SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW 5x5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1504
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
troszke szerzej niz na filmie bedzie git :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1504
a jak zaczynac trening od najwiekszych parti czyli plecy nogi klata potem mniejsze?

Zmieniony przez - Sdl w dniu 2012-09-08 22:18:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
ćwiczyć dokładnie tAK JAK JEST W PLANIE 5X5 prościej mówiąc po kolei :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
Również mam kilka pytań odnoszących się do tego treningu ale nie chciałem specjalnie otwierać nowego tematu ... Mianowicie zacząłem ten trening w piątek .. jestem po dwóch treningach(wcześniej trenowałem 6 miesięcy FBW(przysiad,mc,wl,drazek,wioslo,wycisk żołnierski x3 serie na jednym treningu)
Teraz robie
1seria-sama sztanga
2seria-50%CM
3seria-75%CM
4,5,6-100%CM
i teraz moje pytanie czy moge dodać jeszcze jedną 7,8 serię na 100%CM bo wcześniej mój trening trwał 1,5h-2h a teraz ledwo 1h ...

Zmieniony przez - Pk17 w dniu 2012-09-10 17:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
jak zwiesza ci sie ciezary to i przerwy beda dłuzsze zobaczysz sam trening bedzie miał z 1,5 godziny. jesli chodzi o trening ja robie 5 serii tym samym ciezarem a dwie na rozgrzewke mniejszym czyli w sumie wychodzi 6-7 serii (liczac rozgrzewkowe) nie ma potrxzeby wiecej skup sie na technice prawidlowym wyk cwiczenia i o tym zeby wyczuc miesnie tak zeby pracowały poczatkowo na mniejszym ciezarze moze to byc wolniesze opuszczanie w fazie negatywnej...

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
Dzięki za odpowiedź, dodałem jedną serię i teraz myślę że będzie ok :] Jeszcze jedno pytanie ...czy ma znaczenie kolejność ćwiczeń ... tzn czy mam robić 4 serie pod rząd przysiadów czy każde cwiczenie robić po 1 serii w obwodzie (przysiad,wioslo,dipsy,w.żołnierski)x4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
pokolei robisz tak jak masz napisane 5 serii jedno cwiczenie i przechodzisz dopierodo nastepnego... inaczej nie mialo by to sensu.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
Przez ostatnie pół roku ćwiczyłem tak jak napisałem wyżej ... zobaczymy czy łatwo będzie się przestawić ;] Napisze po kilku treningach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 razy w tygodniu do oceny. Proszę o pomoc

Następny temat

Cwiczenia 3 dni pod rząd

forma lato