SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW By Georgu - opinie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1393
Cześć, jestem po długiej redukcji. Zszedłem z 87 na 62kg. W tym czasie ćwiczyłem siłowo i cardio. Co 3 miesiące robiłem przerwy i aktualnie jestem na zerze kalorczynym. Chcę za 2 tygodnie wejść na masę lekką nadwyżką kaloryczną i szukam planu treningowego. Czy fbw by georgu to plan warty ćwiczenia aktualnie czy jest przestarzały ? Prosiłbym o opinię, na sam początek zależy mi na planie fbw 3x w tygodniu. Na redukcji robiłem przysiady, wyciskania, ohp, podciągania, podstawowe ćwiczenia wielostawowe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
witaj:)
plan jets jak najbardziej w porzadku, takie systemy FBW, bazujace na podstawowych ćwiczeniach wielostawowych sa ponadczasowe. Tutaj zawsze cialo bedzie fajnie reagowało na tego typu trening, zwłaszcza jak wychodzisz teraz z redukcji i dorzucisz kalorii:)
smialo mozesz skorzystac z rozpiski naszego szanowanego kolegi:) tym bardziej jak pasuja ci tego typu rozwiazania jak FBW, inna opcja moze byc ewentualnie PUSH PULL lub podzial Gora Dol, wszystkie te schematy zawsze sie sprawdzaja, jak odpowiendio cwiczymy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1393
Super dzięki za odpowiedź :) na sam początek chcę zacząć od fbw i pracować nad fundamentem. Jeśli chodzi o regenerację po takiej redukcji i roztrenowanie to tydzień bez treningów siłowych wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
a jak sie czujesz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1393
Lekko przemęczony i obolały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
to daj sobie tydzien offa, pozniej zacznij od polowy objetosci drugi tydzien i powinno byc ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny

Następny temat

Kalistenika + bieganie

WHEY premium