SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW A,B,C [Do sprawdzenia]

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Antos - Dzięki za chęci, ale plan już mam i zostanę przy nim, jedynie dorzucę zamiennie ćwiczenie na łydki, które opisałeś.
Dzięki wszystkim, uważam temat za wyczerpany.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3517 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72018
antos dobrze prawi

ps.
bede musial sprobowac tego francuza, podoba mi sie.
masz jakis filmik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no wlasnie nie ma nigdzie tych francuzow na yt;]

Dlatego opisalem to cwiczenie.
FBW to dobry system ale trzeba wiedziec po co sie go robi - bo jak ktos laduje do FBW rozpietki to jest to conajmniej nieporozumienie, stad tez jako bardziej rozwojowe uwazam splity 4-5 dniowe lub 3 dniowe 2x dzien :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Ciekawe bo widziałem parę przykładowych FBW z rozpiętkami. A robię FBW bo nie lubię splita kolejny mój trening to będzie Push&Pull lub HST

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
P&P to nic innego jak split.

Kwestia ulozenia planu tak na prawde, bo takie schematyczne splity w stylu : klata + biceps itp wiadomo ze sa do niczego.

Ale dobry split z zadana objetoscia treningowa i krotkimi przerwami potrafi zniszczyc dotychczasowe zle kojarzenia tego systemu i do tego w nagrode byc niesamowicie masotworczy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
No tak pewnie dobrze mówisz, ale nikt nie powiedział że inne treningi są gorsze od splita. Prawie każdemu zostało wpojone że jest taki trening (split) najlepszy i nie widzą nic innego po za tym.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie musisz mi tego mowic bo ja jestem zwolennikiem FBW, lecz jak wzrosly mi niebagatelnie ciezary np do 170kg w ciagu rwaniowym zaraz po ciezkich wykrokach chodzonych na 115kg ze sztanga na barkach to niemozliwym jest trzymanie stalej ilosci pow dla kazdej serii - stad tez z czasem zrozumiesz ze pozniej trzeba przejsc na splita 5-dniowego bo nie wyrobisz o ile nie jedziesz na anabolach - tak to wyglada w praktyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Ehh przyznaje 100% racje, bo nie znam tego uczucia chociaż jak tempo ostre zarzucę to zaczyna kręcić mi się w głowie szczególnie jak się zrobiło ciepło.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak; fbw to taka podstawa, dobra lecz rzekłbym krótkotrwala i jesli sienie wspomagamy czymś "dodakowym" to wcześniej czy pózniej treningi trzeba podzielić bo z wypracowanej- przede wszystkim siły- pozostanie wielki zastój i cofanie się

ważne jest też wg. mnie- jesli trening i jego efekty- maja przypominac bardziej kulturystyke niz sporty takie jek dwubój czy trójbój siłowy- aby nie był on przesadnie okrojony do ćwiczeń absolutnie podstawowych...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2011-05-24 20:34:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Zrobie z 3tyg albo do lipca pociągne FBW. I jakiś trening 4 dniowy ułożę z prawdziwego zdarzenia i przynajmniej w wakacje dopnę dietkę

----------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

super siła i super masa wg arnolda

Następny temat

3-Dniowy plan do oceny

WHEY premium