SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy - Michał Dobosz Kulturystyka Klasyczna

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 5512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
bardzo smakowicie prezentuje sie ten posilek .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3646
Przyznam że smakowało jeszcze lepiej niż wyglądało:), staram się w ramach ustalonej kaloryczności jeść jak najróżnorodniej:). Ale czasami mimo tego że lubię gotować dopada mnie lenistwo:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3646
Witam po przerwie, niestety od połowy zeszłego tygodnia mam przymusową przerwę i to przynajmniej do końca tego tygodnia:/. W czwartek wysunął mi się dysk w odcinku piersiowym kręgosłupa i generalnie od tamtej pory leżę, dziś jest pierwszy lepszy dzień. W tym tygodniu jak dobrze pójdzie to koło piątku zacznę lekką rehabilitację. Niestety tak czasami bywa ale niema tego złego, przynajmniej odpocznę trochę od treningów siłowych. W zeszłym tygodniu udało mi się zrobić trzy treningi przed kontuzją: klatka, plecy i barki. Dieta była dosyć standardowa bez wymyślnych posiłków głównie ryż piersi i warzywa w różnych wariantach, jedyne co zmieniłem to skróciłem okno żywieniowe do 8h teraz zaczynam jeść o 16. Mam nadzieje że dzięki temu trochę się zabezpieczę przed obrośnięciem w zbędny tłuszcz:). Póki nie zacznę trenować odstawiam też gainer i białko, zostanie mi jakieś 2400-2500kcal

Tak wyglądały treningi:

Poniedziałek Klatka:
- Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 8s 10p
- Pompki na hantlach/ pompki z nogami na ławce 4s 10p
- Przenoszenie hantla za głowę 4s 10p

Brzuch:
- spięcia brzucha leżąc 3s max

Wtorek Plecy:
- Podciąganie na drążku nachwytem rozstaw rąk trochę szerzej niż barki 10 powtórzeń
60s przerwy
- Podciąganie na drążku podchwytem rozstaw rąk na szerokość barków ( tu skupiałem się na wydłużonej fazie ekscentrycznej) 10 pow.
60s przerwy
- Podciąganie do drążka podchwytem w pochylę do tyłu pięty oparte na ziemi 10p
60s przerwy
- Podciąganie na drążku nachwytem szeroko 10p
60s przerwy
- Podciąganie na drążku podchwytem rozstaw węziej niż barki
180s przerwy i od nowa

Skończyłem na 4 seriach

Łydki:
- Wspięcia na palce siedząc 3s max
- Ośle wspięcia 3s max

Środa Barki:

- Unoszenie hantli w opadzie tułowia 4s 10p
- Unoszenie talerzy bokiem stojąc 4s 10p
- Unoszenie hantli w przód stojąc 4s 10p
- Seria łączona:
Odwrócony butterfly/Wyciskanie na maszynie siedząc/High pull na wyciągu dolnym stojąc 10p
120s przerwy

Skończyłem na 4 seriach

Brzuch:
- spięcia brzucha leżąc 3s max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no ja tez lubie tak pojesc niesety czasami brak zczasu a czasami lenistwo sprawia ze pozostaje monotonia lub jakis smiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3646
Normalne chyba każdy tak ma, szczególnie jak się pracuje po 14-16h dziennie. A propos śmieci to nie przyznam się co jadłem przez ostatnie parę dni leżenia w łóżku:/. A dziś mam dzień czyszczenia lodówki, na pierwszy ogień poszedł biały ser:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja nie musze jej czyscic kostke nialego sera mysze zawsze zjesxc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3646
Dzisiaj pierwszy trening po tygodniowej przerwie, przez cały ostatni tydzień odpoczywałem a od czwartku zacząłem lekką rehabilitację (rolowanie, skręty itp.). Niestety nie jest jeszcze idealnie ale tak czy siak postanowiłem już wrócić do treningów bo ciężko było bez nich wytrzymać:). Dziś zrobiłem barki bo na większą grupę mięśniowa nie miałem odwagi:/, wprowadziłem też zmiany w diecie.

16:00 Kurczak 5 smaków
- pierś 200g
- ryż basmati 50g
- olej lniany 21g
- warzywa chińskie

19:40 30g Izolatu

20:00 Kurczak 5 smaków
- pierś 200g
- ryż basmati 50g
- olej lniany 21g
- warzywa chińskie

a na kolację będzie:
- 250g białego sera (i to nie ze względu na czyszczenie lodówki:P)
- 10g żurawiny
- 20g słonecznika
- 10g migdałów

Generalnie zmiany będą polegały na rotacji węglami, dziś wypadł dzień nisko-węglowodanowy (1g węgli na kilogram masy ciała) jutro będzie dzień średnich węgli (2g) a w środę wysoko-węglowodanowy (3g). Białko i tłuszcze na stałym poziomie (2,5g i 1g). Uśredniając wychodzi około 2250kcal.

Barki:
- Podrzut jednorącz w siadzie na ławce 3s 10p
- Unoszenie hantli bokiem siedząc (plecy oparte) 4s 10p
- Unoszenie hantli w opadzie tułowia 3s 10p

- Odwrócony butterfly/ high pull z linką wyciągu dolnego leżąc/ wyciskanie siedząc na maszynie 3s po 12p

Brzuch:
- Spięcia brzucha z nogami na ławce 3s max

i na koniec jeszcze 15 min mocnego cardio (tętno 160)

Niestety to jeszcze nie jest to jeśli chodzi o ciężary i przede wszystkim intensywność ale nic na to na razie nie poradzę:/, mam tylko nadzieje że szybko te pie... plecy puszczą bo mnie już zaczynają wku...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja dopiero za diete konkretna biore sie po wakacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3646
Ja też dopiero września będę brał się za mocniejsze treningi, a skoro zostało jeszcze trochę czasu to stwierdziłem że pokombinuje trochę z dietą. Nie próbowałem jeszcze rotacji węglami poza sezonem startowym, zobaczymy co z tego wyjdzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3646
We wtorek miałem zrobić bic i tric bo jeszcze plecy były w cienkim stanie ale coś mnie naszło na klatkę i okazał się to strzał w 10:D. Przy wyciskaniu coś strzeliło i plecy wróciły do normy:).

Klatka+łydki
1 Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 6s 10p
2 Pompki wąsko z rękoma na ławce/ Pompki szeroko z nogami na ławce po 10p 4s
3 Rozpiętki na ławce płaskiej 4s 10p
4 Przenoszenie hantla za głowę 4s 10p

1 Wypychanie palcami platformy suwnicy 7s 12p

I na sam koniec takie małe interwały: 10 burpees 3min na bieżni/ 4s

W diecie poza dniem średnio-węglowodanowym (200g ryżu) zmian nie było.

Wczoraj zrobiłem sobie wolne i miałem trochę więcej czasu na gotowanie i kombinowanie z posiłkami:). Wypadł mi akurat dzień wysokich węgli. Na zdjęciu możecie podziwiać moje kulinarne szaleństwa:), sernik białkowy na kolacje i maślany kurczak z żółtym ryżem, musem kalafiorowym i kalafiorem:)





Zmieniony przez - Kleros w dniu 2014-07-24 13:44:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kinga Szweda sezon 2013/2014

Następny temat

WHEY C-6 NOWE SMAKI

WHEY premium