SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW W STAGNACJE!!!- SOGI I PROSBA O POMOC

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
STAZ 24MSC
WIEK 23
wzrost 182
waga 80
BIC 36
PAS 85
WL 110*1 100*6
MC 100*5

Jak w temacie od jakis 5 miesiecy stoje w miejscu zarówno z masa jak i waga.Ostatnio przez 3 tyg robilem splitt ale wogole go nie czuje mimo ze dieta w miare jest tzrymana.Zaczalem dosyc duzo pracowac moze to tez tego wina w kazdym bądż razie moje miesnie ( jakies sa) zdecdowanie flaczeja..
Chicalbym zlapac pare kilo miecha mam zamiar przylopzyc sie ostrzej do diety , i trenowac po 3 dni w tyg .Mysle ze w moim przypadku wiecej treningow niema sensu przez prace

Chcialem wrocic do FBW kyory bardoz mi sie podoba .Zastanawiam sie tylko nad dobore cwiczen i powtorzen

Planuje dac cos takiego
A-B-A
B-A-B
powtorzenia pon-4-8 powt( duzy ciezar) sr- 8-12(sredni ciezar_ pia 12-15(maly ciezar)_

Trening A
Przysiad 4s
wycisk plaska 4s
wioslo4s
wycisk hantli na barki 3s
francuskie lezac 3s
mlotki 3s
przedramiona 2s

TRENING B
MC 4s
podciaganie 4s
wycisk skos 4s
podciaganie sztangi do brody 3s
wycisk wasko 3s
uginanie przedramion ze sztanga 3s
lydki 3s


Co o tym myslicie??
mzoe lepiej dac podzial ciezaru 5-8 a drugi 10-15 i tylko te dwa stosowac?doradzcie cos bo ta stagnacja juz dobija
Mialem przerw , okres lzejszych treningo ale nie pomoglo.Zakupilem cm3 i nitro i zamierzam dac od poniedzilaku wraz z nowym treningiem

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Spróbuj może dodać troche aerobów . Napewno zmiany w ilościach powtórzeń będę bardzo dobrym wyborem . Także śmiało możesz kombinowaś z powtórzeniami , możesz także wykorzystać na treningu różnego rodzaju metody typu rezizm , drop-sety itp.

Zmieniony przez - Cyborg69 w dniu 2012-06-10 21:47:58

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
planuje po kazdym treningu 10-15 min aero i jeden dzien dodam na trening cardio, a jak z seriami??
Przy 15 , 10 ,5 dac po 4s czy 15-3s 10-4s 5-5s??

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
byłbym z druga opcja w rozkładzie serii

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Osobiście uważam że 10-15 minut aero to za mało , polecam robić min 20min . Aczkolwiek wiem że są tacy którzy zaczynają od 5 minut cardio codziennie .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PILNEE!!! Jak poprawić w krótkim czasie rezultaty w podciąganiu??!!

Następny temat

Skazany na trening Paul Wade

WHEY premium