SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik + pytania nowego crossfit maniaka

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
Howdy! ;]]]

Dzisiejszy travel wod:

Tabata push-ups - najsłabsza runda: 4 (były aż 3 takie rundy :/), najlepsza runda: 11
+
Tabata sit-ups - najsłabsza runda: 10, najlepsza runda: 12

Dzisiaj padło na tabata, jutro dzień bez treningu, dłonie i reszta organizmu się trochę zregeneruje ;)

Za tydzień Drop Box w Poznaniu, nie wiem czy będę miał wolne - chcę jednak spróbować ;x

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
4 pompki przez 20 sekund wyszlo w najslabszej, dobrze Cie rozumiem?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
Tak - wychodzą braki siłowe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
Siem ;]]

Dzisiejszy travel wod to:

10 burpees, 10 sit-ups - 10 rund - czas: 14:10 :)

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
Yo!

Trochę w ostatnich dniach zaniedbałem nogi - wszystko przez to, że naciągnąłem sobie łydkę ( a konkretnie lewą cześć łydki w lewej nodze ), już jest lepiej dlatego czas się poprawić:

Tabata air-squats - najsłabsza runda 14 -> czuć uda czuć ;)

Szkoda mi było 15 minut rozgrzewki dla 4 minut ćwiczeń dlatego też dorzuciłem coś takiego:

11 pompek wąsko
11 pompek szeroko
11 pompek normalnych z lewą nogą w górze
11 pompek normalnych z prawą nogą w górze
11 pompek na kostkach

2x 10 podciągnięć kolan do klatki ( zwis na drążku )
2x 20 brzuszków

Idę szamać jajecznice! ;DD


@edit
Mięśnie ostygnęły i łydka znowu boli :/

Zmieniony przez - smougie w dniu 2012-05-25 22:12:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
Dobry wieczór ;D

Dzisiejszy travel wod: 5 push-ups, 5 squats, 5 sit-ups - 20 rounds

Czas: 11:07 - 10 sekund lepszy niż tydzień temu.

Źle rozplanowałem siły... za bardzo się oszczędzałem gdyż nie widziałem na jakim jestem etapie - w efekcie po wod zrobiłem jeszcze 20 sit-ups (ze skrętami), 20 podciągnięć kolan do klatki (zwis na drążku), 12 pompek wąsko, 12 pompek szeroko, 6 pompek z lewą nogą w górze i 6 pompek z prawą nogą w górze.


Dzisiaj przeglądałem forum selekcji - zainteresował mnie ten temat i natknąłem się tam na stronę 100pompek o której wcześniej niestety nie słyszałem ;/ Jutro ją dogłębnie przeanalizuje i może coś pokombinuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
Siema!

Kurcze dzisiaj losowała moja dziewczyna i wypadło na:
10x push-ups, 10x squats, 10x sit-ups - 10 rounds

Czyli prawie to samo co wczoraj :D no ale nic, no excuses!!!

Czas: 8:36

Robiłem dzisiaj na maksa nisko pompki i na maksa szybko :D

Niezła pompa :) Po skończeniu wod chwila przerwy i
2x 20 sit-ups (ze skretami)
2x 10 podciągnięć kolan do klatki (w zwisie na drążku)
14x pompki wąsko
14x pompki szeroko
14x pompki normalnie ( 7 z lewą nogą w górze, 7 z prawa nogą w górze)
14x pompki na kostkach

Dzisiaj do suplementacji dorzuciłem sobie kreatyne olimpu - Olimp Creatine mega caps 1250. 4 przed i 4 po, co o tym sądzicie? ;)

Przeglądałem ostatnio forum selekcji i natknąłem się na stronę 100pompek.pl

Kurczę kiedyś szukałem czegoś takiego! Są tu treningi na pompki, podciąganie i np. na 300 brzuszków (to akurat chyba byłbym w stanie zrobić jako jedyne z tamtych zestawów).

Chciałem zapytać czy macie jakiś pomysł jako doświadczeni ludzie w tej dziedzinie, na połączenie crossfitu z programem treningowym na 100 pompek i 50 podciągnięć? Myślę, że fajnie rozbudowałoby to moją siłę przed pójściem na siłownie ( połowa lipca ). Oprócz tego zwykłe brzuszki z crossfitu mógłbym zastąpić 6 weidera lub programem 300 brzuszków, co Wy na to?

Liczę na Waszą pomoc! :)

Zmieniony przez - smougie w dniu 2012-05-28 20:48:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Imo pierwsza rzecz to regeneracja. Jak zajedziesz mieso jednego dnia, to za dzien, dwa o regenerke bedzie ciezko. Co innego, jak lajtowo wprowadzisz.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Takie machanie pompek w dużych ilościach i w różnych wariantach przyniesie chyba tylko przetrenowanie. Już lepiej załaduj trochę ciężaru do plecaka (np. butelki z wodą) i rób mniej powtórzeń, ale za to cięższych. Spalisz więcej kcal, osiągniesz wyższe tętno i nawet mięśnie lepiej przetrenujesz. To się tyczy nie tylko pompek, ale i wszystkich innych ćwiczeń. 300 brzuszków... bez sensu.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
Rozumiem, rozumiem, to co mówicie ma sens ;) A widzicie te plany jakoś? Jakby nie było to 100 pompek i 50 to wcale nie jakoś super dużo, 300 brzuszków to już faktycznie przeginka ;) Macie jakiś pomysł jak konkretnie ułożyć te plany? Może np. połączyć jakoś 100pompek, 50 podciągnięć i 6 weidera, do tego dorzucić tabata squats? Da się coś takiego wykręcić? Jak myślicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik pitbull61 - PALEO PAUO :-P

Następny temat

Mój hardcorowy trening %

WHEY premium