SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW pod MMA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 614
Witam! Szukałem jakiegoś planu z ćwiczeniami wielostawowymi i znalazłem kilka planów z których wybrałem najlepsze wg. mnie ćwiczenia i ułożyłem je w plan co o nim sądzicie? Nada się? Może trzeba coś zmienić? jakieś Ćwiczenie ? Kolejność ? Ilość powtórzeń?
Z góry dzięki

A
Podrzut jednorącz 5s x 4-6powt, 80-90%CM
Przysiady ze sztangą na barkach 5s x 4-8powt, 75-85%CM
Wyciskanie sztangą leżąc na prostej 5s x 6-8 powt., 80-90% CM
Wiosłowanie sztangą 5s x 4-8powt 80-90% CM

B
Power clean 3-6s x 3-6 powt, 80-90% CM
MC 5s x 4-6powt 80-90%CM
Podciąganie podchwytem lub chwytem neutralnym 3-5s x 4-8 powt, 80-90% CM
Pompki na poręczach 3s x 4-6 powt, 80-90% CM

Ankieta:
wzrost:177
wiek:24
waga:80
staż:kilka lat z przerwami
inne sporty: karate/MMA
odżywki:nie
przeciwwskazania:nie
poprzedni plan: zwykłe FBW a jeszcze wcześniej split ale nie odpowiadał mi ten system treningowy.
rekordy: klata: 95kg, przysiad: ponad 100kg, MC: ponad 100Kg
cel: MASA wzrost i siły całego ciała
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
masa może Ci na tym za wiele nie pójść- co też zależy od odżywiania- siła i taki bardzo ogólny rozwój ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 614
właśnie masa idzie dobrze wcześniej jechałem podobnym planem i 2 kg moje. Tylko że nie pasowały mi w nim niektóre ćwiczenia więc wymyśliłem swój plan. Nie zależy mi na sile ''bicepsa'' tylko sile pod sporty walki. Rzuty w JuJitsu i walka w parterze wymaga siły ogólnej tak sądzie. Poza tym faceci ćwiczący MMA przesyłali mi podobne plany. Chodzi mi tylko o to czy właściwie dobrałem ćwiczenia i liczbę serii/powtórzeń czy nic nie zgrzyta w tym planie. - to raz, a dwa z ciekawości pytam na jakim planie masa idzie najlepiej?

Zmieniony przez - A/D w dniu 2013-12-08 22:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no tak, mogłem się tego spodziewać- jesteś poprostu w kwestiach masowo-siłowych na początku drogi więć niemal każdy program się może przyczynić do jej zdobycia... więc potraktuj to jako uzupełnienie mojej powyższej wypowiedzi... i trenuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 614
trenować trenuje ale co powiesz o samym planie. Czy kolejność ćwiczeń się zgadza? czy nic ze sobą nie koliduje? I co miałeś na myśli mowiąc że maasa może nie iść na tym planie? Tzn jaki plan wg ciebie na mase jest najlepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a co w tym planie może- tak na dobrą sprawę- kolidować, jest on przecież maksymalnie okrojony.

najlepszy plan na masę to plan... na masę- kulturystyczny

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-12-11 20:04:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 614
okrojony? To FBW. jak układałem na początku inne plany to mówili zebym zmienił na podobny jak ten. Bo w fbw sie izolacji nie robi ponoć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no tak... własciwie można by -jesli dobrze pomyśleć- przetrenować w jakiejś mierze całe ciało jednym, dwoma ćwiczeniami i mielibyśmy już kompletne FBW; myslę więc, ze albo sam znacznie upraszczasz sprawę albo zdanie innych to sprawia

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-12-12 20:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 614
prędzej zdanie innych. Trener z ''potreningu.pl'' przesłał mi podobny plan POD MMA..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1362
to trening Knife z body factory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 614
wiec czym lepiej trenować ? jakim planem zeby masa lepiej leciała?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Łapy 3x w tygodniu

Następny temat

Plan na mase 4 dniowy

WHEY premium