SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik na 5 dni, czyli... dwie Marty trenują nie na żarty %-) Foty str. 5,9,13,16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
1. Lady vs. ławka pozioma





2. lewitacja part 2 czyli Martucca fruwa na drążku





3. ...a Lady zbyt gwałtownie siadła na maszynie i przeprznęła o glebe





4. plecy Martuccy na wioślarzu





5. wyrypane jak konie po westernie





6. zgooooooooon!

















7. Martucca baletnica





8. wypiska z treningu





9. Martucca i jej mięśnie pleców





10. Lady i jej mięsień brzuchaty łydki





11. Lady baletnica





12. Martucca z ledwością oparła się pokusie wskoczenia na muzealne łoże





13. relaxik





"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
JESTEŚCIE WIELKIE!!! Dziennik powinien być podwieszony jako główny motywator
W wypisce najbardziej podoba mi się komentarz drukowanymi literami

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze dzisiejsza kolacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wariatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
hmm..

Dobrze się prezentujecie, ostro musicie kręcić jak takie czerwone z twarzy ja takiej rzeźni nie mam

małe zdjęcia lepiej się prezentują i też zacznę takie wprowadzać

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
"fajterce coś w nadgarstku i barku przeskoczyło i na wszelki wypadek zmieniłyśmy plany"
Strasznie nie chciałbym burzyć sielankowego nastroju i ogólnej ekscytacji, ale...
hmmm, ale strasznie szkoda, że nikt nie spytał czy jest jakiś jasno określony cel tego za******lania przez 5 (sic!!!) dni jak szaleniec, jaka przewidziana jest kontynuacja, jak się to np wpisuje w ogólny plan treningowy rzeczonej fighterki Strasznie szkoda, bo sporo tu widzę osób, które znają się przecież na rzeczy. A jak nieśmiało pozwoliłem sobie trzymać kciuki za umiar to dowiedziałem się, że jeszcze będzie czas odpoczywać. Oby nie lecząc kontuzje. Tak że Marta nie gniewaj się, ale z czystej przyjaźni cieszę się, że już skończyłaś

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopt powiem szczerze... Nigdy nie przypuszczałabym, że coś takiego będzie miało miejsce, bo są to przecież moje normalne treningi, które wykonuję ponad rok, a miałam okresy, że trenowałam z większą intensywnością (patrz 10 tygodni konkursowych)
Jedyna różnica w tym, że zazwyczaj robię dzień przerwy co 3 dni... Poza tym, mój mąż jest fajterem i moich treningów nawet nie można porównywać z jego

Tyle w kwestii mojego usprawiedliwienia się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale Kopt nikt przecież Lady Marcie niczego nie zadał żaden plan dla niej nie istniał, ona SAMA decydowała co zrobi i robiła to co ja bawiło widocznie z takim zamiarem pojechała do Marty - poszaleć.
Pozostaje mieć nadzieje ze to tylko "cos przeskoczylo"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja mam na swoim koncie dużo cięższe treningi (i raczej nie uważam ich za szaleństwa), np. wytrzymałościowowe po siłowych na ciężarach przez 7 dni pod rząd, w tym jeden trwający prawie półtorej godziny i nigdy kontuzji żadnej nie miałam

Więc nie mam pojęcia z czego to wynika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Martucca:
"Tyle w kwestii mojego usprawiedliwienia się"
Ależ Martucca, zupełnie nie masz się co usprawiedliwiać Każdy powinien mieć własny rozsądek i czasem słuchać dobrych rad

"są to przecież moje normalne treningi, które wykonuję ponad rok, a miałam okresy, że trenowałam z większą intensywnością"
Co nie znaczy, że druga Marta tak samo trenowała i z podobną intensywnością. I to też nie jest do Ciebie

Oliques:
"ale Kopt nikt przecież Lady Marcie niczego nie zadał żaden plan dla niej nie istniał, ona SAMA decydowała co zrobi"
Niemniej po coś założyła "dziennik" treningowy Opowiem Wam taką historyjkę z Egiptu. Trenują sobie jakieś 2 miesiące pod okiem Wodyna. Niedawno pojechałem z rodzinką na wakacje i tam sobie chodziłem na siłownię. Mam trening precyzyjnie ustawiony, wiem ile serii, ile powtórzeń, dokładnie jaki ciężar itp. Przychodzi koleś, siada na atlasie i krzyczy do mnie: "jeszcze jedno, dasz radę, działaj!"
A ja kuźwa wiem, że dam radę, tylko nie o to mi chodzi, żeby cisnąć jak głupi Pozwolę sobie zauważyć, że komentarze z tego dziennika miały podobny charakter
Nie odzywałbym się, gdyby nie to, że kiedy apelowałem o umiar, to nie dość, że mój głos zginął w tłumie radosnych pokrzykiwań, to jeszcze się dowiedziałem, że "jeszcze będzie czas" itp. A ja po prostu znam Martę, trenowałem z nią kiedyś w jednym klubie, znam ludzi, którzy ją znają i w pamięci mi kołatało jakie miewała problemy. Jeśli takie dzienniki mają mieć jakąś wartość, to ja bym upatrywał ją głównie w tym, żeby pomagać ludziom, by nie zrobili sobie krzywdy, zadawać właściwe pytania itp. "Dasz radę" to każdy potrafi
I no offens dziewczyny. Ja Was na prawdę wszystkie strasznie lubię. To tylko garść uwag

PS. "Powiesić temat"....... chyba ku przestrodze. Aby wykonywać ciężki trening, trzeba też się do niego przygotować

Zmieniony przez - kopt w dniu 2010-07-08 10:18:48

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Staż 6 miesięcy - Splitt

Następny temat

Różne opinie. OCENA MASA.

WHEY premium