SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy/Madzianna87

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Przyszedl czas i na moje podsumowanie

Na forum jestem juz rok z hakiem i wydawalo mi sie ze moja wiedza o treningu jest juz calkiem przyzwoita ale konkurs pokazal mi jak bardzo jestem zielona I dobrze, to znaczy ze jeszcze wszystko przede mna Bardzo dziekuje Obliques za wybranie mnie do konkursu, treningi i wskazowki dotyczace diety. Niesamowite ze zawsze dobrze wiedzialas kiedy sie nad soba rozczulam i potrzebuje bacika Crossfit bardzo mi sie spodobal chociaz bylo go chyba u mnie troche mniej niz w innych dziennikach ze wzgledu na wade postawy. Niemniej taki krotki, intensywny i dynamiczny trening zdecydowanie bardziej mi odpowiada niz dlugotrwale cardio do ktorego musze sie zmuszac wszystkimi resztkami silnej woli.
Pierwszy raz jestem tez na niskich kaloriach i musze przyznac ze ciezko to znosze, szczegolnie w polaczeniu z takim intensywnym treningiem, chodze poirytowana, mam problem z koncentracja, od razu po posilku odliczam czas do nastepnego, a to podobno jeszcze nie koniec. No ale powiedzialam A to teraz musze jakos wymeczyc reszte alfabetu.
Ciesze sie tez ze zaczelam dbac o swoja postawe razem z fizjoterapeuta i dziekuje Arphiel za pomysl z podologiem, caly czas cwicze i chodze we wkladkach korekcyjnych.
Dziekuje wszystkim zagladajacym tu osobom i innym uczestnikom konkursu za ogromna motywacje

No i fotki
Duzo pracy przede mna ale jeszcze nie powiedzalam ostatniego slowa


Poczatek konkursu








Pozowania wciaz sie ucze (jak widac )





i dowod ze czasem zakladam cos innego procz dresow




Dziekuje wszystkim za super zabawe

Zmieniony przez - Madzianna87 w dniu 2015-02-01 16:53:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34983
Bardzo ładne proporcje! Jak dla mnie, pozy wyglądają świetnie - pełna profeska . Będę Ci kibicować w drodze na scenę!

W kiecce też super wyglądasz .

Zmieniony przez - al0 w dniu 2015-02-01 19:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Jak pięknie!!! Ale ładna jesteś! I jakie Wy macie płaskie brzuchy!!!!! Pozy super, brawo, będę kibicować razem z Al ! I masz takie śliczne, zgrabne nogi....

Zmieniony przez - carrramba w dniu 2015-02-01 19:55:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Gratulacje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i gatki się na nowej pupci napięły od razu!

Madzia, piękna kobieta z ciebie i oczu nie mogę oderwać od twojej pupy na zdjęciu w ostatnim zestawieniu w kostiumie... zazdrość mnie zżera!

powodzenia!

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-02-01 20:50:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Ale ty zgrabniutka jestes i jaka sie piekna wkleslosc pokazala z boku posladka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Brawo, brawo!! Ale super sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Przystępując do konkursu wyglądałaś pięknie.
A teraz? Po prostu jak marzenie.
Gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Piękności
ale dwójeczka też niczego sobie

Trzymam kciuki za udany debiut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Dziewczyny bardzo Wam dziekuje za tyle milych slow To wiele dla mnie znaczy szczegolnie ze stresuje sie tymi debiutami ze chu chu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słuchajcie Apel do wszystkich crossfitowców

Następny temat

Crossfit

WHEY premium