SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 z HI TEC

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Wnioski są wyciągnięte. Odwadnianie odpada, trening tez będzie prowadzony inaczej. Czasu jest niewiele ale na pewno na MP pokażę się z jeszcze lepszej strony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no napewno trzeba bo pewnie zawodnikow przybedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 257
Gratulację. Niezła forma i wynik też zwłaszcza że dużo chłopaków naprawdę było zrobionych. Poziom chyba lepszy niż w kulturystyce ekstremalnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no te kategorie napewno przyciagaja wiecej startujacych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Parę dni mnie tu nie było ale od czasu Debiutów jestem z dnia na dzień coraz bardziej zaganiany.
Tydzień regeneracji po zawodach przeszedł dość fajnie, czuję się naprawdę dobrze. Już nie przeraża mnie sztanga na siłowni, wręcz przeciwnie :D mam ochotę cisnąć coraz to cięższe treningi i tak właśnie robię.
Do Mistrzostw Polski coraz mniej czasu a ja mam zamiar bardzo solidnie i sumiennie ten okres przepracować.
Dzisiaj był trzeci dzień treningowy więc tydzień zaczynam dość mocno: Poniedziałek trenowana była klatka piersiowa (niestety z powodu problemów żołądkowych trening nie przebiegał tak jak chciałem i od połowy po prostu brakowało mi prądu - domyślam się, że było to spowodowane zbyt dużą ilością Argininy w stacku przedtreningowym, którego sam robiłem, niestety AMG się skończyło i musiałem kombinować, na szczęście dzisiaj przyjechał kurier z paczuszką od HiTec Nutrition znowu będę się wspomagał AMG, który naprawdę dobrze na mnie działa :D
Wczorajszy dzień to trening barków, bicepsów i tricepsów i tutaj już poszło zdecydowanie lepiej, zmniejszyłem Arginine w stacku i wszystko hulało tak jak powinno :D ogólnie trening mega mocny i bardzo satysfakcjonujący, już wczoraj wieczorem barki dawały o sobie znać, dzisiaj nie przestają :)
No i pora na dzień dzisiejszy, trenowałem jedną z moich ulubionych partii, mianowicie plecy :D Trening zacząłem wstępnym zmęczeniem mięśni, ćwiczeniem przyciąganie drążka wyciągu górnego bioder (wyszło chyba z 8-9 serii, trochę dużo ale czekałem na mojegopartnera treningowego i nie chciałem zaczynać treningu bez niego :D ), dalej było już z górki: podciąganie na drążku, przyciąganie linki wyciągu górnego do klatki siedząc przodem i tyłem do wyciągu, wiosłowanie półsztangą jednorącz i oburącz (serie łączone), przyciąganie ciężaru na maszynie i na koniec różnego rodzaju "kombinacje alpejskie" na maszynie ala "hummer" (postaram się wrzucić filmik :) ). Na konieć trochę brzucha i 45min aerobów na tętnie 60-70% HRmax :)

Tyle jeżeli chodzi o trening z trzech ostatnich dni, trochę ogólnikowo ale powrócę do wcześniejszej formy prowadzenia dziennika najprawdopodobniej już jutro, max od przyszłego tygodnia :)

Jeżeli chodzi o DIETĘ to tutaj pozwalam sobie jeszcze na trochę eksperymentowania. Doszło sporo Carbo (jako, że jestem ektomorfikiem duża ilość węglowodanów mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, będzie z czego ucinać przy docinaniu formy :D ).
Od dzisiaj do końca tygodnia będę badał reakcję organizmu na zwiększoną podaż tłuszczów kosztem ucięcia delikatnie węglowodanów (ale spokojnie węgli dalej zostaje sporo, zaraz opiszę jak wygląda standardowy dzień żywieniowy).

Dzień żywieniowy w moim przypadku:
Posiłek I (bądź jak kto woli śniadanie :D ):
-płatki owsiane 150g
-gruszka ok. 200g
-winogrono czerwone ok. 50-100g(zależy jak mi się urwie:D )
-Whey C-6 na wodzie 40g

TRENING

Posiłek II (potreningowy):
-150g ryżu basmati
-150g piersi z kurczaka
-warzywa (przeważnie suszone pomidory, świeży ogórek, rukola)
- czasami dojdzie plasterek koziego sera :D
-Carbo 50g
POSIŁEK BEZ TŁUSZCZÓW

Posiłek III, IV, V:
-50g ryżu basmati
-150g piersi z kurczaka
-warzywa (przeważnie suszone pomidory, świeży ogórek, rukola)
-30g oliwy z oliwek
-20g migdałów
- najprawdopodobniej dojdzie jeszcze ok 50g awokado
-50g Carbo

Posiłek VI (bądź jak kto woli kolacja):
-4 całe jaja gotowane (przyznam się, że dodaje do nich trochę ketchupu :D )
-20g migdałów

Jeżeli chodzi o suple:
do śniadanie: Omega 3, kompleks Wit. i Minerałów; glukozamina

Stack przdtreningowy:
AMG + 5g BCAA

20 min przed końcem treningu siłowego 10g BCAA (przed aerobami)

Stack potreningowy:
Creasteron + 5g BCAA

Przed snem:
BlackDevil, ZMA,GABA

To chyba na tyle :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
"kombinowanie" na Hummerze, polecam, naprawdę fajne czucie mięśniowe :)




Wiosłowanie półsztangą (chyba jedno z moich ulubionych ćwiczeń, ruch bez pełnego rozciągnięcia najszerszego, koncentracja na mocnym dopięciu łopatek)




I lekka głupawka na skłonach bocznych na ławce rzymskiej :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
I kilka zdjęć aktualnej formy!
Sory za jakość zdjęcia przy plecach :)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jaki kolejny start cos ustalone???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Mistrzostwa Polski za 5,5 tygodnia. 3 tygodnie jestem na normalnych weglach tj. ok 450g produktu + 300 Carbo i zobacze jak z tluzczami bede sie czul ale tez pewnie na dosc wysokich, ok. 160g, a pozniej 3 tyg. pewnie zejde z Carbo i tluszcze troszke zredukuje. Aktualnie poziom tkanki tluszczowej na oko ok. 7-9% wiec powinno byc dobrze na scenie, tym razem bez odwadniania i za jakies niecale 3 tyg probne ladowanie pewnie bede robil tluszczami :)

Przed Mistrzostwami Polski jeszcze planowany jest start na Śląsku dla sprawdzenia formy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 374
Zapraszam do śledzenia poczynań treningowych w okresie przygotowania przed MP2015:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arms Training

Następny temat

Po prędkości na Debiuty

WHEY premium