SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

triceps z klatą czy plecami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1548
mam pytanie co do tricepsa z czym go najlepiej połączyc
chodzi mi o to zeby trening był jak najbardziej podzielony 5 dni treningow dwa wolne
wczesniej jak nie robilem pleców i nóg to bylo ok bo wyglądało to tak ze moglem kazdy mięsien robic osobno bez łączenia i mogłem sie wtedy na danym mięsniu idalnie skupic
P: klata
W: biceps
S: triceps
Cz: wolne
P: wolne
S:barki
N: wolne
No a teraz wyglą to tak
P: klata triceps tu
W: biceps
S: plecy lub tu triceps
CZ: wolne
P:barki
S:nogi
N: Wolne
no i tu nie wiem bo jak połącze z klatą to nie wiem czy będe miał siłe żeby wziąśc taki ciężar jak bym robil z plecami i nie zrobie tyle seri bo triceps będzie już zmęczony cwiczeniami na klatke
a z kolei jak będe robil z plecami to nie wiem czy nie będzie za często cwiczony bo poniedziałek klatka więc triceps tez pracuje potem sroda a potem piątek barki i przy wyciskaniu za glowy lub przed głowy tez będzie angażowany
jeszcze jedno pytanie czytalem ze jeśłi w jeden dzien robie biceps to na następny nie powinno się robic pleców. Czemu?

ZAKWASY TO OZNAKA
NADEJŚCIA MASY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tutaj masz prawidłowe rozkłady na 5 dni:

Plecy + brzuch
Klatka
off
Nogi
Barki
Triceps + biceps
off

Nogi + brzuch
Klatka
off
Plecy + tyl barku
Przod/bok barku
Triceps/biceps
off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

5 dni to za dużo jeśli nie masz odpowiedniego stazu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1548
Ale zrozum ze tak jest mi lepiej bo moge się lepiej skupic na kazdej parti i wogole wtedy mam więcej siły a po za tym odpowiedzcie na te pytania ktore tam zadałem

ZAKWASY TO OZNAKA
NADEJŚCIA MASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4282
no wg. mnie 5 dni to tez za duzo, ale to Twoja sprawa..

wracajac do tematu to wg. mnie z klatka, sam tak cwicze i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
W treningu 5 dniowym plecy i nogi powinny miec osobny dzien.

https://www.sfd.pl/[ART]_MASA-t600434.html

Przeczytaj ten temat, masz wszystko wyjaśnione.

Wyciskaniem zza głowy w barkach sobie stawy rozwalisz.



Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-09-25 18:35:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
jak nie cwiczysz nog i plecow to tak jakbys w ogole nie cwiczyl./ po c*** robic osobno biceps czy triceps. to malutka parita. nie wymaga wiele cwiczen i serii. szczerze to wiedzy nie masz w ogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1548
cwicze nogi i plecy, pisalem ze wczesniej nie cwiczyłem piszecie ze piec dni to za duzo cwicze tak juz 9 miesiąc i wydaje mi sie ze jak na ten czas to dosc duzo wycwiczyłem, narazie jeszcze nogi są slabe ale będzie lepiej.
A co do wyciskania za głowy robie tak w sumie od początku staram sie to cwiczenie wykonywac poprawnie technicznie bez szarpanych ruchów i nie przesadzam z ciężarem i jest dobrze
No a co z tym ze wtorek biceps a sroda plecy czy tak moze byc???

ZAKWASY TO OZNAKA
NADEJŚCIA MASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie może być bo bo bicu nie zrobisz dzień potem pleców...

Wyciskanie zza głowy jest kontuzjogenne nawet z małym cięzarem i bez szarpanych ruchów, sam tor ruchu nie jest naturalny...

5 dni to za dużo jak na 9 miesięcy ale zrobisz jak będziesz uwazal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1548
Ale dlaczego tak nie moze byc ze plecy po bicepsie, chodzi o podciąganie na drążku że tez angazuje bicepsy ?
A co do pięciu dni to za duzo bo moge sie przetrenowac i będą spadki czy mogą jakies kontuzje wystąpic...?

ZAKWASY TO OZNAKA
NADEJŚCIA MASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przy ćwiczeniach na plecy pracuje biceps i męczac go dzien wczesniej nie zrobisz dobrze pleców bo biceps nie da rady, nie będzie regeneracji.

4 dni optymalne moim zdaniem ze stazem mniejszym niz 2-3 lata ciaglych treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1548
No dobra to gdzie wstawic plecy przy pięciodniowym narazie, chociaz zastanawiam sie nad 4 dniowym ale narazie pięcio

ZAKWASY TO OZNAKA
NADEJŚCIA MASY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na atlasie

Następny temat

Oreamnos/Dziennik-będzie forma...kiedyś może

WHEY premium