SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EklEeRs / Redukcja / walka z plecami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Tyle samo, ew -15% i 2 repy więcej. Ma być zapas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3099
Dzisiaj testa zrobilem czy sila nie leci w dol 4x111kg na WL jest ok bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3099
Dzien 15 Redukcji DT LEKKI -15%

Silownia start 13:25 end 14:20

Przysiad 110
8x45kg
8x55kg
6x65kg

doxelowe:
6x95kg +
6x95kg +
6x95kg +
6x95kg +

KOmentarz:
ciezko mam nadzieje ze to chwilowe



WL 95
8x40kg
8x50kg
6x60kg

doxelowe:
6x80kg +
6x80kg +
6x80kg +
6x80kg +

komentarz:
kuvwa ciezko nie wiem czy pojdzie w piatek 95



Wioslo sztanga w opadzie 81
8x40kg

doxelowe:
6x70kg +
6x70kg +
6x70kg +
6x70kg +

komentarz: za duzo tych rozgrzewek szkoda czasu

Drazek nachwytem
6x10kg
5x10kg
4x10kg
komentarz:
gdzies do nosa/czola

Francus w siadzie sztanga
12x30kg
12x45kg
8x55kg

Unoszenie chantli w opadzie wersja hardkorowa
12x20kg
10x20kg
8x20kg

Bieganie start 14:37 end 15:33
48min trucht
8min marsz do domu

komentarz:
Wypas Kondycja +500% a nadal pale 3paczki dziennie
no i najwazniejsze nie musze juz walczyc o kazdy krok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
EklEeRs

(...)

KOmentarz:
ciezko mam nadzieje ze to chwilowe


(...)

komentarz:
kuvwa ciezko nie wiem czy pojdzie w piatek 95


(...)




I widzisz teraz, że była potrzeba wprowadzenia lżejszych zestawów/zmniejszenia liczby docelowych?


Rzuć te fajki, od razu poczujesz efekty lepszego wysycenia tlenu krwią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3099
No widze czuje. Ale sila nie spadla rano sprawdzalem 100x9 ciezko jak przy 80 ale nie spada ostatnio x8. Docelowe mnialem zmniejszyc ale pozniej jak juz naprawde nie bede dawal rady narazie ciagne tak bo nie wiem nawet co z tego bedzie. Fajki traktuje jak oddychanie nie da rady nie probowalem i raczej nie bede probowal rzucac chyba ze juz krwia bede plul.


Edit

Zmiany:

Nie bede biegac po silowni podobno nie sprzyja to w przyroscie masy mniesniowej w moim przypadku rekompozycji no i przed silka szamam troche wegli a bieganiem mam nauczyc organizm palic tluszcz a nie wegle tak to zrozumialem. Czyli mysle ze w DNT po sniadaniu bialko+tluszcz bede biegal i bedzie wypas. Nie wiem tylko czy dac i tutaj BCAA



Zmieniony przez - EklEeRs w dniu 2012-02-28 22:37:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Siła Ci nie spadnie/nie spada z dnia na dzień- spokojnie.


Co do biegania=
wszystko zależy od intensywności i czasu.

Wiadomo, że od razu po siłowni powinno się dać odpocząć organizmowi, ale marsz/leciutki trucht bez zadyszki w odstępstwie kilku godzin nie powinien zaszkodzić- zwłaszcza, gdy się nie robi splitem nóg.

Poza tym, trzeba pamiętać, że oprócz przywoływanych tutaj substratów energetycznych, czyli glikogenu i WKT mamy w organizmie kwas mlekowy (który zresztą jest podstawą deficytu tlenowego w interwałach), jego prekursor kwas pirogronowy i aminokwasy glukogenne, także sprawa jest nieco bardziej skomplikowana ;)

[W ogóle baza tlenowa to ilość mitochondriów- organizm nie musi "uczyć" się spalać tłuszczy, tylko celem sprawniejszej resyntezy cukrów potrzebuje większej ilości mitochondriów, w których zachodzi np. b-oksydacja wkt. Dlatego każdy wysiłęk tlenowy, obojętnie czy na czczo czy po węglach będzie pozytywnie wpływał na bazę tlenową, a przez to na szybsze pozbywanie się tkanki tłuszczowej. Chociaż to też tak do końca nie jest, ale nie ma sensu się nad tym rozwodzić ]

Po prostu przebiegnij się po południu w dnt i nie rób z tego wyprawy na księżyc. Utrzymuj takie tempo, żebyś mógł prowadzić rozmowę z kimś, a bcaa nie będzie Ci potrzebne.


U Ciebie na razie liczy się bilans dzienny + wykorzystanie okna anabolicznego, czyli happy hours dla węglowodanów. Jak u Ciebie wygląda posiłek potreningowy? I przedtreningowy?

PRZYPOMINAM, że węgle spożywamy albo
a) 2 godziny przed wysiłkiem
b) 5-10 minut przed wysiłkiem

Jedzenie śniadania, a 30-40 minut po nim bieganie może nie być fortunnym pomysłem. (albo pójście na siłownię)



Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-02-29 01:13:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3099
Przedtreningowy jadam 1godz przed a poterningowy 30min po
przed 50g ryzu 100/150 ryba dzisiaj cycek 100g z kury
po 150g ryzu 150 cycka z kury dzisiaj 200g cycka z indyka
no i warzywa jakas salatka pomidor, salata, ogorek, rzodkiewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Mógłbyś troszeczkę wcześniej jeść ten przedtreningowy.

Nie chciałbyś zarzucić jakichś węgli prostych od razu po siłowni? (oczywiście uwzględniając je w bilansie kcal)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3099
30min przed silka posilek ok bedzie? A te wegle proste to banan? jem zawsze dzisiaj tylko kasa sie skonczyla i nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Wcześniej, w sensie półtorej-dwie godziny przed treningiem, a nie 30 minut. Nie jest to konieczne, ale jeżeli to stanowi problemu, to może to polepszyć jakość posiłku przedtreningowego.

Tak, banan, miód, owoc, od biedy glukoza- dobrze to jeszcze połączyć z białkiem/aminokwasami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening redukcyjny na 6 tygodni. Proszę o uwagi:)

Następny temat

Trening Pomoc Dla Początkującego

WHEY premium