SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Buffecika

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
Witam, postanowiłem, że założę mój własny dziennik. Moje wcześniejsze tematy w dziale 'Trening w domowych warunkach)proszę usunąć, uważam, że to nie potrzebny spam. Jeśli nie, zostawcie je tam :)

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 15

Waga : 70

Wzrost : 182

Cel treningowy : Rozbudowanie mięśni

Staż treningowy na słowni : Trening domowy

Uprawiane inne sporty : Tai Chi

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Mam sztangielki w domu

Dieta : Poprostu zdrowo się odżywiam.

Przeciwskaznania medyczne : Zero.

Zażywane suplementy : Zero.




Poniedziałek:
Uginanie ramion nachwytem stojąc 3 serii po 15 razy

Uginanie nadgarstków ze sztangielką podchwytem w siadzie 3 serii po 15 razy

Uginanie ramiena ze sztangielką w siadzie - w podporze o kolano 3 serie po 15 razy

Uginanie ramion podchwytem ze sztangielkami stojąc3 serie po 15 razy

Środa:
Wyciskanie francuskie 3 serie po 8 razy

Przenoszenie ramion w tył poza głowę w leżeniu na ławeczce 3 serie po 8 razy

Wzniosy kapturów z obciążeniem w rękach przy pasie 3 serie po 15 razy

Wznosy ramion przodem w góre 3 serie po 8 razy

Brzuszki 3 serie po 15 razy

Pompki 3 serie po 8 razy

Piątek:
Przysiady z obciążeniem trzymanym w rękach przy pasie 3 serie po 10 razy

Wzniosy na palcach z obciążeniem trzymanym w rękach przy pasie 3 serie po 15 razy

Pół obroty z obciażeniem 3 serie po 15 razy

Teraz zdjęcia(to coś białego na bicepsie to blizna od poparzenia, na klacie też mam blizne.. mam nadzieje, że Was nie obrzydze, haha):



















Klata i brzuch jest dość spasiona, mam zamiar zrzucić ten tłuszczyk :D


Zmieniony przez - Buffecik w dniu 2011-07-26 20:50:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
Dziękuje za rady. Dzisiaj kupiliśmy gryf, 4 ciężary/jeden 10kg. Mam na dodatek ciężarki od sztangielek(2x 2kg, 2x 1kg). Dodam , że sąsiad ma ciężarki na sztangielki, więc możemy sobie dokładać i odejmować swobodnie.
Proszę o wypisanie jakiegoś treningu, który będzie angażował górną część ciała i dolną część.(górną bardziej)

Zmieniony przez - Buffecik w dniu 2011-10-05 21:28:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Trening do dupy, z tym co masz to jakieś FBW z elementami bodyweight, ja bym zrobił tak:

Przysiady z hantlami (jak starczy obciążenia to git, jak nie przysiady to bułgarskie z hantlami)
Podciąganie na drążku podchwyt/nachwyt
Pompki na trzech krzesłach (progresja obciążenia: co tydzień butelka 2l/obciążenie 2kg w plecak)
Wiosło hantlem
Wyciskanie hantli stojąc (jak starczy obciążenia na progres to git, jak nie naładuj na jeden hantel więcej i rób wyciskanie jednorącz)
Uginanie z supinacją nadgarstka
Wyciskanie francuskie hantla jednorącz
Brzuch

Serie dobierz do aktualnego poziomu wytrenowania lub według zasad FBW. Można jeszcze zrobić jeden zestaw i ćwiczyć A/B
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
Dziękuje za porade, zastanowię się nad kilkoma ćwiczeniami z Twojego zestawu, trening jest wprost dla mnie stworzony, nie mam problemu z wykonywaniem tych ćwiczeń.
Napewno będę miał drążek, ale to za tydzień/dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ale który jest dla Ciebie stworzony? Ten Twój czy mój?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
Mój trening, mój :P Źle to ująłem przedtem xD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nom widać po sylwetce jakie daje ten Twój trening, świetne rezultaty daje po prostu....

Słuchaj trening jest kompletnie zjechany, robisz partie w raz w tygodniu, odpada przy Twoim stażu, sprzęcie, i diecie. Nie trenujesz wszystkich partii, a na małe partie takie jak biceps wykonujesz po 12 serii, Burneika chyba tyle nawet nie robi, ale on ma... 18 lat stażu. I pewnie wszystko na małej intensywności (za mały ciężar).

Jeżeli chcesz mieć efekty, to weź FBW!

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-07-26 21:31:54

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-07-26 21:32:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
Cokta, dopiero przeszedłem przez jeden zestaw ćwiczeń(poniedziałkowe) tego treningu. Dopiero od poniedziałku zacząłem ten trening wykonywać.
Napisałem, że nie mam problemu z wykonywaniem tych ćwiczeń, bo próbowałem powoli wykonać je wszystkie i nie miałem problemu(dziś to robiłem).
Jeśli chodzi o wcześniejsze wykonywanie ćwiczeń - ćwiczyłem chyba 5 miesięcy temu, ale to było kompletnie bezsensu, uciągnąłem 2 tygodnie i zaprzestałem. Dopiero teraz biorę się za to na poważnie.

Zmieniony przez - Buffecik w dniu 2011-07-26 21:40:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dalej to jest bezsensu, a nie na poważnie......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
Jeśli chodzi o intensywność, jedne ćwiczenia robię sztangielką, która waży 9kg, a inne hantlami, które ważą 5kg.

Zmieniony przez - Buffecik w dniu 2011-07-26 22:07:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
Chyba jednak wybiorę trening podany powyżej przez Ciebie. Co dać za podciąganie? Drążka narazie nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To na razie nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TABATA!!!

Następny temat

figura klepsydry

WHEY premium