SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 z HI TEC

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz pytam skad ta przerwa w kulturystyce wiekszowsc osob ma tendencje do trzymania wody w nogach dlatego odpuszcza sie ciezkie trenoweanie nog i nawet cardio w koncowce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Ja przeważnie na 10-14dni przed zawodami nogi odpuszczam żeby skupić się mocniej na reszcie, tak przynajmniej było. Teraz normalnie będę jeszcze nogi trenował na jakieś 5-7 dni przed żeby nie mieć obolalych :)
Wody nie trzymam w nogach, wręcz przeciwnie, może na posladkowych tylko haha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Poza tym wszyscy wiemy, ze w męskiej sylwetce nogi nie są pokazywane. Co nie zmienia faktu, że jest to mój ulubiony trening i nie wstydzę sie swoich nóg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no wlasnie dlatego ja pewnie nie robil bym wogole przerwy od nog przewaznie ja ja robie zeby woda dokladnie zeszla bo tez lubie je trenowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Dzisiaj drugi dzień treningu FBW (FullBodyWorkout) przy urzyciu maszyn. Barki za bardzo dokuczaja żeby robić coś na sztandze i hantlach wiec katuje sie maszynami i całkiem nieźle mi to wychodzi :D
Dodatkowe cwoczenia rehabilitacyjne na na barki tez mega pomagaja (raz ze zwiększylem dosc mocno ruchomosc, dwa ze bola coraz mniej) :D
Do Śląska juz tylko 4 dni do MP 10 wiec niewiele :) Walczymy do końca, później przyjdzie czas na odpoczywanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Mistrzostwa Śląska za 3 dni a ja już po trzecim treningu FBW i muszę przyznać, że trening całego ciała działa na mnie rewelacyjnie :) Dawno nie czułem się tak dobrze :D

Kilka zdjęć formy po dzisiejszym treningu :D







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja pamietam je z zeszlej wiosny w koncowce juz nie dawalem rady szczegolnie przed olympia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Oj tak, jak barki zaczynają dokuczać to ciężko zrobić jakikolwiek trening porządnie. Na szczęście póki co mam spokój i mam nadzieję, że tak zostanie. Treningi znowu na wyższym poziomie i forma zdecydowanie lepsza :) Jeszcze dwa dni i scena w Częstochowie czeka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
i jak poszlo?? teraz ostatni tydzien do mp tam napewno wszyscy sie zjada co szykowali forme na wiosenny sezon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Finał był, niestety tylko na 6 miejscu. Prezentacje trochę zawaliłem ale popracuje jeszcze nad tym przez pare dni :) Poziom był niezły więc walka była al jak widać sędziowie zadecydowali, że inni są lepsi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arms Training

Następny temat

Po prędkości na Debiuty

WHEY premium