SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fbw pod rzeźbę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6262
Panowie Chce sobie ułożyć plan fbw na rzeźbę, tylko chciałbym byscie mi doradzili ile ćwiczeń, powtórzeń i serii na daną partie. Co sądzicie o takim rozłożeniu:
2 ćwiczenia na dużą partie po 3 serie, jedno ćwiczenie na małą partie po 4 serie

Lub

Jedno ćwiczenie na dużą partie po 5 serii i jedno na małą po 4 serie

24 lata
77 kg
173 cm wzrostu
Staż około 2,5 roku
Diety dokładnej nie mam,, 5/6 posiłków odpowiednich
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1187 Napisanych postów 4192 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 84107
dieta odpowiada za to czy sie rzezbisz czy nabierasz masy. mozesz wykonywac taki sam trening bedac na masie i na redukcji

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 151 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 582
wg mnie pierwsza opcja lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1354 Napisanych postów 5019 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 119433
kamper
Panowie Chce sobie ułożyć plan fbw na rzeźbę,
Diety dokładnej nie mam,, 5/6 posiłków odpowiednich

czytasz czasami co piszesz ?
2.5 roku zmarnowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 85 dni Przeczytanych tematów 197
A czy w Twojej diecie jest odpowiednia ilość witamin , białka i kalorii ? Bez odpowiedniej diety efekty będą marne. Możesz dymać 10 lat i mieć marne przyrosty. Niestety, ale organizm ma swoje zapotrzebowanie i przy wysiłku trzeba to uzupełniać. Myślę , że przy dobrym odżywianiu się przy tym stażu już byś miał dobre wyniki. Szukaj większego problemu w posiłkach , a nie na siłowni. Aczkolwiek dobry trening to też część sukcesu. Pozdro

„Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 10265 Napisanych postów 117027 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381468
ja bym, wolał 1 ćwiczenie i zorbić je pożądnie 5-6 serii a nie po 3 serie i robic 2 ćwiczenia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

push pull

Zestaw 1