SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW na atlasie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
3x w tygodniu co drugi dzień np. pon,śr,pt albo wt,czw,sob.

Tak, wtedy inny rodzaj planu/ćwiczeń.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 537
Jeśli na brzuch teraz robię a6w to robić to unoszenie nóg ? I co to jest to wyciskanie na barki? Przepraszam jak coś za takie pytania, ale wolę się dopytać o wszystko ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Daruj sobie A6W.


Masz w atlasie ćwiczeń który podałem, jeśli nie dasz rady zrobić tego u siebie na atlasie to zrób pompki w staniu na rękach.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 537
Pompki w staniu na rękach dla początkującego ... proszę cię, ja normalnie na rękach nie stanę to jeszcze pompki mam tak robić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To ćwiczenie:

http://exrx.net/WeightExercises/DeltoidAnterior/CBSeatedFrontRaise.html

możesz chyba zrobić na atlasie swoim.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 537
a to jest to wyciskanie na barki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie, to gorsza alternatywa ale zrobić możesz na wyciągu dolnym.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 537
Ostateczne pytania już, naprawdę :D

Na brzuch to tylko te unoszenia nóg do pionu ?
Kiedy najlepiej ćwiczyć ?

Aha, i tego Twojego ćwiczenia chyba jednak nie dam rady u siebie zrobić, na gifie typek ma po dwóch stronach tak jakby za co złapać, na każdą rękę oddzielnie, u mnie tak nie ma. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
http://exrx.net/WeightExercises/DeltoidAnterior/CBBarShoulderPress.html

To powinieneś zrobić.

Na brzuch możesz zamiast unoszeń dać plank [poszukaj na YT].



Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 537
No to już zrobię, czyli to na barki. Od jutra ruszę ;) Tylko nie wiem czy podciągnięć nie przeniosę na maszynę, może i to gorzej, ale na zwykłym drążku nawet 10 razy się nie podciągne, a poza tym z mojego drążka już kiedyś się z***ałem, a że miałem podkulone nogi to kolana porządnie dostały ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

marian350z / dziennik - redukcja

Następny temat

Czy taki squad ćwiczeń wystarczy ?

WHEY premium