SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Również nie widzę nic nadzwyczajnego w twojej sylwetce. Ani te nogi nie sa zbyt masywne, ani talia nie jest talia osy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Rowniez mam ten sam problem tylko przy wiekszym wzroscie i wadze. W klacie 100cm w biodrach 103. Przed siłownia gora zero miesni praktycznie 32 w bicku , tłuszcz na brzuchu, a uda około 60cm i lipny woglad patrzac z tyłu np. bedac w dzinsach. Trzeba przytyc i tyle. Trzeba sie liczyc ze bedzie sie inaczej wygladac majac 80kg niz ktos kto ma podobna ilosc miesni i tłuszczu i wazy 70kg bo biodra dodaja kg. W tym i moim przypadku zeby jako tako wygladało trzeba miec te 80kg ale przy bf 12-13% i wtedy jakos bedzie wygladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Trzeba po prostu dokładać jak najwięcej mięśni i proporcje się wyrównaja.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nogi lekko wieksze od gory, ale problemu nie ma wiem, ze jest moda na skinny leg, ale nie jestes chlopakiem tego typu, wiec ubieraj smialo portki meskie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Weź po prostu się za porządną miskę i trening oczywiście jednocześnie albo jeśli fizjo każe zanim zaczniesz trenować ogarnij wady postawy i spokojnie te niewielkie dysproporcje wyrównasz.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
tomQ-MAG hahahah wiem ze mój problem może wygląda tak jakbym chciał nosić takie jeansy ale ja raczej chce po prostu pozbyć się niedoskonałości a mam ich wiele dziękuje za wypowiedź! :D

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
rion10 zbieram juz na sztange laweczke i hantle i znaczne robić cos w tym kierunku co do wad postawy raczej szybko się ich nie pozbede

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Ale widziałem wypowiedź kogoś na portalu ze można trenować z pogłębiona lordozanie na stojąco czy jakoś tak ale możliwe ze gadam bzduzy bo jestem w tej sprawie kompletnym laikiem

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Mam jeszcze jedno pytanie biegac czy nie biegać?

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Czubek123
Ale widziałem wypowiedź kogoś na portalu ze można trenować z pogłębiona lordozanie na stojąco czy jakoś tak ale możliwe ze gadam bzduzy bo jestem w tej sprawie kompletnym laikiem


Nie zawsze. Jeśli wada jest duża to przesadzanie z obciążeniem w pozycji stojącej może przeciążać kręgosłup.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoczęcie treningów w domu podczas redukcji

Następny temat

Dieta na masę dla początkujących

WHEY premium