SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziękuję :-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 46351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
Technik_69

jesli nawet pracuje z niepelnosprawnymi to co? chwała jej za to, ale co to ma do wygranej czorci?

czorcia zasluzyl sobie na wygraną i juz

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Technik - przeginasz...

Poczytaj regulamin konkursu i z pretensjami idz do organizatorów.
Kazdy mial równe szanse.

Jeżeli jej uczniowie nie mogli na nią glosowac to dlaczego zdecydowala sie na uczestnictwo w konkursie?!
Czy to moja wina że pracuje akurat w takiej placowce?!

Zastanow sie czlowieku nad tym co wypisujesz
bo ewidentnie ponosza Cie emocje
Mysle ze ban na kilka dni pozwoli Ci ochlonąc

Pozdrawiam




Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2009-06-17 20:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To Ty czorcia angola uczysz? A ja myslalem ze w-fu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
IMO...nawet jesli przegrala, wygrala, a nawet jesli Czorcia by przegral, to nadal beda oboje robic to co robili do tej pory, z takim samym zaangazowaniem w sprawe, bo tutaj koniec koncow nie chodzi o ich indywidualna wygrana czy tez przegrana, a chodzi o ludzi ktorzy korzystaja z pomocy wlasnie takich ludzi, jak Twoja kolezanka drogi techniku, czy Czorcia, czy inni ludzie ktorzy robia cos z wlasnej woli, od siebie, dla kogos, nie oczekujac w zamian niczego

To ze Czorcia wygral, a Twoja kolezanka nie, coz - wszedzie musza byc wygrani, aby mogli byc i przegrani i odwrotnie, a jesli nie potrafisz tego pojac to nie potrafisz takze pojac zaangazowania Twojej kolezanki w to co robi, wiec sie tak nie rzucaj, bo ona jest imo wygrana sama dla siebie pomagajac ludziom - bo niewielu ludzi w dzisiejszych czasach potrafi zdobyc sie na to, aby poswiecic swoj czas, czasem znajomych, a takze to co w dzisiejszych czasach dla niektorych wydaje sie najwazniejsze - wlasne pieniadze.

I konczac juz post - watpie czy ktokolwiek z tych osob robi to co robi dla wygranej w jakims plebiscycie czy dla paruset zlotych z wygranej Czorcia wygral, bo poprosil o pomoc ludzi z zewnatrz, ale my tez wiemy co on robi, ze dziala i ze glos mu sie nalezal

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Świat jest naprawdę extra ! Przez takich jak Technik wiem że nie jestem "najśmieszniejszy" na świecie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
czorcia graty ciesze sie dolozylem do twojego zwyciestwa swoja cegiełke pozdr

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1027
Gratulacje Czorcia!

a ty Technik_69 ... szkoda pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
Technik_69 przestań pierd....
nie jestes w temacie a krytykujesz osobe ktora robi sporo dla innych w dodatku wykorzystujesz tanie argumenty
szkoda słow na trakich jak ty bo zawisc i glupota ludzka nie ma granic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
Tak nieoficjalnie dowiedzialem sie
ze ja mialem ok 3500 glosow
a kolejna osoba
ok 400



Mówiłem miażdżąca przewaga

CZORCIA gratulacje

pozdro

ps: jak będziesz opijał to lykni po jednym za kazdego i za mnie tez

Zmieniony przez - zaldiar w dniu 2009-06-17 22:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
gratulacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca w hurtowni a spadki

Następny temat

jaki sprzet do domu

WHEY premium