżej 198 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 5 [kg]

WETERANI
Kulturystyka klasyczna:
Wzrost do 168 cm: Maks. waga ciała [kg] = wzrost [cm] – 100
Wzrost do 171 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 2 [kg]
Wzrost do 175 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 4 [kg]
Wzrost do 180 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 6 [kg]
Wzrost do 190 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 8 [kg]
Wzrost do 198 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 9 [kg]
Wzrost powyżej 198 cm: Maks. waga ciała [kg] = (wzrost [cm] – 100) + 10 [kg]


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-10-04 09:57:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 730 Napisanych postów 16080 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292396
Lista zawodniczek i zawodników zgłoszonych do dnia 27.09.2016r godz. 6.30
Przypominamy, że termin zgłoszeń upływa w dniu 30 września 2016 roku.

Juniorki bikini fitness do 163 cm
Adrianna Boguszewska UKS Sandow Legionowo
Alicja Giszel KS Sandow Śrem
Justyna Zięcina KS Olimp Zabrze
Karolina Morkowska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Klaudia Stachura KS Olimp Zabrze
Laura Kubiak KS Sandow Śrem
Luiza Głażewska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Magdalena Suwińska MTKKF Lidzbark Warmiński
Marta Matuszak KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Martyna Roeske KS Paco Lublin
Monika Bodalska KS Olimp Zabrze
Monika Węgrzyn KPSKiF Violetta Bydgoszcz

Juniorki bikini fitness powyżej 163 cm
Dominika Sambora KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Karolina Świątek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Klaudia Borucka KS Sandow Śrem
Magdalena Kowalska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Maja Pilarczyk TKKF Winogrady Poznań
Martyna Szymańska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Monika Grzebieluch KS Olimp Zabrze
Natalia Damek KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Natalia Pigoń KS Body Line Group Łódź
Natalia Truszczyńska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Patrycja Golińska KS Sandow Śrem
Patrycja Nadwodna KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Weronika Kurek KS Olimp Zabrze
Weronika Obuchowicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Weronika Szczytyńska KS Olimp Zabrze
Wiktoria Patrzałek KS Tęcza-Społem Kielce

Juniorki fitness sylwetkowego wszechkategoria
Joanna Białas KS Sandow Śrem
Wioletta Dzikowska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia

Juniorki fitness wszechkategoria
Aleksandra Kępa UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Aleksandra Rudy UKS Spartanie Sanok
Paulina Florczak UKS Spartanie Sanok
Krystian Piech UKS Spartanie Sanok
Mateusz Suwała UKS Spartanie Sanok

Juniorzy kulturyści do 75 kg
Adam Wilk TKKF Azory Kraków
Dariusz Tomczak MTKKF Lidzbark Warmiński
Grzegorz Mysłek KS Paco Lublin
Grzegorz Mysłek KS Paco Lublin
Jakub Farbotnik LKS Pomorzanin Nowogard
Kacper Krzempek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Kacper Krzempek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Norbert Czarnecki KS Body Line Group Łódź
olaf cierzniewski Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Piotr Hapek TKKF Azory Kraków
Wojciech Piela UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Juniorzy kulturyści powyżej 75 kg
Artur Pikron Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Daniel Poniedziałek KS Olimp Zabrze
Dawid Grygiel-Olek Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Filip Łapot Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Jacek Janowicz KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Kamil Tanwic UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Krystian Pikulik KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Krystian Pikulik KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Krystian Wolski KS Olimp Zabrze
Krystian Wolski KS Olimp Zabrze
Michał Szewczyk KS Olimp Zabrze
Miron Heinze KS Olimp Zabrze
Patryk Kościelniak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Juniorzy młodsi w kulturystyce wszechwag
Borys Szkodziak KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Jakub Doleciński KS Olimp Zabrze
Kacper Rybak UKS Nike Żagań
Kornel Wesołowski KS Olimp Zabrze
Krzysztof Strukowski Wybierz…
Marcin Krzesiński KS Olimp Zabrze
Sebastian Kondys Wybierz…

Juniorzy w fitness plażowym do 178 cm
Adrian Knapowski KS Olimp Zabrze
Bartosz Klimowicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Dawid Zydorowicz KS Olimp Zabrze
Dawid Zydorowicz TKKF Goliat Głogów
Dominik Gołębiowski KS Body Line Group Łódź
Jakub Wojtaszek KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Karol Rogaczewski KS Body Line Group Łódź
Michał Bogucki KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Oskar Tchorzewski KS Michael Warszawa
Patryk Walczuk KS Start Strzegom
Tomasz Nobis KS Olimp Zabrze

Juniorzy w fitness plażowym powyżej 178 cm
Adrian` Marchewczyński KS Body Line Group Łódź
Arkadiusz Dąbrowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Arkadiusz Dąbrowski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Arkadiusz Oliwa Aesthetic Lublin
Bartłomiej Golonka UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Dawid Dolecki Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Dawid Potoczny WCA Warszawa
Jakub Galicki KS Olimp Zabrze
Jakub Obara KS Olimp Zabrze
Jakub Barszczewski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Jakub Barszczewski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Jakub Cienkus KS Paco Lublin
Jakub Kos KS Olimp Zabrze
kacper kabara KS Olimp Zabrze
Krzysztof Kępski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Kuba Wójcik KS Olimp Zabrze
Lotar Hryniewicz KS Paco Lublin
Łukasz Kwiatek KS Olimp Zabrze
Mateusz Kornafel KSSSiKW Wiking Starachowice
Mateusz Skorupiński KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Mateusz Zygała KS Olimp Zabrze
Mikołaj Tomalski KS Olimp Zabrze
Przemysław Farbotko KS Body Line Group Łódź
Przemysław Farbotko KS Body Line Group Łódź
Radosław Rosół KS Olimp Zabrze
Rafael Malinowski KS Michael Warszawa
Tarek Hamdan KS Body Line Group Łódź

Juniorzy w kulturystyce klasycznej do 178 cm
Adam Bomert KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Adam Bomert KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Adam Bomert KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Damian Pawlik UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Dawid Kaciczak KS Olimp Zabrze
Kamil Wysłuch KS Olimp Zabrze
Marcin Dziubiela KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Mateusz Gostyński KS Paco Lublin
Michał Tlock KS Sandow Śrem

Juniorzy w kulturystyce klasycznej powyżej 178 cm
Adam Bomert KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Bartosz Budzyński KS Paco Lublin
Damian Puciłowski TKKF Azory Kraków
Dawid Kopeć KS Body Line Group Łódź
Kamil Gruszka KS Olimp Zabrze
Klaudiusz Dębowski KS Olimp Zabrze
Maksymilian Tomaszewski KS Olimp Zabrze
Mateusz Rosół KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Mateusz Szymański KS Tytan Ostrołęka
Mateusz Szymański KS Tytan Ostrołęka
Mikołaj Ludwin KS Sandow Śrem
Patryk Kucharewicz KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Piotr Wójtowicz-Pitek KS Olimp Zabrze
Rafał Noras KS Olimp Zabrze
sebastian toporkiewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Stanisław Budkiewicz Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Wojciech Nowotarski KS Olimp Zabrze

Weterani kulturyści do 80 kg (40 – 49 lat)
EDMUND Lechowicz UKS Nike Żagań
Jarosław Gdak KS Olimp Zabrze

Weterani kulturyści powyżej 80 kg (40 – 49 lat)
adrian krawczyk KS Olimp Zabrze
Emund Lechowicz UKS Nike Żagań
marcin wesołowski LKS Pomorzanin Nowogard

Weterani kulturyści wszechwag (50 – 59 lat)
Andrzej Kaczmarek TKKF Goliat Głogów
Andrzej Ziółkowski KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Grzegorz Zieliński KS Olimp Zabrze
Jan Olejko KS Olimp Zabrze
Lechosław Pokropek KS Tytan Ostrołęka
stanislaw sobczyk KS Olimp Zabrze

Weterani w fitness plażowym, wszechkategoria (pow. 40 lat)
Adam Chrząszcz KS Paco Lublin
Krzysztof Wojciechowski TKKF Goliat Głogów
Piotr Zieliński KS Paco Lublin

Weterani w kulturystyce klasycznej wszechkategoria (pow. 40 lat)
Mieczysław Nowacki KS Olimp Zabrze
Tomasz Danielak KS Sandow Śrem

Weteranki bikini fitness wszechkategoria (powyżej 35 lat)
Agnieszka Zembroń-Chudzicka UKS Pover Kuźnik Chorzów
Agnieszka Kubaczka KS Olimp Zabrze
Anna Kisielewicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Anna Kisielewicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Iwona Winiarska TKKF Azory Kraków
Joanna Słomińska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Jolanta Gałka KS Olimp Zabrze
Katarzyna Górawska KS Olimp Zabrze
Marzena Kamrowska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Paulina Rzeczkowska Aesthetic Lublin

Weteranki fitness sylwetkowego wszechkategoria (powyżej 35 lat)
Anna Marzec TKKF Heros Ustka
Anna Marzec TKKF Heros Ustka
Iga Pawlicka KS Olimp Zabrze
ILONA ELJASZ-PERESIAK KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Izabela Murawska KS Olimp Zabrze
Katarzyna Szczepuch KS Paco Lublin
Kinga Jankowska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
LUIZA SZARECKA KS Paco Lublin
Małgorzata Milian-Pogonowska TKKF Herkules Warszawa
Monika Sedira TKKF Winogrady Poznań

Zawodnicy którzy dokonali zgłoszenia bez wyboru kategorii
artur gaj TKKF Herkules Warszawa
Katarzyna Dwernicka Wybierz…
Robert Picz Wybierz…

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 7932 Napisanych postów 25788 Wiek 71 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1099010
Lista zgłoszonych weteranów zawiera błędy - kilka nazwisk powtarza się parokrotnie w różnych kategoriach; zabrakło kat. +60 lat (wsadzono ich do kat. 50-59 lat)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 730 Napisanych postów 16080 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292396
Zwróciłem uwagę, ale odpowiedziano mi, że tak wpływały zgłoszenia, zweryfikują na odprawie.

gregorterm

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 10035 Napisanych postów 71097 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 730 Napisanych postów 16080 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292396
Spora lista uczestników.


Lista zgłoszonych zawodniczek i zawodników. Stan na dzień 04.10.2016r

Bikini fitness do 163 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Adrianna Boguszewska UKS Sandow Legionowo
Adrianna Boguszewska UKS Sandow Legionowo
Alicja Giszel KS Sandow Śrem
Josephine Rodriquez Wybierz…
Justyna Zięcina KS Olimp Zabrze
Karolina Morkowska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Klaudia Stachura KS Olimp Zabrze
Laura Kubiak KS Sandow Śrem
Luiza Głażewska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Magdalena Suwińska MTKKF Lidzbark Warmiński
Marta Matuszak KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Martyna Roeske KS Paco Lublin
Monika Bodalska KS Olimp Zabrze
Monika Węgrzyn KPSKiF Violetta Bydgoszcz

Juniorki bikini fitness powyżej 163 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Dagmara Saczuk KS Flex Sokołów Podlaski
Dominika Sambora KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Karolina Świątek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Klaudia Borucka KS Sandow Śrem
Magdalena Kowalska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Maja Pilarczyk TKKF Winogrady Poznań
Marta Mila UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Martyna Szymańska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Monika Grzebieluch KS Olimp Zabrze
Natalia Damek KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Natalia Pigoń KS Body Line Group Łódź
Natalia Truszczyńska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Patrycja Cichowska KS Olimp Zabrze
Patrycja Golińska KS Sandow Śrem
Patrycja Nadwodna KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
PAULINA MARKIEFKA KS Olimp Zabrze
PAULINA MARKIEFKA KS Olimp Zabrze
Paulina Urbańczyk UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Vladyslava Bondarenko KS Olimp Zabrze
Vladyslava Bondarenko KS Olimp Zabrze
Weronika Kurek KS Olimp Zabrze
Weronika Obuchowicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Weronika Szczytyńska KS Olimp Zabrze
Wiktoria Patrzałek KS Tęcza-Społem Kielce

Juniorki fitness sylwetkowego wszechkategoria (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Anna Kapusta KS Olimp Zabrze
Joanna Białas KS Sandow Śrem
Magdalena Duszyńska KS Olimp Zabrze
Natalia Pisanko Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Wioletta Dzikowska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia

Juniorki fitness wszechkategoria (14 – 23 lata – decyduje rocznik)
Aleksandra Kępa UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Aleksandra Rudy UKS Spartanie Sanok
Aleksandra Gęsińska WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński
Anna Kotowicz Wybierz…
Izabela Szlachetka UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Marta Sawiniec UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Natalia Wierzbińska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Oliwia Grzybek WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński
Paulina Florczak UKS Spartanie Sanok
Wiktoria Bordon Wybierz…

Juniorzy fitness wszechkategoria (14 – 23 lata – decyduje rocznik)
Dominik Jewiak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Krystian Piech UKS Spartanie Sanok
Mateusz Suwała UKS Spartanie Sanok
Szymon Koszuta WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński

Juniorzy kulturyści do 75 kg (19 – 23 lata – decyduje rocznik)
Adam Wilk TKKF Azory Kraków
Bartłomiej Popielarczyk KS Olimp Zabrze
Damian Kryszpin UKS Centrum Kulturystyczne Genetic Ostrołęka
Dariusz Tomczak MTKKF Lidzbark Warmiński
Grzegorz Mysłek KS Paco Lublin
Grzegorz Mysłek KS Paco Lublin
Jakub Farbotnik LKS Pomorzanin Nowogard
Kacper Krzempek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Kacper Krzempek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Kornel Wesołowski KS Olimp Zabrze
Krystian Spychała KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Norbert Czarnecki KS Body Line Group Łódź
olaf cierzniewski Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Piotr Hapek TKKF Azory Kraków
Przemysław Krzeminski KS Paco Lublin
Wojciech Dutkiewicz Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Wojciech Piela UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Juniorzy kulturyści powyżej 75 kg (19 – 23 lata – decyduje rocznik)
Artur Pikron Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Daniel Poniedziałek KS Olimp Zabrze
Dawid Grygiel-Olek Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Filip Łapot Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Jacek Janowicz KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Kamil Banaś KS Xtreme Fitness Dąbrowa Tarnowska
Kamil Banaś KS Xtreme Fitness Dąbrowa Tarnowska
Kamil Szczęsny KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Kamil Tanwic UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Krystian Pikulik KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Krystian Pikulik KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Krystian Wolski KS Olimp Zabrze
Krystian Wolski KS Olimp Zabrze
Michał Szewczyk KS Olimp Zabrze
Miron Heinze KS Olimp Zabrze
Patryk Kościelniak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Przemysław Tuzimek KS Paco Lublin
Sebastian Metych KS Sandow Śrem
Sebastian Metych KS Sandow Śrem

Juniorzy młodsi w kulturystyce wszechwag (od 16 do 18 lat – decyduje data urodzenia)
Adrian Ekiert UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Aleksander Staszewski KS Olimp Zabrze
Borys Szkodziak KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Dawid Sniegula KS Start Strzegom
Jakub Doleciński KS Olimp Zabrze
Kacper Rybak UKS Nike Żagań
Kornel Wesołowski KS Olimp Zabrze
Krzysztof Strukowski Wybierz…
Maciej Pajor TKKF Azory Kraków
Maksymilian Garst KS Paco Lublin
Marcin Krzesiński KS Olimp Zabrze
Marcin Nawrot KS Olimp Zabrze
Piotr Bielas KS Olimp Zabrze
Sebastian Kondys Wybierz…

Juniorzy w fitness plażowym do 178 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Adrian Knapowski KS Olimp Zabrze
Bartłomiej Nawrot KS Olimp Zabrze
Bartosz Klimowicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Bartosz Sobczak KS Olimp Zabrze
Dawid Zydorowicz KS Olimp Zabrze
Dawid Zydorowicz TKKF Goliat Głogów
Dominik Gołębiowski KS Body Line Group Łódź
Jakub Grabiec KS Olimp Zabrze
Jakub Wojtaszek KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Karol Rogaczewski KS Body Line Group Łódź
Marcin Wrzeszcz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Michał Bogucki KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Michał Bogucki KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Michał Grygowicz KS Olimp Zabrze
Oskar Tchorzewski KS Michael Warszawa
Patryk Walczuk KS Start Strzegom
Tomasz Nobis KS Olimp Zabrze

Juniorzy w fitness plażowym powyżej 178 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Adrian` Marchewczyński KS Body Line Group Łódź
Arkadiusz Dąbrowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Arkadiusz Dąbrowski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Arkadiusz Oliwa Aesthetic Lublin
Bartłomiej Golonka UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Bartłomiej Majewski KS Body Line Group Łódź
Bartosz Jaworski TKKF Azory Kraków
Damian Dyńka KS Flex Sokołów Podlaski
Dawid Dolecki Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Dawid Potoczny WCA Warszawa
Emil Rostankowski KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Fabian Ciupan LKS Pomorzanin Nowogard
Jakub Galicki KS Olimp Zabrze
Jakub Obara KS Olimp Zabrze
Jakub Barszczewski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Jakub Barszczewski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Jakub Cienkus KS Paco Lublin
Jakub Kos KS Olimp Zabrze
kacper kabara KS Olimp Zabrze
Krzysztof Kępski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Kuba Wójcik KS Olimp Zabrze
Lotar Hryniewicz KS Paco Lublin
Łukasz Kwiatek KS Olimp Zabrze
Mateusz Kornafel KSSSiKW Wiking Starachowice
Mateusz Skorupiński KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Mateusz Zygała KS Olimp Zabrze
Mikołaj Tomalski KS Olimp Zabrze
Piotr Klimczyk TKKF Azory Kraków
Przemysław Farbotko KS Body Line Group Łódź
Przemysław Farbotko KS Body Line Group Łódź
Radosław Rosół KS Olimp Zabrze
Rafael Malinowski KS Michael Warszawa
Tarek Hamdan KS Body Line Group Łódź

Juniorzy w kulturystyce klasycznej do 178 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Adam Bomert KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Adam Bomert KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Adam Bomert KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Adrian Dziurkowski TKKF Azory Kraków
Damian Pawlik UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Damian Pawlik UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Dawid Kaciczak KS Olimp Zabrze
Kamil Wysłuch KS Olimp Zabrze
krystian Jarząbek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Marcin Dziubiela KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Mateusz Gostyński KS Paco Lublin
Mateusz Znamirowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Michał Tlock KS Sandow Śrem
Oskar Bradtke Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Patryk Sych KS Body Line Group Łódź
Paweł Czuchaj UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Tomasz Szafranko KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Witold Jałocha TKKF Azory Kraków

Juniorzy w kulturystyce klasycznej powyżej 178 cm (16 – 23 lata – decyduje rocznik)
Adam Bomert KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Bartosz Budzyński KS Paco Lublin
Damian Puciłowski TKKF Azory Kraków
Dawid Kopeć KS Body Line Group Łódź
Grzegorz Błoch KS Olimp Zabrze
Hubert Kaliski KS Flex Sokołów Podlaski
Kamil Gruszka KS Olimp Zabrze
Klaudiusz Dębowski KS Olimp Zabrze
Krzysztof Świst UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Maksymilian Tomaszewski KS Olimp Zabrze
Mateusz Odroniec KS Olimp Zabrze
Mateusz Odroniec KS Olimp Zabrze
Mateusz Rosół KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Mateusz Szymański KS Tytan Ostrołęka
Mateusz Szymański KS Tytan Ostrołęka
Mikołaj Ludwin KS Sandow Śrem
Patryk Kucharewicz KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Patryk Truszkowski UKS Sandow Legionowo
Patryk Truszkowski UKS Sandow Legionowo
Patryk Truszkowski UKS Sandow Legionowo
Piotr Wójtowicz-Pitek KS Olimp Zabrze
Przemysław Górynowicz KS Olimp Zabrze
Rafał Noras KS Olimp Zabrze
sebastian toporkiewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Stanisław Budkiewicz Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Wojciech Nowotarski KS Olimp Zabrze

Weterani kulturyści do 80 kg (40 – 49 lat – decyduje rocznik)
Bogdan Chabros KS Paco Lublin
EDMUND Lechowicz UKS Nike Żagań
Jarosław Gdak KS Olimp Zabrze
Robert Adamczyk KS Body Line Group Łódź
Robert Adamczyk KS Body Line Group Łódź

Weterani kulturyści powyżej 80 kg (40 – 49 lat – decyduje rocznik)
adrian krawczyk KS Olimp Zabrze
Bartosz Guran TKKF Heros Ustka
Emund Lechowicz UKS Nike Żagań
marcin wesołowski LKS Pomorzanin Nowogard

Weterani kulturyści wszechwag (50 – 59 lat – decyduje rocznik)
Andrzej Kaczmarek TKKF Goliat Głogów
Andrzej Ziółkowski KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Artur Gaj TKKF Herkules Warszawa
Grzegorz Zieliński KS Olimp Zabrze
Jan Olejko KS Olimp Zabrze
Jerzy Horna KS Body Line Group Łódź
Lechosław Pokropek KS Tytan Ostrołęka
Marek Kołecki UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
stanislaw sobczyk KS Olimp Zabrze

Weterani w fitness plażowym, wszechkategoria (powyżej 40 lat – decyduje rocznik)
Adam Chrząszcz KS Paco Lublin
Krzysztof Wojciechowski TKKF Goliat Głogów
Piotr Zieliński KS Paco Lublin
ROBERT KRÓL KS Paco Lublin

Weterani w kulturystyce klasycznej wszechkategoria (+40 lat – decyduje rocznik)
Mieczysław Nowacki KS Olimp Zabrze
Robert Pracuta UKS Sandow Legionowo
Tomasz Danielak KS Sandow Śrem

Weteranki bikini fitness wszechkategoria (powyżej 35 lat – decyduje rocznik)
Agata Cwierz KS Olimp Zabrze
Agnieszka Zembroń-Chudzicka UKS Pover Kuźnik Chorzów
Agnieszka Kubaczka KS Olimp Zabrze
Anna Kisielewicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Anna Kisielewicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Beata Jedlińsja KS Flex Sokołów Podlaski
Iwona Winiarska TKKF Azory Kraków
Joanna Słomińska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Jolanta Gałka KS Olimp Zabrze
Katarzyna Dmochewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Katarzyna Górawska KS Olimp Zabrze
Marzena Kamrowska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Monika Zborowska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Paulina Rzeczkowska Aesthetic Lublin
Żaneta Geryk KPSKiF Violetta Bydgoszcz

Weteranki fitness sylwetkowego wszechkategoria (powyżej 35 lat – decyduje rocznik)
Anna Angelloni-Wójcik KS Paco Lublin
Anna Marzec TKKF Heros Ustka
Anna Marzec TKKF Heros Ustka
Elżbieta Kochańska LKS Pomorzanin Nowogard
Ewa Sasiela KS Paco Lublin
Iga Pawlicka KS Olimp Zabrze
ILONA ELJASZ-PERESIAK KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Izabela Murawska KS Olimp Zabrze
Katarzyna Szczepuch KS Paco Lublin
Kinga Jankowska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
LUIZA SZARECKA KS Paco Lublin
Małgorzara Milian-Pogonowska TKKF Herkules Warszawa
MAŁGORZATA JODEŁKA KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Małgorzata Milian Pogonowska TKKF Herkules Warszawa
Małgorzata Milian-Pogonowska TKKF Herkules Warszawa
Marta Górzyńska KS Olimp Zabrze
Monika Sedira TKKF Winogrady Poznań
Urszula Kosianowska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa

Weteranki w fitness atletycznym, wszechkategoria (powyżej 35 lat – decyduje rocznik)
KATARZYNA WYDRA KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Magdalena Wiacek KS Olimp Zabrze
Magdalena Wiącek KS Olimp Zabrze

Brak kategorii
Adam Piwko UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
artur gaj TKKF Herkules Warszawa
Katarzyna Dwernicka Wybierz…
Robert Picz Wybierz…

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 10035 Napisanych postów 71097 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939771
No to już po weryfikacjach, Przemek suchy jak wiór
Ogólnie bardzo dużo zawodników, spodenkowców na pewno najwięcej Było kilka osób z forum, pogadało się troche i zdjec porobiło, w tym także budowanego od podstaw ogromnego stoiska AllNutrition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 10035 Napisanych postów 71097 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939771
Przemek Górynowicz



'
Kolejny forumowicz Piotr Zieliński



Rywal Przemka z kategorii klasyka , Bartosz Budzyński
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do zawodów

injelly