SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik - topienie boczku jak masełka na patelni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Wpis za wczoraj

16.02.2014

Dzisiaj niestety już nie dałem rady. W pracy od 7:00 do 19:00 i całkowicie już poluzowałem.

Dieta
Rano dwa batony, na śniadanie w pracy o 12:00 znowu biały chleb, szyneczki, ser, dżemy, ciastka itp. Wieczorem po pracy obiad w barze - smażony w kurczak w panierce + frytki + marchewka + 2 piwa Żywiec.

Kalorycznie mogło i wyjść na minus ale raczej całe wczorajsze jedzenie to syf.

Trening
Brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
17.02.2014

Odespałem ten ciężki, nudny weekend i spałem dziś do 10:30. Nawet nie wiem kiedy wczoraj po tych 2 piwach usnąłem, obudziłem się w szlafroku, z laptopem na łóżku...chyba po prostu zemdlałem

Dzisiaj wolne, jutro wolne, pojutrze wolne...popojutrze do pracy dopiero na 19:00.

Dieta
To co w tabeli ale niestety to nie wszystko. Rano pojechałem do Rodziców i zjadłem tam ziemniaczka z cukierni, prince polo XXL i szklankę soku pomarańczowego. Kalorii z tabeli też więcej nie mogłem jakoś wcisnąć. Łącznie pewnie wyszło lekko poniżej 2500 kcal.

Trening FBW plecy + triceps 19:00 - 20:55
- 10 min bieg na bieżni, tempo 9 kmh

- podciąganie na drążku z przeciwwagą za głowę 5x
- ściąganie linki wyciągu górnego za kark siedząc 5x
- unoszenie tułowia w opadzie z zaczepionymi nogami o stojak 5x
- wiosłowanie sztangielką z kolanem opartym o ławkę 5x

- pompki na poręczach 8/7/7
- francuskie wyciskanie sztangielki stojąc 3x
- ściąganie linki wyciągu górnego nachwytem 3x

- 5 min rowerek stacjonarny, tempo 26 kmh, trudność lvl 8
- 15 min rowerek stacjonarny, tempo 26 kmh, trudność lvl 7

Ciężarów nie mam bo se skasowałem na komórce. Dzisiaj bez MC bo nie czułem tego. Chciałem zaatakować 20 min rowerku na lvl 8 ale różnica między nimi okazała się kolosalna. Taka że po tych 5 minutach na lvl 8 po przełączeniu na lvl 7 po prostu odpoczywałem jadąc. Będę "skubał" po trochu.

Dodatki
- 3 tabsy gold omega 3
- coca cola zero
- ziemniaczek z cukierni + prince polo XXL + szklanka soku pomarańczowego

Jutro nareszcie snowboard. Wyjeżdżam rano i wracam w czwartek koło 17:00 żeby zdążyć na 19:00 do pracy. Także wtorek, środa, czwartek bez diety - a treningiem będzie stok.






Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-02-17 23:15:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
18-19.02.2014

Dni na stoku, bez diety. Pierwszy dzień w sumie tylko 5h na stoku, drugi za to równe 10h Oczywiście z małymi przerwami na coś do jedzenia.

Dieta
Jedzenie z karczmy, piwko, coś słodkiego, zapiekanki itp. Raczej syf.

Trening
Stok

Wróciłem dzisiaj około 12:00 bo po wczorajszym nie dałem rady dziś już jeździć. Nogi zmasakrowane przez skoki - upalałem ile się dało. Zobaczymy jak to się dzisiaj potoczy. Na 19:00 do pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
20.02.2014

Powrót do Krakowa około 12:00, od razu podjechałem do Rodziców, ogarnąłem sprzęt zimowy, siłownia, posiłek, praca. W sumie nic więcej dzisiaj.

Dieta
To co w tabeli + rano drożdżówka z jakimś dżemem w aucie na szybko w trasie - także łącznie było ze 2500 kcal. Posiłek potreningowy w postaci owsianki bo nie miałem czasu gotować. Nie pamiętam żebym kiedyś zjadł tak kaloryczny posiłek jak ten :D

Trening klatka + biceps
- wyciskanie sztangielek na ławce 45 stopni 5x
- podciąganie na drążku z przeciwwagą do klatki 5x
- rozpiętki leżąc 5x
- wyciskanie sztangi na płasko 4x

- wyciskanie sztangi na biceps stojąc 3x
- uginanie ramion ze sztangielkami stojąc ze skrętem nadgarstka 3x
- linka podchwytem 3x

Nie było czasu na rozgrzewkę i aero po siłowni bo na 19:00 praca.
Myślę że jednak urwałem ten dzień już na plus po powrocie.

Dodatki
- 3 tabsy gold omega 3
- pepsi light lemon
- drożdżówka z dżemem

Jestem właśnie na nocce w pracy, jutro rano idę spać i wieczorem druga nocka od 19:00 do 7:00 - może być ciężko z czasem.






Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-02-20 22:36:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
21.02.2014

Wczoraj niestety poszedł jeszcze baton twix na nocce
Dzisiaj wstałem o 12:30, trening i do pracy na 19:00.

Dieta
Weszło malutko kalorii, nie chcę mi się już dziś więcej. Poza tabelą rano francuska drożdżówka z minimalną ilością czekoladowego nadzienia.

Trening
- 4,5 km bieg na bieżni, tempo 9 kmh
- 4,5 km bieg na bieżni, tempo 10 kmh
Razem: dystans 9 km, czas 57 min 15 sek

Dało lekko w dupę chociaż kondycyjnie dalej czułem zapas sił i oddechu...ale niestety kolano dostało. W pracy był ból nawet podczas chodzenia - na szczęście już przeszło.

Dodatki
- 3 tabsy gold omega 3
- pepsi light lemon
- 4 wolfy free

Jutro rano śpię po nocce i wieczorem idę na imprezę...ale taką pełną gębą...pierwszy raz w tym roku nie licząc wyjazdów oczywiście. Także diety nie będzie, co do treningu zobaczymy...może zdążę zrobić split plecy + triceps. Niedziela nocka w pracy i znowu chciałem PON-ŚR wyjechać ale zobaczymy...czyli bardzo różnie z tą dietą przez cały okres od ostatnich pomiarów.

Co będzie Waszym zdaniem lepsze dla odchudzania i polepszania kondycji: przejście na HIIT czy polepszanie czasu na dystansie 9 km ?






Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-02-21 23:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3024
hiit zawsze lepszy, do zwykłego cardio organizm bardzo szybko się adaptuje

Nie ma skróconych dróg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
22.02.2014

Brak treningu i diety. Fast food, coś słodkiego, 5 piw, powrót koło 24:30 do domu. Dzisiaj lekko przymulony jestem ale jakoś walczymy o "dobrą" niedzielę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
raktut
hiit zawsze lepszy, do zwykłego cardio organizm bardzo szybko się adaptuje


To zależy.
Przede wszystkim w jaki sposób te 9 km będzie pokonane, czy ogólnie jak będą robione aeroby. Przerabiałem wiele przypadków, gdzie zastosowane interwały o wysokiej intensywności nie przynosiły efektu, a paradoksalnie podmiana na interwały o niskiej intensywności/aeroby przyczyniała się do poprawy wyników.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jak tak patrze ostatnimi dniami w lustro to sylwetka fajnie się zmieniła. Coś tam widać troszkę że wiem jak siłownia wygląda. Chociaż dla ludzi robiących masę jestem plackiem
Niestety tłuszcz na brzuchu niszczy ten efekt. Zwłaszcza jak usiądę albo się schylę. Zostało tylko na brzuchu i boczkach. Cała reszta już mi pasuje.

Co do aero / interwałów to w postaci biegania.
Interwały sprawdzę następnym razem - ale też na bieżni.

Podoba mi się że mogę biec 9 km bez zmęczenia...i jednocześnie nie podoba mi się to że mnie to nie męczy bo mam wrażenie że przez to kondycja nie idzie już w górę. Nie mam zamiaru jednak biegać więcej i więcej bo moim celem nie jest maraton. Moim celem jest wytrwać tą godzinę w coraz cięższych i cięższych warunkach.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-02-23 20:38:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
23.02.2014

Dziś średnio się po imprezce czułem przez połowę dnia. Wypadłem z formy

Dieta
To co w tabeli, potreningowo płatki z WPC bo nie zdążyłem gotować.

Trening

- 10 min bieg na bieżni, tempo 10 kmh

- podciąganie na drążku za plecy z przeciwwagą 5x
- wiosłowanie sztangielką 5x
- ściąganie drążka wyciągu górnego za plecy 5x
- unoszenie tułowia w opadzie z zaczepionymi nogami 5x

- pompki na poręczach 6/6/6
- francuskie wyciskanie sztangielki stojąc 3x
- ściąganie linki wyciągu górnego nachwytem 3x

- 20 min rowerek stacjonarny, tempo 26 kmh, trudność lvl 7

Odpuszczam rowerek na lvl 8 bo za ciężko, po siłowni wolę normalnie na lvl 7 aero zrobić i się przypocić niż katować nogi na lvl 8. Następnym razem MC.

Dodatki

- 3 tabsy gold omega 3
- pepsi light lemon
- 3 wolfy free






Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-02-23 21:11:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na odchudzanie, proszę o porady !

Następny temat

Dążenie do normalności

WHEY premium