SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Powrot na siłownie = mega redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
Witaj;) dzis tak po forum troche skakalem moze Cie to zainteresuje


https://www.sfd.pl/Dobry_trening_brzucha_z_Flex_a-t93118.html

bardzo fajny plan treningowy brzucha a na dole cos o aerobach :)

https://www.sfd.pl/Utrata_tłuszczu_-_demitologizujemy_aeroby-t230835.html

ale wiesz mozesz robic aeroby tracac zbedne kilogramy... pozniej po redukcji ... cwiczyc na mase czysta mase miesniową. Pozdrawiam

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 811
a dzieki przyda sie napewno jestem po treningu tak jak pisalem wczoesniej wchodzilem na stopien 25min po 18 poszlem na silke robilem barki i kaptury spoczko trening troche na rowerku posmigalem niedalem rady wiecej bo od tego stopnia uda z boku mie bola przeciezone jak na dwa dni wchodzenia na stopien dla nich. Błyskawiczna przysyłka ze sklepu sfd dzisaj przyszla paka wziolem juz na stawy i zdrowe tluszcze od jutra zaczynam sorcha brac ide spac bo padniety jestem pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
No to super:) ja Ci zycze Miłego dnia i ciagle Cie wspieram patrzac co tu piszesz w dzienniku:) Pozdrawiam.

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 811
Piątek - po treningu dzisaj zrobiłem sam biceps czuje zmeczenie na nogach od tego stopnia dzisaj tylko posmigalem jedno razowo z obciazeniem na rowerku 10min dam odpoczac nogom wziolem rano 1tab sorcha i po poludniu 3tab sorcha wszysko ok narazie :) jutro z ranca pobiegam zobacze jak na to nogi a puzniej na basen jade wieczorkiem pozdro :)

Zmieniony przez - zex w dniu 2010-01-15 16:38:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 811
Sobota- tak jak pisałem wczesniej dzien podstawowych pomiarow nadczo a wiec
waga 105,8
pas 113
biceps 42,7

Dziśaj mam zamiar iść pobiegać chociasz jestem jeszcze przezebiony a na dworzu -13 brrrr.... a wieczorkiem ide na bassen poplywac dzisaj walne se na sniadanie omlet twarogowy a na obiat upichce wolowinke :) a mam pytanko co robić żeby brzuch zaczoł spadać niekturzy mowią żeby go ćwiczyc ale z doscwiadczenia wiem ze jak zaczne go cwiczyc to przez dlugi czas bedzie on rusl a nie malał a mi chodzi pierw zgubic fałtki :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
no jak brzuch bedziesz cwiczyl to miesnie beda rosnac, ae tluszcz ktory nam zalega bnedzie stopniowo ubywal wiec cwicz go spokojnie. Pozdrawiam ps i jak tam basenik ;)

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
ale widze waga zeszla troche tak trzymaj ! pozdrawiam

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 811
basen git ja w wodzie to jak rybka :D wczoraj zakupiłem sobie 6szt batonikow matrix protein a tak żeby leżaly sobie w schowku w aucie że jak zglodnieje albo gdzies jade wszamac :) dzisaj kompletny relax nic nierobie :) odpoczywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
nie wiem jak te batoniki wygladaja, ale uwazaj bo w zime w schowku wszystko zaczyna plynac od goracego nawiewu wiem, bo mam doswiadczenie hehe, snickersy to jak woda, ale moze te twoje batoniki maja taki sklad, ze nie ma co plynac

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 811
mysle e nic sie im niesteanie https://sklep.sfd.pl/Olimp_Baton_Matrix_Pro_32__czekolada/wanilia-opis741.html

masz link do skladu mysle ze gorzej by bylo wlasnie w lato bo by pabka sie zrobila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silowy trening

Następny temat

Plan FBW do oceny- moj pierwszy, czy nie za cięzki?

WHEY premium