SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eksperci ,Znawcy i Userzy help!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13


witam!!! od poczatku mojej przygody z silownia nie ida mi te rejony wyciskanie skos gora ze skreceniem hantelek w koncowej fazie ruchu swietnie dziala tylko na gore klatki(na czerwono) a to co zaznaczone na czarno wogole nie rosnie jakie cwiczenie pomoze ruszyc te rejony???pomocy !!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Uwazam podobnie jak Don Garcia tricepsy wogle nie pracuja przy tym cwiczeniu masz rece zablokowane w stawie lokciowym w takim razie sa nieruchome ( a wiec nie mozliwe jest cwiczenie tricepsow )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1225 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6005
sproboj wyciskania hantli na lawce plaskiej ze skreceniem hantli w koncowej fazie ruchu

test is the best!

CU IN HELL!!!

http://www.sfd.pl/temat225886

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spruboj powyciskac na skosie takim w polowie pomiedzy tym co robisz a plaskim tak na jakies 25-30 stopni. wyciskaj sztange w chwycie na szerokosci barkow lub troche wezszym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
dzikei za rade mam nowy avatarek


jak mozan wykupic abonament????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
Węższy chwyt i różne kąty wyciskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
wszystkim noramlnie kalta rosnie a robia tylko podstawowe cwiczenia a ja musz jakies kombinacje uskuteczniac dlaczego tak jest???? moze to wina dlugich ramion???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
nie wszystkim

nie martw się

Zmieniony przez - tomot w dniu 2005-12-20 16:35:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie ma takiego ćwiczenia co by poruszało tylko srodkową część klatki... Spróbuj wyciskanie hantelek płasko- na lekkim skosie 15-30 stopniowym łącząc hantelki w koncowej fazie ruchu i napinając. Wąskie wyciskanie...

Nie wszystkim idzie dobrze

nie martw się...

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
JA PROPONUJE TAK JAK WYZEJ WYCISKANIE HANTELEK NA PLASKIEJ ALE POLECAM ROWNIEZ PRZENOSZENIE SZTANGIELKI ZA GLOWY PONIEWAZ BARDZO DOBRZE TO CWICZENIE ROZCIAGA KLATE.JA OSOBISCIE WYKONUJE TO CWICZENIE I WYDAJE MI SIE ZE JEST ONO LEPSZE JAK ROZPIETKI PONIEWAZ DODATKOWO ROZWIJASZ TRICEPSA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak przenoszeniem rozwijasz tricepsa to nie chce widzieć tej Twojej techniki

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664
yh.. dobre dobre.. "tricepsa" hihi... pewnie... przenosi.. i robi ruch "francuski" u granicy ruchu;d yhy:D

..::Małe Ciało:Wielki DUCH::..
..cele ubiegłegoroku: łapą>cel 38 cm. klatka> 100kg wycisk[osiągniety]/obecnie 106-110 kg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ma to jakiś wpływ na klate?

Następny temat

współcześni trenerzy!!

WHEY premium