SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA REDUKCYJNA (proszę o ocenę i pomoc w zbilansowaniu)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119
Witam,potrzebuję oceny mojej diety ewentualnie zbilansowania jej.
Wiek:22
Waga:79
Wzrost:177
BF:15%
Cel treningowy: redukcja tkanki tłuszczowej, a następnie zbudowanie masy mięśniowej
Suplementy:brak
Trening siłowy 3x w tygodniu i 2x w dni nie treningowe interwały..
Napiszcie proszę czy taki trening i dieta pomoże mi w osiągnięciu sukcesu;)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
dieta z dupy poczytaj postyw podwieszone,poprzegladaj diety forumowiczow i wiedzy przybedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119
Czy kolega mógłby opisać trochę dokładniej co z tą dięta jest nie tak? Chciałbym sam spróbować sobie ułożyć dietę dlatego zwracam się do was. Czytałem sporo już na ten temat ale widocznie coś mi nie wyszło..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 913
- Wydaje mi się, że 'nie tak' jest to, że używasz płatków kukurydzianych, a powinieneś płatków owsianych
- sama brzoskwinia nie może być posiłkiem
- postaraj się odstawić sos łowicza (ma dużo chemii itp) - postaraj się sam zrobić podobny (w dziale kuchnia są chyba ze 2 fajne przepisy podobne)
- z wędliną podobnie - staraj się nie używać tych kupnych. można zrobić pierś z kurczaka do kanapki albo np. upiec schab
-do samego jogurtu na kolację dodaj ser biały (a możesz go usunąć z posiłku w ciągu dnia)
- powinieneś też dodać jakieś orzechy jako źródło tłuszczy
- ogólnie mało warzyw

ogólnie dobrze by było jakby jeszcze ktoś 'bardziej doświadczony' się wypowiedział ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki podział na B/T/W - Redukcja

Następny temat

Specyficzna dieta na masę - 55kg

Wiecej