SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzialanie SAA ,a wiek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Witam

Byc moze temat byl poruszany ,ale mnie jakos zaintersowal i teraz nabralem pewnych rozmyslen

Panowie czy z wiekiem saa moga nieco inaczej dzialac na czlowieka ?
Chodzi mi glownie o to ,ze np mlody czlowiek raz latwiej sie zablokuje i mocniej niz osoba starsza?

Dalej po sobie widze ze moje nautralne libido jest o niebo wieksze/lepsze niz gdy podaje sobie syntetyk w dawkach wielokrotnie przekraczajacych norme. Czy osoba starsza lepiej reaguje i syntetyk podnosi libido o wiele wyzej niz naturalny poziom?

Glownie chodzi mi o to ,ze chwycily mnie rozmyslenia czy aby na pewno org mlody i nieco starszy reaguja tak samo. No niby mechanizmy dzialania musza byc takie same ,ale jednak ..

Pytam czysto teoretycznie , gdyz mam zamiar odlozyc saa na dluzej chodzby z powodu zmniejszenia swojego libido podczas cyklu nie mowiac o roznych sytuacjach na pct etc etc.

Mam nadzieje ze pytanie jest wmiare zrozumiale i dzieki za odp. Szczegolnie pytanie do tych ,ktorzy walili za mlodego ,a teraz maja juz troche lat na karku i wciaz w tym siedza

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
Doczepiaj sie jeszcze "xD" no okej nieważne..chcę sie czegoś dowiedzieć niestety nie moge. A jesli macie mi odpisywac nie na temat to dziękuje ale nie musicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
I już Ci odpowiadam. Obecnie mam 35 lat, a przygodę zacząłem w wieku 17/18 lat. I faktycznie w młodszym wieku czułem się bardziej blokowany po jak i na cyklu bez testo. Np - jako 18 latek na mecie libido spadek o 50 % a obecnie spadku nie czuje. Po pierwszej przygodzie z decą mineły 2 miesiące aż doszedłem do siebie. A teraz jak by nigdy nic tz, 2 - 3 tygodnie i powracam do normalności.

Pytaj, może jeszcze coś sobie przypomnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
To naturalna sprawa, bo poziom testosteronu w wieku 17 czy 18 lat jest wiele wyzszy niz u mezczyzny ok czterdziestki.Druga sprawa to tolerancja na towar, z kazdym cyklem uodparniamy sie na sajdy.
To moja teoria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Moim zdanie np. Młody organizm szybciej powienie nwraca do normy ;) Bo w młodym wieku jest chyba lepsza regeneracja niż u starszej osoby...

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Pewnie dlatego że gospodarka hormonalna jest unormowana a w tak młodym wieku jak 18 lat dopiero sie normuje.

Ownage-Dalej po sobie widze ze moje nautralne libido jest o niebo wieksze/lepsze niz gdy podaje sobie syntetyk w dawkach wielokrotnie przekraczajacych norme.

Więc twierdzisz że na cyklu libido jest niższe niż normalne naturalne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
To dobra teoria,
Ale na przykład u mnie jest tak, że z wiekiem nie przepuściłbym żadnej. Jakoś trzymam się stałego poziomu + mniejsze wymagania od płci przeciwnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
"Więc twierdzisz że na cyklu libido jest niższe niż normalne naturalne ?"

Nawet nie twierdze, ja to czuje Dlatego wlasnie rezygnuje z saa bo nie bede ukrywac stuff sprawia mi klopoty jesli o to chodzi

Dlatego zaczalem sie zastanwiac , czy bedac x lat starszy bede na saa reagowal lepiej niz do tej pory.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4700
u mnie jest zupelnie odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
owna może za długo ciągnąłeś cykl na teściu mimo młodego wieku
długie cykle uszkadzają nasienie i to znacznie , zresztą mówił
o tym marek.c w jakimś poście ...

w sumie trudno mi cokolwiek napisać bo nie mam aż takiego stażu

odstaw koxy na dłużej
i pobaw się buzerami teścia i zobacz jak będziesz się czuł

a ogólnie to twój przypadek nietypowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7992
To dobra teoria,
Ale na przykład u mnie jest tak, że z wiekiem nie przepuściłbym żadnej. Jakoś trzymam się stałego poziomu + mniejsze wymagania od płci przeciwnej.

Jendrek SOG

bez masy nie ma klasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Byc moze moj org nie jest stworzony do koksowania

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

temperatura przechowywania koksu?

Następny temat

SW i cykl z PH - problemy (?) - Sogi

WHEY premium