SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga w kilka miesiecy po szczupla sylwetke... Prosze o ocene i pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nie wiem jaką w końcu stosujesz dietę? standardowo zbilansowaną? już ładowanie? masz sporo do zrzucenia, ja bym na Twoim miejscu jeszcze nie przerywał restrykcyjnej rutyny, lepiej będzie jak poczujesz, że zasłużyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
Stosuje diete ckd. Jestem juz na niej 2 tydzien i w poscie qazara jest napisane ze ladowanie powinno przeprowadzac sie co 7-14 dni. Mi się zbliza wlasnie 14 dzien i chcialbym tego dokonac. Uwazam ze ta dieta jest w sam raz dla mnie. Waze juz niecale 113 kg, a obwod klatki wynosi 109 cm, gdzie jeszcze 2 tyg temu wynosil 116. Czuje sie dobrze, tylko czasami mi niedobrze, szczegolnie po zjedzeniu bialego sera.Nie wiem czy to dobrze czy nie, ale jak jem jakis tluszcz to wydaje mi sie on slodki. Cwicze tez zgodnie z postanowieniami, przy aerobach co jakies 5 min mierze tetno, takze staram sie to robic dokladnie. Rozpisalem sobie dzienniczek cwiczen, gdzie zapisuje jakie robie cwiczenie,ile powtorzen i jakie obciazenie. Najbardziej cieszy mnie to, ze spodnie ktore kupilem miesiac temu ciezko bylo mi zapiac, a teraz moge je sciagnac z zapietymi guzikami.

Wiecie czego sie boje, ze nadejdzie taki moment, ze po prostu za jakis czas przestane chudnac i wszystko stanie w miejscu !!!!:(:(:( jak moge temu zapobiec ? tak profilaktycznie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
dlaczego nie bylo trafnym wyborem ?

jesli po zjedzeniu posilku mam temp. ciala 37 stopni to znaczy ze metabolizm jest na wysokim poziomie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Wszystko stanie w miejscu, więc zrobisz korekty w bilansie kalorii dostarczanych/spalanych, ale to nie powinno być dziwne dla osoby, która bierze się za CKD...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
mam jeszcze takie pytanie.
Dlaczego nigdy nie odpowiadacie pelnie na zadane pytanie ?
Zawsze to jest albo jedno zdanie, albo jakies polslowka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Przejrzyj dokładnie swojego posta, mi się wydaje, że jednak nie do końca tak jest, przynajmniej ja nie uważam, że odpowiadałem Ci półsłówkami, na drugiej stronie można powiedzieć nawet chyba trochę za mocno wczułem się w sytuację i za bardzo się rozpisałem, całą myśl mogłem zawrzeć w jednym zdaniu

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-11-24 11:31:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
no ja mysle i duzo czytam. Wszystkie testy, opisy diet itp itd, ale np na pytanie o temp ciala nie dostalem odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłke po 3 latach

Następny temat

błonnik - ankieta

WHEY premium